gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

İzel Çeliker Yüz Probleminden Kurtulma sırrını açıkladı

Konu, 'Magazin' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

İzel 15 YILLIK SIRRINI AÇIKLADI [​IMG] 15 YILDIR YAŞADIĞI CİLT PROBLEMİNDEN KURTULMAK İÇİN YÜZÜNÜ KAZITAN İZEL, BUGÜNE KADAR KİMSEYE AÇIKLAMADIĞI SIRRINI ANLATTI:

Cildimdeki bu sivilceler bir geccede oldu. Fatma Girik’in bir geccede beyazlar ya saçı, aynen onun gibi. Aldatıldım ve o gecce cildim bu hale geldi. Sonradan anladım ki hiçbir erkek için, hiçbir şey için üzülmeye değmiyor. Biraz hassas bir yapım var. Böyle başta üzülünce kaldırırız sanıyoruz ama bu vücudumuzdan çıkıyor. 15 yıl önce ergenlik sivilcem bile yoktu. Bir anda çok ağır bir travmanın üstüne oldu.

Vatan gazetesine konuşan İzel; '15 gün sonra aynaya ilk baktığımda artık o izleri görmek istemiyorum. Çünkü şuna da inandım, onların her birinde birer kötü anım var. O yüzden onlarla birlikte hepsi gidecek. Yeni bir hayat başlayacak benim için. Bu bir arınma gibi, yenilenme gibi. O izlerin gitmesiyle birlikte kötü olan hiçbir şeyi hatırlamayacağım.' açıklamasını yaptı.

2. aSqimSin

aSqimSin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: İzel Çeliker Yüz Probleminden Kurtulma sırrını açıkladı
    teşekkürler

İzel Çeliker Yüz Probleminden Kurtulma sırrını açıkladı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. çene altı tüylerinden ve yüzünüzdeki tüylerden kurtulmanın yolları!!!

çene altı tüylerinden ve yüzünüzdeki tüylerden kurtulmanın yolları!!!

tüylerden kurtulmanın doğal yolları yüzdeki tüylerden kurtulmanın yolları istenmeyen doğal kıllardan yüzdeki günümüzde lazer eplasyon olmasına rağmen bir çok kadınımız ya maddi yada cesaret edemediği için yüzündeki çenesindeki tüylerden yada tüy olmaktan çıkmış kıllardan kabus dolu günler yaşamaktadır,işte size tamamen doğal v etkili bir yöntem.umarım uygularsınız ve işinize yarar artık...
  2. Ünlüler Zayıf Kalmanın Sırrını Açıkladılar.

Ünlüler Zayıf Kalmanın Sırrını Açıkladılar.

en zayıf ünlüler zayıf ünlüler çok özlem yıldız nasıl zayıfladı ünlülerin kalma sırları Milyonların hayran olduğu ünlü isimler zayıflamanın ve sürekli zayıf kalmanın sırrını açıklamışlar.Bende belki merak edersiniz ve işinize yarar die paylaşmak istedim.Buyrunuz meleklerim. Vanessa Rihanna Hayden ve diğerleri... Her zaman formda ve güzel kalmayı başaran bu ünlülerin sırlarını öğrenmeye...
  3. Yüzdeki tüylerden kurtulmanın yolları

Yüzdeki tüylerden kurtulmanın yolları

yüzdeki tüylerden kurtulmanın yolları yüzdeki tüylerden kurtulma kıllardan kurtulmanın yolları yolu lanolin nerede satılır Sizlere yüzdeki tüylerden kurtulma yollarından biri olan son derece pratik ama etkili evde kolaylıkla uygulayabileceğiniz bir yöntemden bahsetmek istiyorum. Yöntemi deneyipte sonucu buraya daha sonra bildirirseniz diğer arkadaşlarınız içinde olumlu olumsuz bir yorum...
  4. Yüzünüzdeki kırışıklardan kurtulmada en etkili yöntem!

Yüzünüzdeki kırışıklardan kurtulmada en etkili yöntem!

kırışıklardan kurtulma “Doğru nefes alıp vermek ve kaslarınızı doğru çalıştırmayı öğrenmek, hayatınızı değiştirir” diyen ve aslen dans öğretmeni olan Marja Putkisto, Finlandiyalı ve 14 yıldır Londra’da yaşıyor. Beş yıl önce sistemi bulan ve uygulamaya başlayan Patkisto’nun kendi ismini verdiği metod, kısa sürede Avrupalı kadınların gözdesi haline geldi. 51 yaşındaki Marja’nın “Putkisto...
  5. Sinem Kobal kiralık araba sırrını açıkladı!

Sinem Kobal kiralık araba sırrını açıkladı!

sinem kobal arabası, kiralık araba, kiralık araba sırrını açıkladı ve haberi burada arkadaşlar. Günümüzün en başarılı ve en gözde oyuncularından güzel Sinem Kobal, neden kiralık araba kullandığının sırrını ilk kez açıkladı. biz de osır açıklamasını sizlerle paylaşıyoruz Melek'ler:) Oyuncu, Sinem Kobal önceki gün Hepsi Grubunun üyesi Cemre ile Bebek'teydi. Bir kafede oturup sohbet eden...

Sayfayı Paylaş