gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

İyimserlikle İlgili Güzel Sözler

Konu, 'Güzel Sözler & Mesajlar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

İyimserlik Sözleri İyimserlik İle İlgili Güzel Sözler

Merhaba Sevgili Melek'ler, bu yazımızda gerek Facebook sayfanızda gerek ise msn iletilerinizde arkadaşalrınız için yazacağınız iyimserlikle ilgili güzel sözler paylaşıyoruz.

-İyimserlik, alimleri cahillerden ayıran farktır. ( Chilon )

-İyimser, yaranın üstünde artık kabuk, kötümser de kabuğun altında yine yara görür. ( E. Schröder )

-Dünyayı pembe gören de, belki gören kadar yanılmıştır. Ama, ondan daha mutlu yaşar. ( H. Newman )

-Bazı kimseler, güllerin dikeni olduğundan yakınırlar. Ben dikenlerin gülü olduğuna şükrederim. ( Alphonse Karr )

-İyimser insan, her felakette bir fırsat, kötümser insan da her fırsatta felaket görür. ( Çin Atasözü )

-İymser her şeyi iyi yanından görür. ( Thomas Jefferson )

-Kör karamsarlık bir milleti nasıl öldürürse, sağır iyimserlik de bir zayıflıktır. (Y.Kemal Beyatlı )

-Çıplak ayaklı olmak, ayaksız olmaktan iyidir. ( Herbert )

-Daha emin bir gelecek için çalışırken, iyimserlikle kendimizi güçlendirmeliyiz. ( Edouard Renes )

İyimserlikle İlgili Güzel Sözler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Namazla ilgili güzel sözler

Namazla ilgili güzel sözler

namaz ile ilgili sözler namaz ile ilgili güzel sözler namazla ilgili güzel sözler namazla ilgili güzel yazılar namazla ilgili güzel şiirler namaz ile ilgili güzel sözler namazla ilgili sözler namaz ile ilgili sözler burada arkadaşlar. Dinimiz gereğince günde beş vakit Allah'a şükretmek için dilemek için, el açıp ibadet ettiğimiz namazla ilgili güzel sözler sunuyoruz bu sayfamızda Melek'ler....
  2. güzel nazarla ilgili sözler

güzel nazarla ilgili sözler

nazar sözleri kısa güzel nazarla ilgili sözler Nazara inanır mısınız bilmem ama ben inanıyıorum ve nazar var Melek'lerim. Ayrıca şimdi sizlere misafirimizin de isteği üzerine nazarla ilgili güzel sözler sunuyorum. Nasıl ki; mıknatıs, demiri kendine çeker. Fakat asıl çekme sebebini, onu yaratan Rabbimiz bilir. Nazar da öyledir. Nazar (gözdeğmesi), toplumda vâki olan bir hususdur. Bazı...
  3. Dostlukla İlgili Güzel Sözler

Dostlukla İlgili Güzel Sözler

Dostlukla İlgili Güzel Sözler arıyorum ben sizden öneri ve örnekler bekliyorum arkadaşlar.
  4. Vefayla ilgili güzel sözler

Vefayla ilgili güzel sözler

vefa ile ilgili sözler arıyorum, bana bu konuda yardımcı olabilir misiniz? eğer yardım ederseniz, size minnettar olacağım.
  5. Hoşgörüyle ilgili güzel sözler

Hoşgörüyle ilgili güzel sözler

hoşgörü sözleri hoşgörü ile ilgili güzel sözler Merhaba Sevgili Melek'ler... Bu yazımızda hoşgörününü önemini hepimize bir kez daha hatırlatacak ve kim bilir hoşgörülü olmaya ihtiyacı olan arkadaşlarımıza faydalı olacak, hoşgörü ile ilgili güzel sözler paylaşacağız. Sevdiğinin kusurlarını hoş görmeyen,sevmiyor demektir. Goethe Hoşgörü, en iyi dindir. Victor Hugo “Hoşgörülü ol ki sana...

Sayfayı Paylaş