gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

İyiki varsın...Ömrümün ve kalbimin sahibi

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

iyiki varsın yazıları iyi ki varsın yazıları iyiki aşkım aşkım sözleri ömrüm Sözler yetmiyor kelimeler kifayetsiz kalıyor sana olan duygularımı anlatmaya...Kara bulutlarla dolu geçen şiddetli fırtına sonrası güneşim ışığımsın sen benim..Aldığım her nefesin sebebi sen,o kocaman sevgi dolu yüreğinle beni sevginle hep ayakta tutan bana güç veren yine sen ...
    İyi ki varsın aşkım ,iyi ki seni tanıdım nefesim ,canım ,kanım olan ADAM..
    Bana o güzel sevgisini sunan ,sıcacık yüreğini açan ,erkekliğin nasıl birşey olduğunu anlatan
    erkeğinde ruhunun olduğunu çıkarsız saf sevgiler sunabildiğini,kadına nasıl değer verildiğini
    onun sadece zevklerinin aracı değilde ,yaşamının amacı olduğunu kadına yüreğiyle,gözüyle
    özüyle,nasıl hissetire bilinmesi gerktiğini onda gördüm.
    O benim Sevdam Ömrümün Son Demi...

Ömrümün Son Demi..

Adı yüreğime kazılı olan,ölünceye kadar bende yaşayacak tek anlamım ,tek nedenim,
    yaşam sebebim,üzüntüm,sevincim,kederim,mutluluğum,ağlama larım ,gülmelerim,
    kıskançlığım,gerilmelerim,herşeyim..

HERŞEYİM.

Şu kısacık ömürde , bana bütün bu güzellikleri yaşattığın için çok teşekkür ederim..

Ruhuma verdiği tadla gönlüme gömdüğü aşkla bedenimdeki hazla
    Ve aşkıma kalemini kırıp verdiği infazla....
    O... Benim Sevdam..Ömrümün Son Demi...

Nice yıllara ömrüm seni çok seviyorum..İyiki varsın....İyiki benimsin ... iyiki çocuklarımın babasısın ...Rabbim seni bizim başımızdan eksik etmesin (Amin)

2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113
    Sıcacık yuvamda duran, çocuklarımın annesi, bende seni seviyorum. Sağlıkla, seninle ve çocuklarımla nice güzel günler geçirmeyi, seninle yaşamayı, yaşlanmayı diliyorum. İyi dileklerini yazacak olan arkadaşlarıma şimdiden teşekkür ediyorum. İyiki varsınız arkadaşlarım. İyiki varsınız.
    :D Yaşlandım be ya :D:D:D

3. PeLiNiM

PeLiNiM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    57
    Ödül Puanları:
    0
    Allah mutluluğunuzu daim etsin...
    Mavim duygularını çok güzel anlatmışsın
    Sen her şeyin en iyisine layıksın...
    Her şey gönlünüzce olsun canım arkadaşım:ağaç:

4. MaWiM

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113
    Pelinim çok saol canım dostum sende iyiki varsın:)Güzel temennilerin için çok teşekkür ederim canım

5. *şiker*

*şiker* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    148
    Ödül Puanları:
    0
    rabbim hiç bozmasın mutluluğunuzu..hep mutlu ve çocuklarınızla uzun ömür geçirmeniz dileğiyle

6. Onurlu_Deniz

Onurlu_Deniz Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    yazını okurken çok duygulandım Allah mutluluğunuzu bozmasın bu sözleri eşimin bana söylemesi çok mutlu ederdi

7. *şiker*

*şiker* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    148
    Ödül Puanları:
    0
    canım inşalah aranız iyi olur...üzme kendini tatlım..biraz sabır et ve konuş eşinle...her evlilikte olur böyle tatsızlıklar.yuvayı bozmak kolaydır önemli olan ayakta tutmaktır.

8. MaWiM

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113
    Eğer bir evlilikte hiçbir sorun yoksa ben orda işte bir sorun ararım mutlaka ki herşey insanlar içindir arkadaşım mutluluk gözyaşı acı bunlar bizim yaşadığımız insani duygulardan bazılarıdır.Bir evlilikteki en büyük sorunlardan bir tanesi iletişim eksikliğidir aslında eksiklik birazda olsa tamamlandığında çoğu sorunlarda ortadan kalkıyor Hep birşeylerin peşinde koşmadık mı kimisi mutluluk kimisi para kimisi iş güç yani hayat bir koşturmaca bazen manevi duyguları bu koşturma sırasında geri planlara atıyoruz ve gün gelipte geriye dönüp şöyle bir baktığımızda aslında en önemli duyguların maneviyat olduğunu anlıyoruz dilerim sorun ne ise en kısa zamanda çözersiniz ve şunuda söylemeliyimki iletişim kurma adına burda iş ve fedakarlık sanada düşüyorsa asla gocunma gurur meselesi yapma güçlü ol kadınlar fedakar varlıklardır ve bu fedakarlık adına ne gerekiyorsa sonuna kadar yap canım en azından daha sonra keşkelerle yaşamama adına...Tüm mutluluklar ve güzellikler sizlerle olsun

9. handanca

handanca Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    106
    Ödül Puanları:
    63
    Çok güzel duygularla sevginizi anlatmışsınız Mawi adminim..

