gebe
  1. HİDOŞ

HİDOŞ Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    38

İyİmİsİn KÖtÜmÜsÜn

Konu, 'Anket : 100 kişiye sorduk' kısmında HİDOŞ tarafından paylaşıldı.

iyimisin kötümüsün testi iyimisin kötümüsün NASILSINIZZZ ???
    1-Okula yeni biri geldi. Ona nasıl davranırsın?
    a-Ona gülümsersin
    b-Düzenleyece in partiye onu da davet edersin
    c-Onun seninle tanışmasını beklersin

2-Bir fast food restoranında çalışıyorsun. Ö le tatiline çıkmak üzereyken İçeri yaşlı ve aç bir adam girdi, kendisine bir sandviç vermeni istedi. Sen...

a-Onunla hiç alakadar olmazsın
    b-Tatilden fedakarlık edip ona sandviç hazırlarsın
    c-Ona bir fincan kahve verir ve evine gitmesini söylersin

3-Rahatsızlanıp hastaneye yatan okul arkadaşın bu yüzden dersleri kaçırdı. Sen...
    a-Onu arar ve notlar konusunda endişelenmemesini söylersin
    b-Ona yardım etmek aklına bile gelmez
    c-Onu hastanede ziyaret eder, notlarla ile ilgili konuşmazsın

4-Abin ralli yarışlarına katıldı ve final turunda elendi. Bu yüzden yıkılmış durumda. Ona nasıl davranırsın?
    a-Onu dinlemek ve rahatlatmak için bir kahve içmeyi önerirsin
    b-O kadar çalışmasına ra men haksız bir şekilde kaybetti ini söylersin
    c-"Ben kaybedece ini biliyordum zaten" dersin

5-Arkadaşın aradı ve trafik kazası geçirdi ini söyledi. Bu arada hazırladı ı 50 sayfalık ödev de arabayla birlikte yanmış. Sen...
    a-E er olay haberlerde çıkarsa seni tekrar aramasını söylersin
    b-Ödevini, kaynak olması açısından ona verirsin
    c-Arkadaşının ödevini, o gece sabaha kadar u raşıp yazarsın

6-Kız ya da erkek arkadaşın maddi durumunun çok bozuk oldu unu söyledi. Sen...
    a-Hemen ona borç verirsin
    b-Gazetedeki İş ilanlarından ona uygun bir İş bulursun
    c-Herkesin kendi hesabını ödemesini önerirsin

7-Yardımseverler Derne i, bir süpermarkette satış yapıyor. Sen...
    a-Geçer gidersin, bu tür çabalar seni pek ilgilendirmez
    b-Ba ış kutusuna biraz para atarsın
    c-Bebekler için sattıkları ördekli lazımlıklardan alırsın; buna ihtiyacın yok, ama yardımın olsun istiyorsun

PUANLAMA

1- a-2 b-3 c-1

2- a-1 b-3 c-2

3- a-3 b-1 c-2

4- a-2 b-3 c-1

5- a-1 b-2 c-3

6- a-3 b-1 c-2

7- a-1 b-2 c-3

"7-11 Puan"
    BU KADAR KÖTÜ OLMA
    Hayata karşı azıcık ilgisiz gibisin. Derdin, sadece kendi dramın. Oysa çevrene karşı şefkatli olmak seni daha mutlu edecek. Unutma, herkesin ilgiye, sevgiye İhtiyacı vardır. İnsanları dinle ve onların sorunlarıyla ilgilen; başkalarına yardımcı olmaya çalış. Zaman İçinde karşılı ını fazlasıyla buldu unu göreceksin.

"12-16 Puan"
    EH, İŞTE
    Biraz rahatına düşkünsün. Kendini olayların içine çok fazla sokmuyorsun. Her zaman küçük iyilikler yapmayı tercih ediyorsun. Bazen bîr arkadaşının problemini dinleyebiliyorsun. Haklısın, bu ço u zaman yeterli olabilir. Ama kimi zaman insanlara karşı daha ilgili olup sorunların çözümü için çaba sarfetmen gerekebilir.

17-21 Puan"
    SEN BİR MELEKSİN
    Çok sıcak ve sempatiksİn; herkesle ilgilisin. İnsanların problemlerini dinliyor, çözümler bulmaya çalışıyorsun. E er birinin yardımına ihtiyacı oldu unu düşünürsen, en kötü günün de olsa sahnede sadece sen oluyor ve elinden gelenin en iyisini yapmaktan hiç çekinmiyorsun. Ama dünyayı kurtaramayaca ını da unutmamalısın.

2. nur1971

nur1971 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ankete göre ben bir meleğim

3. *şiker*

*şiker* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    148
    Ödül Puanları:
    0
    bende melek çıktım :D ben zaten özel meleğim :deli:

4. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38
    SEN BİR MELEKSİN

pek inanmiyorum ama :D:D

5. * MuCiZé *

* MuCiZé * Forum Okuru

eh işte'ymiş:D:D Ama kimi zaman insanlara karşı daha ilgili olup sorunların çözümü için çaba sarfetmen gerekebilir,miş
    valla anacıım onlar benim sorunlarımı çözüyorlar mı hayır,ozaman benden de fayda yok hahaha

İyİmİsİn KÖtÜmÜsÜn konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İYTE - İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü

İYTE - İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Ajda Pekkan - Nasılsın İyimisin

Ajda Pekkan - Nasılsın İyimisin

Tri lay lay lı tri lay lay lı Tri lay lay lı tri lay lay la Nasılsın iyi misin Sorarsam söyler misin Yabancı sen kimsin İ�ağırsam gelir misin Tri lay lay lı tri lay lay lı Tri lay lay lı tri lay lay la Sen başka ben başka Doğuştan nerelişin Saz başka söz başka Buradan değil misin Tri lay lay lı tri lay lay lı Tri lay lay lı tri lay lay la Yerinden yurdundan olursan...
  3. iyimi yaptım kötümü bilmiyorum..yardımmm

iyimi yaptım kötümü bilmiyorum..yardımmm

selam kızlar..ben 3 yıllık ewliyim kaynanamla yakın ama ayrı binalarda oturuyoruzz...kaynamAmın yan komşusu bi kadın var kocası yurtdışına çalışmaya gittiğinden beri kaynanamın evnden çıkmıo..bizimle çok samimiydi bizde onu sewmiştik..bütün dertlerimizi ona anlatıoduk..bana geliodu kız kaynanan ni,e sana şunu dedi bunu dedi ağzımdan laf alıodu...kaynanamı kötülüodu onlar nasıl insanlar şöyle...
  4. Yaranın üstüne toz şeker dökmek iyimidir?

Yaranın üstüne toz şeker dökmek iyimidir?

yaraya şeker sürmek iyimidir,yaraya şeker sürülürmü,yaraya şekerle tedavi,yaranın üstüne şeker sürme hakkında bilgiler Bazen, yaralanma sonrası evde kullanabileceğiniz antiseptik bulunmayabilir. Böyle acil durumlarda kendi kendinize ve hızlı bir iyileşme sağlamak amacı ile şeker kullanmanız yeterli. Şeker cildin iyileşmesine yardımcı olur ve zararlı bakterileri öldürerek iyileşmeyi...

Sayfayı Paylaş