gebe
  1. Vijdan

Vijdan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0

İyiki varsın şevvalll

Konu, 'Özel Günleriniz' kısmında Vijdan tarafından paylaşıldı.

[​IMG][​IMG]Nice mutlu yıllar bebeğim ,her şey gönlünce olsun.. Ağlamak yok ,gülmek var...Gülen yüzün hiç solmasın..

Son düzenleme: 18 Nisan 2010
  2. çatlak

çatlak Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    iyiki doğduncanım ben açıcaktım vijdan önce davranmış :)evladınla eşinle ailenle tüm sevdiklerinle mutlu uzun seneler yaşa inşallah:ar4fd: [​IMG]

3. çatlak

çatlak Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0

4. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0
    Doğum günün kutlu olsun canım sevdiklerinle birlikte nice mutlu yaşlara :)

5. HURHUR

HURHUR Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    nice mutlusenelere arkadaşım tüm sevdiklerinle tebessüm le geçsin inşallah günlerin seni seviyorum canım arkadaşım:kiss:

6. HURHUR

HURHUR Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0
  7. LAMİYA

LAMİYA Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    38
  8. LAMİYA

LAMİYA Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    38
    canım arkadaşım ,
    ömrün boyunca eşin çocuğun ve ailenle huzur dolu mutlu nice nice yaşlar geçirmeni diliyorum
    sen o güzel samimi yüzünle herzaman hayatımda ol..zaman zaman dost, zaman zaman kardeş , zaman zaman dert ortağım oldun benim iyi varsın iyi doğdun herşeyin en güzeline layıksın....

9. LAMİYA

LAMİYA Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    38
  10. çatlak

çatlak Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    lamiya :tsk:bana hiç böyle şeyler söylemiyorsun:Dancing_angry::Dancing_angry: ama dimii küstüm :küstüm:kusura bakma şevval araya girdim ama napıyım dayanamadım :dp178:

11. AyYuzlu

AyYuzlu Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    27
    Ödül Puanları:
    48
    iiki dogdun sevval nice mutlu senelere allah sana ve sevdiklerine uzun ömürler versin canım

12. Şevvall

Şevvall Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Canlarımm ya hepinizi çok seviyorum vijdan öncelikle sana çok teşekkür ediyorum bana böyle güzel bir sayfa açtığın için emeğine yüreğine sağlık canımmm.ve çatlak , edalı vede canım kardeşimmm lamiya hepinize gerçekten sonsuz teşekkür ediyorummm iyki hayatımdasınız iyki varsınız hep beraber gülen yüzümüz hiç bir zaman solmaz inşallah..her yılın bitiminde geriye dönüp baktığımızda keşkelerimiz olmaz inşallah..en kötü günümüz en iyi yaşadığımız günkü gibi olur inşallah ve pasika canımm yorumun ve iyi dileklerin için çok sağol arkadaşımm..gerçekten çok duygulandımm.iyki bu siteye üye olmuşummm böyle güzellikler yaşıyorum sizlerle birlikte hepinize sonsuz teşekkürler..

13. Şevvall

Şevvall Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    çok teşekkürler ayyüzlü hep beraber inşallah güzel günler görürüz..

14. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113
    Rabbimin gönlünden geçen tüm istediklerini sana vermesi dileklerimle iyiki doğdun nice yıllara Şevval=)

15. Şevvall

Şevvall Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    çok teşekkür ederim mavi hep beraber inşallah

İyiki varsın şevvalll konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İyiki Varsın..

İyiki Varsın..

iyiki hayatımdasın sevgilim iyi ki hayatımdasın iyiki aşkım hayatimdasin Seni Sararmış güller arasında bulmuştum yıllar önce. Gözyaşlarımla sulamış , kem gözlerden uzak ol diye kalbimin taaa içine saklamıştım. Ne Güzel günlerdi onlar sen solup giderken , ben hayat yokuşunu çıkmaya gayret ederken bulmuştum seni.Herşeyinle sahiplenmiştim seni , aşkını.Bir anda seni yeşertebilmiştim , rengarenk...
  2. İyiki varsın iyiki aşkımsın!!

İyiki varsın iyiki aşkımsın!!

iyiki aşkımsın Can yakıyor hayat bazen... Acıtıyor. Hiç yılmadan çalışıyorsun ve bunları bedeli olarak aldığın şey kocaman bi hiç oluyor ya hani, işte en çok o zaman yanıyor insanın canı. Oysa senin yanındayken hayat canımı yakmıyor benim, aksine gülümsüyor bana. Zaman duruyor seninleyken, saniyeler geçmiyor, dakikalar atmıyor. Büyük bi mutluluk sarıyor dünyayı... Sevgin umutsuzlara bile umut...
  3. Aşk iyiki var

Aşk iyiki var

Bir kere bile aşık olmayan var mı? Böyle bir şey mümkün mü? Tabii ki değil... İnsan hayatta hiç olmazsa bir kez, deliler gibi aşık olabilme hissini yaşamalı... İLK AŞK: Ne yaparsanız yapın, ilk aşkınızı unutmanız mümkün değildir. Yıllar sonra dönüp, "Ben ona nasıl aşık olmuştum acaba" diye pişmanlıkla karışık garip bir duygu da yaşayabilirsiniz... Olsun. O, size ilk aşkı tattırmış....
  4. dostuklar..dostalarımız...iyiki varsınız...

dostuklar..dostalarımız...iyiki varsınız...

Kucak Dolusu sevgiler...... Hayat her zaman mükemmeli sunmaz insana.. Bazen kurşundan ağır bir efkar balyası gibi çöküverir omuzlarımıza.. Böylesi durumlarda yapılacak en iyi şey, fırtınaya tutulmuş bir sandalın güvenli bir liman araması gibi, sığınacak dost bir yürek aramaktır.. Vurgun yemiş bir yüreği, dost bir yürekten gayrı kim kabul eder, kim saklayabilir ki... Her şeye rağmen hayatı...
  5. iyiki bi oglunuz var ha

iyiki bi oglunuz var ha

-oğlum diye söylemiyorum bi sarmalar bi dolmalar... ^_^ +iyi iyi.. ne güzel bizim kız da çook güzel yapar zaten.. -vala oğlum diye söylemiyorum... yemek konusunda rakip kabul etmeyiz.. -_- +:o -ütüde felan çift çizgi yapıyor tamam ama onu da öğrenir kerata... + :D -oğlum diye söylemiyorum... +söyleyin canım.. -içkisi yok kumarı yok... karı kız zaten yok B) +eh pek güzel... ^_^ -yah...

Sayfayı Paylaş