gebe
  1. kaymakkoyusu

kaymakkoyusu Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    34
    Ödül Puanları:
    13

iyiki varsin...

Konu, 'Sevgini Haykır' kısmında kaymakkoyusu tarafından paylaşıldı.

Hayatimin anlami askim iyiki seninle evlenmisim.Yasadigimiz onca zorluklara ragmen beni yari yolda birakmadin.Yeri geldi parasiz kaldik yeri geldi baska bir suru sorun.Bebegimizin olmamasi ve bu ugurda beraberce katlandigimiz onca maddi manevi yuk.Iyiki varsin askim Insallah Bebegimiz gelir ve nesemiz daha da artar.

Asena_Sule ve guzmelegi bunu beğendi.
  2. guzmelegi

guzmelegi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    156
    Ödül Puanları:
    43
    Insallah canim insallah cocugun gelir duygulandirdin beni :uhu:beraber bekliyoz bebislerimizi olacak olacak inaniyom bn:)

kaymakkoyusu bunu beğendi.
  3. Asena_Sule

Asena_Sule Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    990
    Ödül Puanları:
    163
    inşallah herşey güzel olur senin için bi bebek evin neşesi olur inşallah en kısa zamanda neşen evine gelsin :)

kaymakkoyusu bunu beğendi.
  4. kaymakkoyusu

kaymakkoyusu Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    34
    Ödül Puanları:
    13
    Insallah arkadaslar iyi dilekleriniz icin hepiniz sagolun Allah kimsenin duzenini bozmasin.Evini cocuksuz nesesiz ve sessiz birakmasin.Rabbim hepimize nasip etsin insallah.5 senelik evliyim ama esimi 10 senedir taniyordum.Lise askiydi bizimkisi.Ne gunler gecirdik bi bilseniz.Simdide bu sinavdan geciyoruz.

guzmelegi bunu beğendi.
  5. Asena_Sule

Asena_Sule Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    990
    Ödül Puanları:
    163
    bu sınav dünyası işte çeşit çeşit şeylerle karşılışıyoruz allahım bu sınavları kaldıracak güç metanet versin bize inşallah sabret herşey güzel olur

kaymakkoyusu ve guzmelegi bunu beğendi.
  6. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113
    Bir insana iyiki ile başlıyan güzel dilek ve temennilerde bulunmak gibi güzel bir olay varmıdır:) Rabbim bu güzel ve huzurla birlikte aşk kokan yuvanıza hayırlısı ile bebişlerde nasip etsin. Mutluluğunuz daim olsun

kaymakkoyusu ve aysen* bunu beğendi.
iyiki varsin... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Iyiki varsin...

Iyiki varsin...

İYİ Kİ SEN VARSIN acımı dindirebilecek en keskin ilaç damağımda kalabilecek en farklı tatsın aklımı alabilecek en hoş rayiha yanımda olabilecek en büyük aşksın gönlüme düşebilecek en şirirn dert hayalimi süsleyebilecek en unutulmaz ansın yüreğimi yakabilecek en gür ateşcanıma katılabilecek en uymlu kansın kulağıma dolabilecek en yumusak ses karşıma cıkabilecek en iyi eşsin...
  2. sen varsin Atatürküm herseyimizde

sen varsin Atatürküm herseyimizde

SEN VARSIN ATATÜRK'ÜM HER ŞEYİMİZDE Bu gün yatağımdan hür kalkıyorsam Ekmeğim ak suyum berraksa, Ağaçlar çiçek açıyor Topraklar ısınabiliyorsa, Sesim gür çıkıyor Özgür özgür bakabiliyorsam, Sen varsın gözbebeklerimde Sen varsın Atatürk'üm sen varsın. Yazabiliyorsam gönlümce Okuyabiliyorsam... Kazabiliyorsam toprağımı Gün ışığında çapa kürek elde, Çalışabiliyorsam gece gündüz Ekip...
  3. İyiki varsın iyiki aşkımsın!!

İyiki varsın iyiki aşkımsın!!

iyiki aşkımsın Can yakıyor hayat bazen... Acıtıyor. Hiç yılmadan çalışıyorsun ve bunları bedeli olarak aldığın şey kocaman bi hiç oluyor ya hani, işte en çok o zaman yanıyor insanın canı. Oysa senin yanındayken hayat canımı yakmıyor benim, aksine gülümsüyor bana. Zaman duruyor seninleyken, saniyeler geçmiyor, dakikalar atmıyor. Büyük bi mutluluk sarıyor dünyayı... Sevgin umutsuzlara bile umut...

Sayfayı Paylaş