gebe
  1. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48

iyilik meleğiymişşş:):)

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında MEÇHUL tarafından paylaşıldı.

Evlenirken Neredeydin? Adamın işi varmış, Ankara'ya gidiyormuş, tam uçağa binerken kulağında bir ses: - 'Binme, bu uçak düşecek!
    Dönmüş, bakmış, kimse yok, ama içine de bir kurt düşmüş, binmemiş.
    İkinci uçağı beklerken kara haber ulaşmış:
    - Uçak düştü kurtulan olmadı.
    Koşmuş Haydarpaşa'ya, bilet almış, tam trene binecek, aynı ses kulağında:
    - 'Binme bu trene, raydan çıkacak!
    Dönmüş, bakmış yine kimse yok, trene binmemiş, gelmiş eve, sabah gazeteyi açınca tüyleri ürpermiş:
    - Tren Eskişehir'de raydan çıktı şu kadar ölü, şu kadar yaralı...
    Allahına şükretmiş, koşup otobüse bilet almış, tam binerken yine o ses:
    - 'Bu otobüse binme, freni patlayacak!
    Dönmüş yine kimse yok! Dayanamamış, sormuş:
    - 'Sen kimsin yahu?'
    - 'Ben senin iyilik meleğinim!
    Adam iyice kızmış:
    - Ulan evlenirken neredeydin?!

iyilik meleğiymişşş:):) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. iyilik

iyilik

Kişi iyilik yaparsa sevinecek demektir. İyilik gören ise sağlam ve değerli bir dost kazanacak demektir.Rüyasinda düsmüs bir insana iyilik ettigini gör-mek hayirdir. Rüyada iyilik etmek, hele düsmana yapilirsa çok ha-yirlidir. Zafer ve üstünlüge delalet eder. Bazi yorumculara göre, rüyada iyilik ettigini görmek, iyi kalplilige, dinde kuvvete, ahiret azabindan kurtulmaya isarettir. Rüyasinda...
  2. iyilik mutlaka kazandırır!

iyilik mutlaka kazandırır!

Dünya hayatında hep kötülük işleyen bir adamı ölünce cehennem kapısında bir melek karşıladı. Melek adama şöyle seslendi: "Hayatta iken tek bir gün bile birisine iyilik yaptıysan buraya girmeyeceksin. " Günahkar adam uzun süre düşündükten sonra, bir keresinde ormanda gördüğü örümceği hatırladı. Balta girmemiş ormanda yürürken önüne bir örümcek ağı çıkmıştı. Adam ağı bozmamak ve...
  3. yapılan iyiliği konuşmamak

yapılan iyiliği konuşmamak

İbretlik bir hikaye Vaktiyle bulunduğu küçük yerde geçim sıkıntısı çeken dürüst ve temiz yaratılışlı genç bir adam, bir gün memleketine çok uzakta bulunan bir şehir merkezine giderek iş bulup çalışmaya, kendine yeni bir hayat düzeni kurmaya karar verdi Bu niyetle vakit kaybetmeden hazırlanıp yola koyuldu Genç adam bu yolculuğu sırasında yorum ve açıklaması kendisi için imkânsız olan bir...
  4. niyetim iyilik yapmak

niyetim iyilik yapmak

ben 4 yillik evliyim 2 kizim var ve benim esimin bi baskasindan oglu var yaklasik 5 yasinda ve bir birlerini hic görmemislerdi buna benim gönlüm razi olmadi ve gittim cocugu ve annesini buldum konustum cocugun resimlerini cektim esime gösterdim cok sevindi ve 1 hafta sonra benim kizimin dogum günü onun icinde kadindan izin aldim 3 kardes bir arada olsunlar istedim telefon numarami kadina...
  5. günün iyiliği

günün iyiliği

aslında kendiniz için bir iyilik yaptınız mı kısacası günün iyiliği diyelim bu oyuna

Sayfayı Paylaş