gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

İzel geçirdiği cilt operasyonundan sonra ilk kez yılbaşında sahneye çıkacak

Konu, 'Magazin' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

izelin son hali izelin yüzünün son hali izel cildi eski yüzü cildi İzel yılbaşında tülle çıkacak

[​IMG] Cilt probleminden ağır bir operasyonla kurtulan İzel, yılbaşı programına özel bir aksesuvarla çıkacak.

10 yıl boyunca uğraştığı cilt probleminden ağır bir operasyonla kurtulan İzel, izler tam olarak geçmediği için yılbaşı programına özel bir aksesuvarla çıkacak. İzel, sahnede yüz bölümü tüllü bir şapka takacak.

Duruma özel aksesuvar
    Yıllarca ciddi cilt problemleriyle yaşayan İzel, iki hafta önce ameliyat masasına yatmıştı. Yüzünü özel bir işlemle kazıtan sanatçıya operasyon sonrası 21 gün evden çıkış yasağı getirilmişti. Olası bir enfeksiyonun önüne geçmek için
    alınan önlem işe yaradı, İzel kısa sürede kendini toparladı. Evden dışarı attığı adımsa hayli görkemli olacak. Çünkü sanatçı, yeni yıl gecesi bir kulüpte sahne alacak. Ancak yüzündeki izler tam olarak silinmediği için kıyafetini özel bir aksesuvarla tamamlayacak.

Sahnede nostalji rüzgarı
    Operasyonunun başarılı geçtiğini ancak alerjik bir reaksiyon ortaya çıkmaması için uzun süre odasına birkaç aile yakını dışında kimsenin giremediğini belirten İzel, "Sağlığıma çabuk kavuştum. İzler de tahminimden hızlı siliniyor" dedi. Ancak hızlı iyileşme sürecine rağmen yılbaşına kadar tamamen düzelmesi imkansız olduğundan, İzel özel aksesuvarlardan yardım alacak. Ön kısmı tüllü bir şapka takacak olan sanatçı, bu aksesuvarıyla sahnede nostalji rüzgarı estirecek.

İzel geçirdiği cilt operasyonundan sonra ilk kez yılbaşında sahneye çıkacak konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Britney spears geçirdiği zor günleri ilk kez bir belgeselde anlatacak.

Britney spears geçirdiği zor günleri ilk kez bir belgeselde anlatacak.

Telegraph'ın haberine göre, 'Britney: Kayıtta' adındaki belgeselde, genç şarkıcı tutarsız davranışlarını ve yalnızlıkla savaşını anlatacak. Belgeselde Britney 'Oturup düşünüyorum da, ben akıllı bir insanım; peki bunları yaparken aklımda ne geçiyordu acaba?' 'Son iki üç yılda çok fazla şey yaşadım ve insanların bilmediği birçok şey var.' Belgesel 30 Kasım'da MTV'de yayınlanacak ve...
  2. İzel Ameliyattan Sonra İlk Kez Konuştu

İzel Ameliyattan Sonra İlk Kez Konuştu

Cilt problemini gidermek için bir ay önce ameliyat masasına yatan İzel, yeni görüntüsüyle ilk kez Kelebek için objektif karşısına geçti. Aldatılmanın izleriydi Exoderm adı verilen yöntemle yüzünü kazıtan İzel, “Benim hiçbir zaman yüzümde ergenlik sivilceleri çıkmamıştır. Çok minik şeyler çıkar, sonra kaybolur giderdi. Bu cilt problemim, bundan 10 yıl önce, bir gecede ortaya çıktı. İlk...
  3. İyileştikten Sonra İlk Kez Sahnede

İyileştikten Sonra İlk Kez Sahnede

Murat Göğebakan'a tekrar geçmiş olsun diyor ve haberimize geçiyoruz arkadaşlar :) KAN KANSERİNE YAKALANDIĞI İÇİN UZUN SÜREDİR SAHNE ALAMAYAN ŞARKICI MURAT GÖĞEBAKAN HAYRANLARINA KAVUŞTU. KONSERİNİ 3 BİN KİŞİ İZLEDİ Lösemi hastalığını yenerek sağlığına kavuşan şarkıcı Murat Göğebakan, uzun bir aradan sonra WOW Kongre Merkezi'nde düzenlenen organizasyonda sahne aldı. Özel bir dershanenin...
  4. Bengü Kazadan Sonra İlk Kez Sahnede !

Bengü Kazadan Sonra İlk Kez Sahnede !

bengü haberleri bengü konseri Sevgili melekler, geçtiğimiz günlerde ağır bir trafik kazası geçirerek tedavi gören şarkıcı Bengü, kazadan sonra ilk kez sahneye çıktı. Yüzünde ki bantlarla sahne alan Bengü'nün koruması aynı kazada hayatını kaybetmişti. İşte Bengü haberleri, haberin detayları... ANKARA’daki konserinin ardından İstanbul’a dönerken TEM’de koruması Ümit Özer’in hayatını...
  5. Survivor Irmak Elendikten Sonra İlk Kez Konuştu

Survivor Irmak Elendikten Sonra İlk Kez Konuştu

survivor 2013 ünlüler survivor ünlüler ırmak survivor ırmak Survivor 2013 ünlüler takımın da yarışan ve adadan en son elenen isim Irmak oldu. Adada tek bayan kalan ve son olarak bayan olduğu için elendiğini açıklayan Irmak bakın daha ne gibi açıklamalarda bulundu; Survivor Ünlüler Gönüllüler'de bu hafta elenen Irmak Atuk neden elendiğini anlattı. Cengiz ile SMS'e kaldıktan sonra...

Sayfayı Paylaş