gebe
  1. almira

almira Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

izce Bu Fotografi Cekenin Sonu Ne Olmustur?

Konu, 'Çöplük' kısmında almira tarafından paylaşıldı.

izce Bu Fotografi Cekenin Sonu Ne Olmustur? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. neden hep boyle olmus... bilen varmi...

neden hep boyle olmus... bilen varmi...

niye hep sarisin da esmer degil bilen varmi? Sarışınlar Zeki bir sarışın nedir? Çelişki Sarışın'ın en çok kullandığı cümle nedir? 'Ay bilemiyorum...' Sarışın'la evlenmenin en büyük avantajı nedir? Özürlülere ayrılan yere park edebilirsiniz Bir sarışın'ı susturmak için ne yapmalı? 'Ne düşünüyorsun' demeli Sarışın'ın beyin hücresi nasıl olur? Yalnız İki beyin hücresi olan sarışın...
  2. Doğum sonu depresyonu nedir

Doğum sonu depresyonu nedir

Doğum sonu depresyonu Postportum depresyon; doğum sonu depresyon yani çökkünlük demektir. Her ne kadar "doğum sonu" denmekte ise de, doğum öncesi ve sırasında da ortaya çıkabilir. Depresyonun tipik belirtileri olan üzüntü, moralsizlik, kendine güven de azalma, kötümserlik, ağlama, yakınma şikayetleri ortaya çıkar. Bunlar başlangıçta dikkati çekmeyebilir. Fakat bu duygu durumunun...
  3. İzin ver...Bu Gecede...

İzin ver...Bu Gecede...

Bir hayal gördüm , içimde canlanan .. Hissettim seni en yakından , yada rüzgar esmesiyle hissettirdi seni bana .. İnan bilmiyorum .. Belki rüzgar sandığım Fırtınaydın .. Kuvvetliydi esmelerin .. Her çarpışında üşüyen yüreğimden belli değimliydi ki .. Yağmurdun .. İki kuvvetli çarpışan yürek arasında kalan , şimşek gibi gönlüme düşen , ılık bir yağmur .. yüreğimi ıslatan , Durdukça yürekte...
  4. Sonu Yokmu Bu Sensizliğin

Sonu Yokmu Bu Sensizliğin

Biliyorum... Bana bıraktığın aşk gibi yarım yaşıyorum her şeyi. Başlayıp da bitiremediğim yazılarım, sonuna kadar gelip de okuyamadığım kitaplarım, son sözlerini duyamadığım şarkılarım var. Her şeyi aşkımız gibi paramparça yaşıyorum. Bütün dünyam dudağımdaki yarım bir öpücüğün tadında artık... Adını koyamadığım yakınlıklarım, bütün sırlarımı dökemediğim ilişkilerim var. Son kelimesini bir...

Sayfayı Paylaş