gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Izgara Sebzeli Lazanya Tarifi Resimli

Konu, 'Çöplük' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Merhaba kızlar Izgara Sebzeli Lazanya Tarifi Resimli tarif bekliyorum sizden

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Izgara Sebzeli Lazanya Tarifi Resimli konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ispanaklı Peynirli Lazanya Tarifi Resimli

Ispanaklı Peynirli Lazanya Tarifi Resimli

Arkadaşlar Ispanaklı Peynirli Lazanya Tarifi Resimli tarifi istiyorum yardım da bekliyorum :D
  2. Izgarada Sebzeli Lazanya yapılışı resimli

Izgarada Sebzeli Lazanya yapılışı resimli

Izgara Sebzeli Lazanya Tarifi Resimli Sebzeli Lazanya Tarifi Evet Melek'ler, bu sayfamızda size enfes bir lezzet sunuyor ve ızgarada sebzeli lazanya tarifini paylaşıyor resminide veriyoruz ki ne kadar lezzetli göründüğünü sizde görün diye :D:D Malzemeler 1 patlıcan 1 kabak 5-6 adet incecik pırasa ya da taze yeşil soğan 1 adet soyulmuş domates konservesi (800 gram’lık kutularda) 3...
  3. Ton Balıklı Lazanya Tarifi Resimli

Ton Balıklı Lazanya Tarifi Resimli

Ton Balıklı Lazanya Tarifi Resimli Merhaba kızlar sizden Ton Balıklı Lazanya Tarifi istiyorum lütfen yardımcı olun
  4. Resimli Ton Balıklı Lazanya Tarifi

Resimli Ton Balıklı Lazanya Tarifi

Ton Balıklı Lazanya Ton Balıklı Lazanya Tarifi Merhaba Sevgili Melek'ler, siz
  5. Izgara Sebzeli Lazanya

Izgara Sebzeli Lazanya

Malzemeler: * 1 patlıcan * 1 kabak * 5-6 adet incecik pırasa ya da taze yeşil soğan * 1 adet soyulmuş domates konservesi (800 gram’lık kutularda) * 3 sarımsak * 1 avuç taze fesleğen ya da 1 yemek kaşığı kuru fesleğen * Zeytinyağı * Tuz, taze öğütülmüş karabiber * 1 su bardağı kaşar peyniri (mozarella, dil, vb.) * Yarım su bardağı Mihaliç Peyniri (parmesan, kaşar, vb.) * 10 adet pişirmeye...

Sayfayı Paylaş