gebe
  1. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48

İz film tanıtımı

Konu, 'Filim Tanıtımları Fragmanları' kısmında MEÇHUL tarafından paylaşıldı.

iz filmi
    [​IMG]İz
    2007 yılında yapılan bir filmin nasıl olupta 2009 yılında gösterime sokulduğunu anlamakta zorluk çekiyorum açıkçası. Sanırım iz filmini Türkiye'ye getirenler baya düşünmüşler vizyona soksak mı diye ve bir bakmışlar yıl 2009 olmuş.

İz filmi 3D teknolojisi ile çekilen bir korku filmi ve dalında bir ilk. Açıkçası konusu güzel olsa da gerek yönetmen ve gerek oyuncular tam bir hayal kırıklığı yaratıyor diyebilirim.

İz filminin konusu bir kasabadaki cenaze levazımatçısınız insanları kaçırıp işkence etmesi ve işkence ederkende aynadan yara izlerini onlara izletir. İz filminin adı da burdan geliyor. Daha sonra kaçırdıklarından biri elinden kurtulur ve levazımatçıyı öldürür. Fakat psikoloji etkilenmiştir ve dahası vücüdundaki yara izleri kalıcıdır. Uzun süre kasadan uzaklaşır ve yıllar sonra yeğeni için geri döner. Geri dönmesi ile birlikte cinayetler yeniden başlar ve yeğeninin de ortadan kaybolması ile kahramanımız gerçekle yüzleşir.

İz filmini izlerken filmin sonunu çok kolay tahmin edebiliyorsunuz. Zaten eski bir film olduğu için internette bir çok yerde filmin sonunu görmeniz mümkün fakat ben sonunu söylemeyeceğim.

İz filmindeki 3D teknolojisi nedeni ile işkence sahneleri gerçek güzel fakat oyunculuk olarak gerçekten çok kötü. Bir filmi 3D teknolojisi ile çekip oyunculuktan kesmeleri biraz saçma olmuş. Zaten gişe olarak tam hayal kırıklığı yarattı ve olumlu eleştiri pek alamadı. Sanırım Türkiye'de sırf o yüzden vizyona sokulmadı ama neden şimdi sinema salonlarına geliyor anlamak mümkün değil.

İz filmi açıkçası benim hiç hoşuma gitmedi(Gitmemişti). Korku gerilim filmi sevenler ve dahası işkence sahnesi görmek isteyenler için güzel bir film olabilir ama ben kendi adıma tavsiye etmiyorum. Gidenlere iyi seyirler...

film yönetmeni
    Jed Weintrob

oyuncular

Angela Bettis, Kirby Bliss Blanton

İz film tanıtımı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. yabancı filmlerde Türk izleri

yabancı filmlerde Türk izleri

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Hancock film tanıtımı

Hancock film tanıtımı

Hancock, Peter Berg'in yönettiği Will Smith, Jason Bateman ve Charlize Theron'un başrollerinde oynadığı 2008 yapımı bir süperkahraman filmidir. Konusu Hancock aslında başkalarının ne düşündüğünü umursayan birisi değildir. Halkla İlişkiler Uzmanı Ray Embrey’in (Jason Bateman) hayatını kurtardıktan sonra alaycı super kahramanımız kendisinin de zayıf bir tarafının olabileceğini farketmeye...
  3. düşes film tanıtımı

düşes film tanıtımı

The Duchess The Duchess, 18. yüzyılın sonlarında yaşanan gerçek olaylara dayanıyor. Keira Knightley; güzel, karizmatik ve politikayla ilgili, Fransızca, İtalyanca, Latince bilen, sorumluluk sahibi Georgiana Cavendish’i canlandırıyor. Yer İngiltere, yıl 1774. Devonshire Dükü (Ralph Fiennes), Georgiana’nın eşi olması için Althorph Mâlikanesi’ne gelip, Leydi Spencer (Charlotte Rampling) ile...
  4. Öldür Beni Fİlm Tanıtımı

Öldür Beni Fİlm Tanıtımı

Yönetmen: Korhan Uğur Oyuncular: Burak Sarımola, Mehmet Erbil, Nihan Aslı Elmas, Erol Alpsoykan Dil: Türkçe Tür: Fantastik, drama İnsanoğlunun hep peşinden koştuğu ideallerden biri ölümsüzlük. Ama peki ya insan hiç ölmeyeceğini öğrense neler yapar. İşte Korhan Uğur'un senaryosunu yazdığı ve yönettiği film, bu soruya cevap arıyor. Konusu Ozan ve Atilla, çeşitli köyleri gezip...
  5. "Pıtırcık" film tanıtımı

"Pıtırcık" film tanıtımı

Komedi filmlerinden hoşlananlar için işte ailece seyredebileceğiniz çocuklarınızın oldukça keyif aldığı gibi bu keyiften sizlerinde alacağınız bir film olan "Pıtırcık"Film tanıtımı ve resimleri Vizyon Tarihi : 15 Ocak 2010 Süresi : 91 dak. Yönetmen : Laurent Tirard Tür : Aile, Komedi Senaryo : Alain Chabat, René Goscinny Görüntü Yön....

Sayfayı Paylaş