Mutluluğunuz daim olsun. Ailenizdeki tüm fertler mutlu ve sağlıklı olsun...

Sevgimizi kızgın olduğumuz anlardada yansıtsak zaten mutluluğumuzu korumuş oluruz.. Şimdiki evlilikler erken çatırdıyor.. Onu tamir etmeye yanaşmaktansa hemen bencillik yapıp karşı taraftan bekliyorlar.. SEvgide bencillik olmaz. Önce tamir eden olalımki eşimiz emeğimizi anlasın...
    Bu zamanda, Bir aile 2. çocuğuda büyütmüşse o aileden ben emin olurum...
    Sizden de eminim artık.. Siz bu gemiyi yönlendirecek kaptan olmuşsunuz...
    İyi seyirler diyorum.. Bu hayat yolculuğunuz hep mutlu geçsin...
    Sevgiler
    handanca:)

10. MaWiM

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113
    Handan güzel ve içten sözlerin için çok teşekkür ederim canım.Dilerim sende mutlulukların ve sevgilerin en güzeline layık olur ve bunları doyasıya yaşarsın:)

11. DarkAngeL

DarkAngeL *MaWinin kankası Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Canlarımmmm bu yüce sevginiz hiçbir zaman eksilmesin siz var oldukça hayat sizlerin önünde eğilsin.

Nice senelere Kadim Dostum gönlünde ne varsa hep onlar olsun
    seviyorummmmmm siziiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

benden farklı bir pasta beklediğinizi biliyordum :D:D:D

12. MaWiM

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113
    abowww diyorum başka bişi demiyom hahaha

13. çatlak

çatlak Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    çok mutlu olun zaten öylesiniz ömür boyunca sürsün mutluluğunuz evlatlarınızla

İYKİ DOĞDUN SADMİN

14. Misafir

Misafir Forum Okuru

Yukarıda okuduğum güzel ve duygu yüklü cümleler karşısında dilerim ki, hayat size her daim mutluluk ve sağlık getirir.

Tekrardan; İyi ki doğdun Sadmincan, nice mutlu ve uzun senelere arkadaşım :)

15. MaWiM

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113
    Teşekkür ederim arkadaşlar iyi niyetleriniz için .Mutlulukların en güzeli sizinle olsun

İyiki varsın...Ömrümün ve kalbimin sahibi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kalbİmİn Sahİbİ

Kalbİmİn Sahİbİ

Genç kız feci bir hastalığın pençesinde kıvranıyordu. Yaralı kalbi artık bu dünyaya daha fazla dayanamamaya başlamıştı. Çok zengin olan ailesi tüm gazetelere, kalp nakli için ilan vermişlerdi... Canını feda edecek birini arıyorlardı...Genç kız ise her gün hastane odasında biraz daha solmaktaydı. Yine yalnızdı odasında, gözü yaşlı, boynu bükük ölümü bekliyordu...Gözlerini kapadı, bu küçük odada...
  2. ^^ Kalbimin Sahibi ^^

^^ Kalbimin Sahibi ^^

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. İyiki varsın iyiki aşkımsın!!

İyiki varsın iyiki aşkımsın!!

iyiki aşkımsın Can yakıyor hayat bazen... Acıtıyor. Hiç yılmadan çalışıyorsun ve bunları bedeli olarak aldığın şey kocaman bi hiç oluyor ya hani, işte en çok o zaman yanıyor insanın canı. Oysa senin yanındayken hayat canımı yakmıyor benim, aksine gülümsüyor bana. Zaman duruyor seninleyken, saniyeler geçmiyor, dakikalar atmıyor. Büyük bi mutluluk sarıyor dünyayı... Sevgin umutsuzlara bile umut...
  4. ömrümün sahibi

ömrümün sahibi

ömrümün sahibine (askerime) ömrümün tek sahibi ömrümün sahibi şiir şiiri siir sahibine askerimm, seni çok seviyorum ve çok özledim günlerin ayların biran önce bitmesini istiyorum... şuanda uzağımdasın ama kendini sakın yalnız hissetme aslında heran seninleyim ruhen Hakkari'deyim senin yanında... sen benim can damarımsın ben SEN oldum artık kendimle ilgili ne bir düşüncem var nede bi istediğim...
  5. kalbimin sahibi...

kalbimin sahibi...

Genç kız feci bir hastalığın pençesinde kıvranıyordu. Yaralı kalbi artık bu dünyaya daha fazla dayanamamaya başlamıştı. Çok zengin olan ailesi tüm gazetelere, kalp nakli için ilân vermişlerdi... Canını feda edecek birini arıyorlardı... Genç kız ise her gün hastane odasında biraz daha solmaktaydı. Yine yalnızdı odasında, gözü yaşlı, boynu bükük ölümü bekliyordu... Gözlerini kapadı, bu...

Sayfayı Paylaş