gebe
  1. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38

İyileşip Aktütün'e döneceğim

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında KızılÖtesi tarafından paylaşıldı.

Hakkari'nin Aktütün Jandarma Sınır Karakolu'na PKK'lıların düzenlediği hain saldırıda yaralanan Piyade Er Veysel Kızılay, tedavisinin tamamlanmasının ardından Antalya'nın Kumluca ilçesindeki baba evine geldi. Gazi Veysel Kızılay uçakla geldiği Antalya'da büyük bir kalabalık tarafından karşılandı. ŞEHİT ARKADAŞLARIMIN İNTİKAMINI ALACAĞIM
    Veysel Kızılay, "Anne ve babama kavuşmak çok güzel ama bir an önce iyileşip Aktütün'e geri dönmek istiyorum" derken gözyaşlarına boğuldu. Gazi Kızılay, vatani borcunu ödemek ve şehit olan arkadaşlarının intikamını almak için yeniden eline silah alacağını dile getirdi.

"ALLAH KİMSEYE EVLAT ACISI VERMESİN"
    Baba Abdullah Kızılay, oğlunun sağ olarak evine dönmesinden çok mutlu olduğunu belirtirken şehit ailelerine başsağlığı diledi. Evladının yaralandığını öğrendikten sonra büyük üzüntü yaşadıklarını anlatan anne Durkadın Kızılay da, ''Şu anda oğluma kavuşmanın mutluluğunu yaşıyorum. Allah kimseye evlat acısı vermesin" dedi.

İyileşip Aktütün'e döneceğim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yakup Ekin - Döneceksin

Yakup Ekin - Döneceksin

Unutursun sanma unutamazsın beni Sevdim diye her gece haykıran değil miydim? Aşkım kolay değil Birazcık sabretsen Göreceksin seni nasıl delice sevdiğimi Gittiğin yerden döneceksin biliyorum Bunu ben sadece sana söylüyorum Aşkım kolay değil Sanmadım ki sanmıyorum Seviyorsun beni sevdiğini biliyorum Gittiğin yerden döneceksin biliyorum Bunu ben sadece sana söylüyorum Aşkım kolay değil Sanmadım...
  2. Demet Akalın - Bana Döneceksin

Demet Akalın - Bana Döneceksin

Ne istediğini bilmiyorsun Çağırınca gelmiyorsun Neden laftan anlamıyorsun Deli yarim Öyle ya da böyle derken yoruldum yar beklemekten Nasıl vazgeçtim severken Seni yarim Deli gibi seviyorum Herkesten kıskanıyorum ahh Yine geceler kara uzun olacak Sebebi sensin Bigün elbet ahım seni bulacak Bana döneceksin(2)
  3. Efkan Şeşen - Döneceğim Birgün

Efkan Şeşen - Döneceğim Birgün

Sen kendini bahtı kara, yalnız bulmuşken Bu toprakta son bir yağmur unutulmuşken, Düşte umut, yürekte güç vurulmuşken Döneceğim birgün, kimse beklemezken Hey dağlar hey Başardım kalbim Büyük bir suç işledin Bağışlamamı isteme sakın Aldanma ölgün yıldızlara Başka bahar bekleme artık Yolun sonundasın Başardın kalbim Güzel bir suç işledin Limansız karasulara çık Ne sirenlerin ezgili sesi Ne bir...
  4. Dünya Ters Dönecekmiş

Dünya Ters Dönecekmiş

Antik Maya takviminin 1 milyon 872 bin günle sınırlı olduğunu ve bu takvimin süresinin 21 Aralık 2012'de dolacağını savunan çevreler, şimdiden dünyanın sonunun geleceğine inandıkları bu gün için konferanslar düzenleyip birbiri ardına kitaplar çıkarmaya başladı. Bilimsel olarak Güneş'in o gün 26 bin günde bir gerçekleşen bir konuma gelecek olması da bu çevreleri korkuya itiyor. Çünkü Güneş o...
  5. Başınız dönecek

Başınız dönecek

http://www.clublaugh.com/es-items/712.swf :D

Sayfayı Paylaş