gebe
  1. nisan

nisan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    15
    Ödül Puanları:
    0

İzdivaç

Konu, 'DEFG Melek Sözlük' kısmında nisan tarafından paylaşıldı.

izdivac--
    evlilik--

İzdivaç konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Forumda izdivaç

Forumda izdivaç

- hayatıım ben geldiim :çiçek: * bi smileyle yırtabileceğini mi zannediyosun.. nerdesin bu saate kadar! - hayatım iş güç biliyosun işte konu kilitle ,çift dikiş sil, troll user banla.. her zamanki şeyler.. * ben sanki boş oturuyorum.. bütüngün topiği temizleyene kadar canım çıktı, her gece getirdiğin arkadaşlarının pisliğini temizledim.. duplike mesajlarını sildim - tamam canım anlıyorum seni...
  2. İzdivaç Programında Evlenen Çift Bebeklerini Öldürdü !

İzdivaç Programında Evlenen Çift Bebeklerini Öldürdü !

Bu konu; izdivaç programında evlenip bebeklerini öldüren çift hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, 3 yıl kadar önce katıldıkları İzdivaç programında tanışarak evlenen çift 3 aylık bebeklerini öldürdükleri gerekçesiyle tutuklanarak cezaevine gönderildirler. Bu vahşi olayın failleri olan çiftin işledikleri suç bebeğe yapılan otopsi neticesinde darp izlerinin görülmesiyle ortaya...
  3. İzdivaç Programının Yeni Sunucusu Sibel Can

İzdivaç Programının Yeni Sunucusu Sibel Can

Esra Erol, sunuculuğunu üstlendiği izdivaç programını yeni sezonda başka kanala taşımasıyla yerini Sibel Can’a devretti. SİBEL CAN EVLENDİRECEK Hafta için her gün seyirciyle buluşan yayından aylık 500 bin TL alan Esra Erol, başka kanaldan yüksek miktarda ücret gelince şirketle yollarını ayırmıştı. Erol’un bu ayrılığından dolayı boşalan yerini ise kanal, Sibel Can’la doldurma hazırlığı...

Sayfayı Paylaş