gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

İyiki doğdun Titan Adminim

Konu, 'Özel Günleriniz' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Dün Sevgili Titan Admin'imizin doğum günüymüş arkadaşlar. Ne yazık ki hiç birimiz bunu bilmiyorduk. Bu gün öğrendim ve geç olsada, canımız baş tacımız olan Titan Adminin doğum gününü kutluyor, nice mutlu seneler diliyorum. İyi ki doğdun Titan, Rabbim sana ve sevdiklerine bir ömür boyu mutluluk, sağlık, başarı, para ve sınırsız sevgi, huzur versin canım ablam.:) Ömrünce yüreğin şen, gözlerin ışıl ışıl, hayallerin hep gerçek olsun :)

CeMoŞ, EnCey, Young bride ve 2 kişi daha bunu beğendi.
  2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113
    Varlığın ile hep güzel şeylerin timsalı oldun Titan. İyiki doğdun, iyiki varsın. Nice mutlu yıllara. Ailenle birlikte inşallah... :D:D

3. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Beni mahcup ettiğiniz adminlerim, güzel dilekleriniz, zarif sözleriniz için çok teşekkür ediyorum. Bu aile içinde varolmaktan , sizleri tanımış olmaktan ve sizlerle Melekler Mekanı için çalışmaktan dolayı çok şanslı ve mutluyum. Başarılara birlikte imza atmak üzere diyorum, sağolun, varolun.. :utan:

4. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113
    aaaaaaa ama ben dün baktım doğumgünü listesinde adın yoktu titan adminim :uhu:

Doğum günün kutlu olsun adminimmm önünüzdeki gelecek yıllarınız sizin kadar tatlı, yuvanız huzur dolu, sağlıklı nice nice hayırlı güzel yıllara inşallahhh :D:D

:kutla::kutla:

5. elvin berfin

elvin berfin Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    70
    Ödül Puanları:
    28
    dogum günün kutlu olsun titancim nice mutlu saglikli yillara:kutlama::kutlama:

6. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Asicik ve elvinberfin güzel dileklerinize içten bir amin diyorum ve ekliyorum hep beraber inşaallah.. :dancing:

elvin berfin ve ASİMELEK bunu beğendi.
  7. jupiter

jupiter Forum Okuru

titiskommm :kiss: iyiki dogdun nice nice senelere ailenle birlikte insallah... :kiss:

8. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Jupi çok teşekkür ederim. Hep beraber inşaallah. Senin de evlilik yıldönümün kutlu olsun, artık hiç unutmam bunu :kiss:

9. EnCey

EnCey Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    468
    Ödül Puanları:
    113
    iyi ki doğdun Titanııımmmmm iyi ki doğdun Tiiiiiiitanımmmmm iyi ki doğdun iyi ki doğdun iyi ki doğdun Tiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiitannnnn:D:D :koro: :havai: :havai: iyiki doğdun iyiki doğdun
    canım doğum günün kutlu olsun sevdiklerinle nice sağlıklı başarılı seneler dilerim hep beraber inşallah!!:deli::cah:

10. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Sizler tarafından sevilmek ne kadar güzel enceyim, iyi ki sizleri tanımışım, sağol varol cici kardeşim :kiss::utan:

VİŞNE ve EnCey bunu beğendi.
  11. jupiter

jupiter Forum Okuru

tsk ederim canim benim :D:D bende :hey:

12. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.110
    Ödül Puanları:
    113
    nice mutlu senelere adminimm allah sağlıklı uzun ömür versin sana ailenle hep mutlu ol inş iyiki doğdun:)

13. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Bilmukabil Cemoşum, hep beraber birlikte görelim güzel günleri inş :kiss:

CeMoŞ bunu beğendi.
  14. VİŞNE

VİŞNE Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    52
    Ödül Puanları:
    28
    şeyy şeyyyyyyyyyy şeyyyyyyy
    :yyy:ben biraz geç kaldım galiba özür dilerim bitanem
    :grev:nice mutlu yıllarayupisyupisyupisyupisyupisyupis

15. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Ah vişnem, kadim dostum, ne demek , çok teşekkür ederim :kiss:

VİŞNE bunu beğendi.
İyiki doğdun Titan Adminim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İyiki Doğdun SEVGİLİM!!!

İyiki Doğdun SEVGİLİM!!!

Bugün benim hayat arkadaşımın Doğum günü arkadaşlar... benim için çok özel ve anlamlı bir gün... aşkım için içimden geçen bir kaç cümlelik birşeyler karaladım. sizlerle paylaşmak istiyorumm... Küçücük dünyamda kocaman mutluluklar yaşatan biricik sevgilim… Bu gün senin doğum günün. Sana en değerli hazineleri hediye etsem yinede az gelir. Sen her şeyin en iyisini en güzelini hak ediyorsun....
  2. titan adminim nerdesin?

titan adminim nerdesin?

Titan adminim kaç güündür görünmüyosun seni çok özledim bi kaç gün daha haber vermezsen naparım bilmiyorum...Sayın admin ve modlarım eğer bir haberiniz varsa bu sevgili üyenizi haberdar edin ben titanı çoooook seviyorum onsuz yetim gibi kaldım. YOK senden ne bir haber ne bir selam neden?:küstüm: gezmelere gidemen biliyorum mazeretini bildirmeden de gitmen onuda biliyom ama yoksun be titişim...
  3. İyiki Doğdun Mavi Gülüm

İyiki Doğdun Mavi Gülüm

Acısıyla tatlısıyla çok uzun bir süreci geride bıraktık a gülüm. Onca geçen zamanda benim için Dünya'nın en anlamlı değerlerinin başında geliyorsun. Bunu biliyorsun. Bana verdiğin sadakatin, anlayışın, özverin ve dünya tatlısı 4 evlat için sana sonsuz kere sonsuz teşekkür ediyorum. Dünyaya bin kere gelsem her defasında Allah'tan seni dilerdim. dahaki sene de seninle göz göze diz dize ve...
  4. İyiki doğdun Mawi admin :)

İyiki doğdun Mawi admin :)

Sevgili melekler; Bir çoğunuz Mawi admin hakkında bilgiye sahip değilsiniz.Kendisi Melekler Mekanı nın sahibi dir..Sadminin eşidir.2007 den beri kendisini tanıyor,tanımaktan da mutluluk duyuyorum..Tanıdığım günden beri gerek kendisi gerekse eşi sadmin hiç bir zaman çizgilerini,duruşlarını bozmadılar..Burası bu gün bunları anlatmak için belki uygun değil ama bir çoğunuzun bizler hakkında bilgi...

Sayfayı Paylaş