Iyyyyyy SİNİR GICIK UYUZ oluyorum

Gereksiz telefon görüşmelerine de alerjim var:D

Son düzenleme:
KPSS kursunda sürekli öğretmenleri ve dershaneyi eleştiren ama sınıfa girdiklerinde, onlarla canım cicim olan öğretmen adaylarına gıcığım. "Para veriyoruz mecbur benimle ilgilenecek" diyenlere de feci halde gıcığım. Hocalar ders anlatırken gerekli gereksiz araya giren çok konuşan öğretmen adaylarına da gıcığım.: )) Şu yaşımda hala dershaneye gitmek zorunda kaldığım için kendime de gıcığım.: )

Offf Pelin ya offf: ) Biri bizi sakinleştirsin.: )

KPSS kursunda sürekli öğretmenleri ve dershaneyi eleştiren ama sınıfa girdiklerinde, onlarla canım cicim olan öğretmen adaylarına gıcığım. "Para veriyoruz mecbur benimle ilgilenecek" diyenlere de feci halde gıcığım. Hocalar ders anlatırken gerekli gereksiz araya giren çok konuşan öğretmen adaylarına da gıcığım.: )) Şu yaşımda hala dershaneye gitmek zorunda kaldığım için kendime de gıcığım.: )

Offf Pelin ya offf: ) Biri bizi sakinleştirsin.: )
agresif olmamak elde mi:D
neyseki içimize atmıyoruz
burdan haykırabilirsin
insan bir nebze rahatlıyor ya:meri:

iş yerinde sadece benim cinsiyetim farklı diye bana ayrımcılık yapanlara gıcık oluyorum dik dik yüzüme bakıp somurtan adamları öldüresim geliyor ben sanki onların hizmetçisiymişim gibi bana iş buyuranlar beni çıldırtıyoooooo

Geri