gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

İzel Yaz Geldi Şarkı Sözü

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

İzel Yaz Geldi Şarkı Sözü de yazın İzel Yaz Geldi Şarkı Sözlerini konu olarak açın o şarkıyıda dinleyin emin olun ki bayılacaksınız çok güzel

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

İzel Yaz Geldi Şarkı Sözü konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İzel Hicran şarkı sözü

İzel Hicran şarkı sözü

İzel Hicran şarkı sözü için yazıyorum size ben bu şarkıyı geçen dinledim ve bittim kesinlikle o şarkıyı ezberlemem lazım ve sizede tavsiye ediyorum :)
  2. İzel Yaz Geldi Şarkısının Sözleri

İzel Yaz Geldi Şarkısının Sözleri

İzel Yaz Geldi sözleri İzel Yaz Geldi Şarkısının Sözleri Ünlü pop şarkıcısı İzel'in seslendirdiği Yaz Geldi parçasının sözlerini sizlerle paylaşıyoruz melekler :) geçmiş günleri saymadım katil hangimiz saymadım sen sözünü tutamadın bende bir yürek var nasıl sağlam sana çoktan kapandı o dükkan fedaim olamadın hava güzel sokaklarda koşturmalı havam güzel birisini kandırmalı bir şekilde...
  3. İzel Hicran Şarkısının Sözleri

İzel Hicran Şarkısının Sözleri

İzel Hicran sözleri İzel Hicran şarkısı sözü Başarılı kadın pop sanatçısı İzel'in seslendirdiği Hicran şarkısının sözlerini sizlerle paylaşıyoruz melekler :) ah ne güzeldi o zaman aşk rüyalarda yazılan bir şarkı gibiydi kuş sesiydi dinlerdin uyurken uyanırdım ellerinden uçardım içimde saklı hala gençliğin aşkı sevgilin yanındayken hicran hicran hicran duyulmazmı bir kuşun uçuşundan daha...
  4. İzel Rezil Şarkısının Sözleri

İzel Rezil Şarkısının Sözleri

İzel Rezil şarkısının sözleri İzel Rezil sözleri Sevgili melekler, bu yazımızda ünlü pop şarkıcısı İzel'in seslendirdiği Rezil adlı şarkısının sözlerini sizlerle paylaşıyoruz :) hadi birbirimizin yerine geçelim bu defa sen kalan ol eşyaları sen topla bir ara ben uğrar alırım yeni bir aşka hazır değilim henüz dedikten sonra ertesi sabah başka birinin uyanırdım koynunda...
  5. Volga Tamöz İzel Hasretim Şarkı Sözü yazın

Volga Tamöz İzel Hasretim Şarkı Sözü yazın

Volga Tamöz İzel Hasretim Şarkı Sözü ne şarkıydı o ya dimi çıkınca herkes yerinde duramaz hep bir ağızdan söylerdi yeniden çıkmasına çok sevindim :)Volga Tamöz İzel Hasretim Şarkı Sözlerini yazarsanız daha da sevinirim.

Sayfayı Paylaş