gebe
  1. gamselim

gamselim Mekanın en şık Meleği Üye

Beğenilen Mesajlar:
    185
    Ödül Puanları:
    63

Iyikiiii doğdunnn kelebek's

Konu, 'Özel Günleriniz' kısmında gamselim tarafından paylaşıldı.

KELEBEGİMMM BİRTANEMMMMM KADERR ARKADAŞIMMM BENİMMM GÜZELLLL DOSTTUMM İYİKİİİ VARSINNN:yahoo: DOĞUMM GÜNÜN KUTLUU OLSUNN BİRTANEMM .....:yahoo:

[​IMG][​IMG]

Bugün bir yaşını daha doldurmanın mutluluğunu yaşarken geleceğin sana kalbindeki tüm dilekleri vermesini diliyorum...
    ...BİRTANEM ....

:ar4fd:

:tilili::tilili::tilili::tilili::tilili:

HAYDİİ ŞİMDİİİ PASTAMIZI YİYELİM AMA ÖNCE BİR DİLEK TUT BİRTANEM

:uhh::uhh:

SENİİİİİ ÇOOKKK SEVİYORUMMM KUZUMMMM

Son düzenleme: 30 Eylül 2011
    KeLeBeK's bunu beğendi.
  2. KeLeBeK's

KeLeBeK's Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    186
    Ödül Puanları:
    63
    Biraz geç oldu ama gördüm yinede tatlım:) çok mutlu ettin beni, çok teşekkür ederim kader arkadaşım :kiss:

gamselim bunu beğendi.
  3. gamselim

gamselim Mekanın en şık Meleği Üye

Beğenilen Mesajlar:
    185
    Ödül Puanları:
    63
    sen mutlu olll yeterrrr birtanemm benim :)))

KeLeBeK's bunu beğendi.
Iyikiiii doğdunnn kelebek's konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. canım kızım benim iyki doğdunn

canım kızım benim iyki doğdunn

canım kızım iyki doğdunn elifim bitanem seni çok çok seviyorum iyki doğdun iyki varsın dünyalar tatlısı bebegim nice mutlu yıllara
  2. Elmalı Kurabiye canavarım iyi ki doğdunn:)

Elmalı Kurabiye canavarım iyi ki doğdunn:)

Benim canım bebem:)masum canavarımm...doğum günün kutlu olsunn nice nice seneleree...iyi kiii doğdunnnnn:):)seni çok seviyorum bebem benimm:)yeni yaşın sana doyasıya mutluluk başarı ve sağlık versinn:) BU PASTAAANN:D:D:D :deli: :deli: :deli: :deli: BUDA ELMALI KURABİYELERİNN :deli: :deli: :deli: BUDA KURABİYE CANAVARINA YAKIŞACAK BİR OYUNCAK:D:D GERÇİ...
  3. İyiki Doğdunn Ağammmm :D:D

İyiki Doğdunn Ağammmm :D:D

sevgili sadminimizzz ağamız paşamızz abimizzz doğum günün kutlu olsun yeni yaşın sana baştaa sağlıkkk sıhatt mutlulukk ve bolll şanss getirsin ailenle ve çocuklarınlaaa hep mutlu olman dileğileee :dogumgunu::dogumgunu::dogumgunu: iyiki bu siteyi kurmuşsun ve iyiiki burdasınnn tümm melekler adına doğum gününüü kutluyorum nice senelereeee allah seni sitemizin başından eksik etmesinnnn :D:D...
  4. İyiki Doğdunn Grey

İyiki Doğdunn Grey

sevgili greyy bizim minikk ergenimizz:D:D ama artık ergen değill bi yetişkin oldun :D:D ergen diyince kesin yinee ben ergenn değilimmm diyeceksin hahahaha olsun daha yenii yetişkin olsun sayılırr :D:D yeni yaşın sana baştaa sağlıkkk , mutluluk , huzurr ve bol bol şanss getirsinn iyiki seni burdaa tanımışımmm canımm:kiss: yenidenn çırağımmmm olman ümüdiylee seni herzaman bekliyoruzzz :D:D...

Sayfayı Paylaş