İyiki doğdun Titan Adminim

M

Misafir

Forum Okuru
İyiki doğdun Titan Adminim
Dün Sevgili Titan Admin'imizin do?um günüymü? arkada?lar. Ne yaz?k ki hiç birimiz bunu bilmiyorduk. Bu gün ö?rendim ve geç olsada, can?m?z ba? tac?m?z olan Titan Adminin do?um gününü kutluyor, nice mutlu seneler diliyorum.

?yi ki do?dun Titan, Rabbim sana ve sevdiklerine bir ömür boyu mutluluk, sa?l?k, ba?ar?, para ve s?n?rs?z sevgi, huzur versin can?m ablam.:) Ömrünce yüre?in ?en, gözlerin ???l ???l, hayallerin hep gerçek olsun :)

dogum%20gunu-5c.jpg

Varlığın ile hep güzel şeylerin timsalı oldun Titan. İyiki doğdun, iyiki varsın. Nice mutlu yıllara. Ailenle birlikte inşallah... :D:D

Beni mahcup ettiğiniz adminlerim, güzel dilekleriniz, zarif sözleriniz için çok teşekkür ediyorum. Bu aile içinde varolmaktan , sizleri tanımış olmaktan ve sizlerle Melekler Mekanı için çalışmaktan dolayı çok şanslı ve mutluyum. Başarılara birlikte imza atmak üzere diyorum, sağolun, varolun.. :utan:

aaaaaaa ama ben dün baktım doğumgünü listesinde adın yoktu titan adminim :uhu:

Doğum günün kutlu olsun adminimmm önünüzdeki gelecek yıllarınız sizin kadar tatlı, yuvanız huzur dolu, sağlıklı nice nice hayırlı güzel yıllara inşallahhh :D:D

:kutla::kutla:

titiskommm :kiss: iyiki dogdun nice nice senelere ailenle birlikte insallah... :kiss:

iyi ki doğdun Titanııımmmmm iyi ki doğdun Tiiiiiiitanımmmmm iyi ki doğdun iyi ki doğdun iyi ki doğdun Tiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiitannnnn:D:D :koro: :havai: :havai: iyiki doğdun iyiki doğdun
canım doğum günün kutlu olsun sevdiklerinle nice sağlıklı başarılı seneler dilerim hep beraber inşallah!!:deli::cah:

iyi ki doğdun Titanııımmmmm iyi ki doğdun Tiiiiiiitanımmmmm iyi ki doğdun iyi ki doğdun iyi ki doğdun Tiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiitannnnn:D:D :koro: :havai: :havai: iyiki doğdun iyiki doğdun
canım doğum günün kutlu olsun sevdiklerinle nice sağlıklı başarılı seneler dilerim hep beraber inşallah!!:deli::cah:

Sizler tarafından sevilmek ne kadar güzel enceyim, iyi ki sizleri tanımışım, sağol varol cici kardeşim :kiss::utan:

Geri