gebe
  1. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0

İzel ameliyat oluyor

Konu, 'Magazin' kısmında fırtına tarafından paylaşıldı.

yüzündeki derin izlerden dolayı geçde olsa tedaviye başlayan İzel operasyonlardan geçiyor.... ben bu tedaviller için geç kaldığını düşünüyorum para elinde olan birisi bu zamana kadar neden bekler ki......... CİLDİM BEBEK GİBİ!
    DOKTOR ZİYA ŞAYLAN'IN UYGULADIĞI 'EXODERM' YÖNTEMİYLE YÜZÜNDEKİ İZLERDEN KURTULMAYI HEDEFLEYEN İZEL, ÖNCEKİ GÜN İKİNCİ KEZ AMELİYAT MASASINA YATTI...

İstanbul Cerrahi'de ameliyat olan İzel, cildini bir kez daha soydurdu...Bugün taburcu olacak olan İzel, eskiye nazaran yüzde 70 iyileşme görülen cildinin, bu operasyondan sonra yüzde yüz iyileşeceğini söyleyerek, yapılan işlemi şöyle anlattı:

'Yüzüme komple bildiğiniz asit sürüldü... Uyandığımda yüzümde bantlar vardı. İkinci gün bir daha ameliyata alındım, onda da elmas tozlarıyla zımpara yapıldı. İşte o gecce biraz şiştim. Aynaya baktığımda inanamadım. Bayağı bir ödem vardı suratımda. Ama o kadar da kötü değildi manzara. Yani öyle çok ağrılı, sancılı bir durum yaşamadım. Dediğim gibi bir gecce şiştim, o gecce biraz ağrım, sancım oldu, o ağrıda zaten ağrı kesiciyle geçen bir ağrıydı.

Dolayısıyla o bir geccelik ağrı değer. Hastaneden çıktıktan sonra da evde maskeli bir dönem geçireceğim. Bu bir haftalık dönemde yüzüme bir toz dökülüyor. O toz zamanla sertleşiyor, deride sertleşip, kendini bırakıyor. Ve maske gibi yüzünde duruyor. O maske gibi duran şey aslında yüzümdeki deri. Kalıp halinde çıkıyor. Bu aşamada da hiç acı hissetmiyorsunuz. Çünkü yüzünüzdeki ölü deri çıkıyor. Bir ay sonra yüzüm bebek cildi gibi olacak. O anı sabırsızlıkla bekliyorum. 40 yaş bakımımı tamamladım. Artık yeni bir hayat beni bekliyor.'

İzel ameliyat oluyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ameliyat

Ameliyat

Ameliyat olmak sırların açığa çıkmasına, Ameliyathane görmek kendisinde gizli bilgiler bulunan birine delalet eder.Rüyasında ameliyat olduğunu gören kişinin sağlığı mükemmeldir. Rüyasında ameliyat olduğunu gören kişinin sağlığı mükemmeldir.Rüyada bir ameliyathanede bulundugunuzu görmek, sagliginizin mükemmel olduguna isarettir. Ameliyat edildiginizi görmek, hayatinizda yeni bir gönül macerasi...
  2. İzel Ameliyattan Sonra İlk Kez Konuştu

İzel Ameliyattan Sonra İlk Kez Konuştu

Cilt problemini gidermek için bir ay önce ameliyat masasına yatan İzel, yeni görüntüsüyle ilk kez Kelebek için objektif karşısına geçti. Aldatılmanın izleriydi Exoderm adı verilen yöntemle yüzünü kazıtan İzel, “Benim hiçbir zaman yüzümde ergenlik sivilceleri çıkmamıştır. Çok minik şeyler çıkar, sonra kaybolur giderdi. Bu cilt problemim, bundan 10 yıl önce, bir gecede ortaya çıktı. İlk...
  3. İzelden İtiraf

İzelden İtiraf

‘Aldatılınca Cildim Bu Hale Geldi' Pop müziğin ünlü ismi İzel, yıllardır kurtulamadığı cilt sorununun geçmişte yaşadığı aldatma olayından sonra başladığını ilk kez itiraf etti. Dün sabah “Saba Tümer ile Bugün” programına konuk olan İzel, sevgilisini en yakın kız arkadaşıyla öpüşürken yakaladığını anlattı ve “Sevgilimi en yakın kız arkadaşımla öpüşürken yakaladım." "İkisini...
  4. izel sevenler

izel sevenler

en iyi şarkısı sizce ?
  5. Türkan Şoray Bugün Ameliyat Oluyor!

Türkan Şoray Bugün Ameliyat Oluyor!

türkan şoray haberleri, türkan şoray, türkan şoray ameliyat Sevgili melekler, yılların eskitemediği usta oyuncularımızdan Türkan Şoray bugün ameliyat oluyor. Bir süre önce usta oyuncunun böbreğinin üstünde kist olduğu tespit edilmiş, yapılan tetkikler sonucunda kanser tehlikesi taşımadığı ortaya çıkmıştı. Şoray, bugün Koşuyolu Acıbadem Hastanesi’nde ameliyat masasına yatacak. Bu operasyonla...

Sayfayı Paylaş