gebe
  1. nisan

nisan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    15
    Ödül Puanları:
    0

Izdırabın Acılığı

Konu, 'Çöplük' kısmında nisan tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

Izdırabın Acılığı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ağzımda acılık ve tükürük salgısı gebeliğimden mi kaynaklıdır

ağzımda acılık ve tükürük salgısı gebeliğimden mi kaynaklıdır

acı tükürük ağzımda acılık var ağzımda acı bir tat var dilde acılık dildeki Pityalizm, gebelik sırasında tükürük salgısının fazla miktarda mineral içermesine bağlı olarak yoğunluğunun artması sonucu ağızda metalik acı bir tat oluşmasıdır. Bu rahatsızlık gebeliğin ikinci veya üçüncü haftasında birden bire başlamasıyla...
  2. Sevdalarda yalanmış.. Aşk sadece ızdırapmış....

Sevdalarda yalanmış.. Aşk sadece ızdırapmış....

kader yalanmış Kendimi bildim bileli sevmiştim onu, dile kolay beraberce ve sevdayla büyümüştük... O da sevmişti, yada ben öyle sanmıştım... Hep beraberdik yirmikusur yıl ve karar verilmişti sadece resmiyeti belgeleyen imzalar atılacaktı, mutlulukla ve mutlu bir günde... Ama karardı dünyamız kötü bir ayrılıkla...Aşkımızı zar zor söylemiştik oysa birbirimize... Fakat kolay olmuştu ve kolay...
  3. Hayko Cepkin 2012 albümü Aşkın Izdırabını albümü

Hayko Cepkin 2012 albümü Aşkın Izdırabını albümü

Selam gençlik, Hayko Cepkin 2012 albümü Aşkın Izdırabını hakkında bana neler yazabilirsiniz ?
  4. Ağız Acılığının Nedenleri ?

Ağız Acılığının Nedenleri ?

ağız acılığı,ağızda acılık nedenleri,ağızda acılık neden olur,ağız acılığının sebepleri,ağız acılığı nasıl giderilir,ağız acılığı nasıl geçer Ağızda acılık nedenleri, ağızda acılık hissi, ağızda acılık hissinin sebepleri pek çok kişinin yaşamış olduğu sorunlardan bir tanesi olduğu için bu konumuzda bu sorun hakkında tüm merak edilenlere sizler için yanıt verdik. Ağızda acılık hissinin pek...

Sayfayı Paylaş