gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

İzel İlk Yara Şarkısının Sözleri

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

İzel İlk Yara sözleri İzel İlk Yara şarkısının sözleri

Ünlü popçu İzel'in İlk Yara adlı şarkısının sözlerini paylaşıyoruz melekler :)

benden kaçmana gerek yok
    değmemiş nazarım hiç aşığım doğuştan
    söylenmemiş güzel sözleri al
    hepsinin içinde yine kendini bul
    bir telaş hep başa bela halbuki bu aşk rüya gibi olsa
    geçen zaman merhem olurmu
    ilk günün yarası saklı hep şuracığımda
    terden sırılsıklam bak vücudum
    yaz günü sevişmeden olmaz bilmem neden
    bir telaş hep başabela halbuki bu aşk rüya gibi olsa
    ilk kez değil ama son biliyorum
    dönüp dönüp yine seni seviyorum
    bağlanmış tarihimiz yazılmış kaderimiz
    aşkın ilk yarasında
    ilk kez değil ama son biliyorum
    dönüp dönüp yine seni seviyorum
    bağlanmış tarihimiz yazılmış kaderimiz
    aşkın ilk yarasında

İzel İlk Yara Şarkısının Sözleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İzel İlk Yara Şarkı Sözleri

İzel İlk Yara Şarkı Sözleri

İzel İlk Yara Şarkı Sözleri için size yazıyorum umarım ricamı geri çevirmezsiniz de İzel İlk Yara Şarkı Sözlerini bu sayfaya yazarsınız kızlar.
  2. İzel İmdat Şarkı Sözü

İzel İmdat Şarkı Sözü

İzel İmdat Şarkı Sözü Selam arkadaşlar sizden bir ricam olacak acaba bu sayfaya İzel İmdat Şarkı Sözlerini yazar mısınız
  3. İzel İmdat Şarkısının Sözleri

İzel İmdat Şarkısının Sözleri

İzel İmdat şarkısının sözleri İzel İmdat sözleri Sevilen pop şarkıcısı İzel'in seslendirdiği İmdat şarkısının sözlerini sizlerle paylaşıyoruz melekler :) bir yabancı çaldı bugün kapımı kimsin nesin dedim aldım misafir odasına dedi hiçmi tanımazsın kokla azıcık yanaş usuluma durgun soluk bir suratla izledi beni yılların hüznü birikmiş ikimizin özleminde yudumlarken fincanından kahveyi seni...
  4. İzel Hicran Şarkısının Sözleri

İzel Hicran Şarkısının Sözleri

İzel Hicran sözleri İzel Hicran şarkısı sözü Başarılı kadın pop sanatçısı İzel'in seslendirdiği Hicran şarkısının sözlerini sizlerle paylaşıyoruz melekler :) ah ne güzeldi o zaman aşk rüyalarda yazılan bir şarkı gibiydi kuş sesiydi dinlerdin uyurken uyanırdım ellerinden uçardım içimde saklı hala gençliğin aşkı sevgilin yanındayken hicran hicran hicran duyulmazmı bir kuşun uçuşundan daha...
  5. İzel Rezil Şarkısının Sözleri

İzel Rezil Şarkısının Sözleri

İzel Rezil şarkısının sözleri İzel Rezil sözleri Sevgili melekler, bu yazımızda ünlü pop şarkıcısı İzel'in seslendirdiği Rezil adlı şarkısının sözlerini sizlerle paylaşıyoruz :) hadi birbirimizin yerine geçelim bu defa sen kalan ol eşyaları sen topla bir ara ben uğrar alırım yeni bir aşka hazır değilim henüz dedikten sonra ertesi sabah başka birinin uyanırdım koynunda...

Sayfayı Paylaş