gebe
  1. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0

İzel - Hatalarım

Konu, 'Çöplük' kısmında fırtına tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

İzel - Hatalarım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İzeL - Ah Yandım...

İzeL - Ah Yandım...

o gitti ah gitti birdaha hiç gelmeyecek o bir daha gelmeyecek ah birdaha hiç facebook İzel'in çok sevdiğim bir şarkısı kızlar. Kendi emeğim değil.. Gezinirken gördüm, çok beğendim ve sizlerle paylaşmak istedim :) Bakalım beğenecek misiniz siz de ? yarınlar yok gibi güneş hiç doğmayacak o gitti,ah gitti bir daha hiç gelmeyecek ah yandım ben allahım, buna...
  2. İzel Hicran şarkı sözü

İzel Hicran şarkı sözü

İzel Hicran şarkı sözü için yazıyorum size ben bu şarkıyı geçen dinledim ve bittim kesinlikle o şarkıyı ezberlemem lazım ve sizede tavsiye ediyorum :)
  3. İzel Hicran Şarkısının Sözleri

İzel Hicran Şarkısının Sözleri

İzel Hicran sözleri İzel Hicran şarkısı sözü Başarılı kadın pop sanatçısı İzel'in seslendirdiği Hicran şarkısının sözlerini sizlerle paylaşıyoruz melekler :) ah ne güzeldi o zaman aşk rüyalarda yazılan bir şarkı gibiydi kuş sesiydi dinlerdin uyurken uyanırdım ellerinden uçardım içimde saklı hala gençliğin aşkı sevgilin yanındayken hicran hicran hicran duyulmazmı bir kuşun uçuşundan daha...
  4. İzelden İtiraf

İzelden İtiraf

‘Aldatılınca Cildim Bu Hale Geldi' Pop müziğin ünlü ismi İzel, yıllardır kurtulamadığı cilt sorununun geçmişte yaşadığı aldatma olayından sonra başladığını ilk kez itiraf etti. Dün sabah “Saba Tümer ile Bugün” programına konuk olan İzel, sevgilisini en yakın kız arkadaşıyla öpüşürken yakaladığını anlattı ve “Sevgilimi en yakın kız arkadaşımla öpüşürken yakaladım." "İkisini...
  5. izel sevenler

izel sevenler

en iyi şarkısı sizce ?

Sayfayı Paylaş