gebe
  1. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0

izlenmeye değer bi filim Benjamin Button'ın İlginç Hikayesi

Konu, 'Filim Tanıtımları Fragmanları' kısmında fırtına tarafından paylaşıldı.

benjamin buttonun ilginç hikayesi filim ilginç filimler
    [FONT=comic sans ms,sans-serif]Benjamin Button'un İlginç Hikayesi[/FONT] [​IMG]
    [FONT=comic sans ms,sans-serif]İlginizi çeker mi bilemiyorum ama bugün gittiğim film şu zamana kadar izlediğim tüm filmler arasında bana oldukça farklı geldi . Benjamin Button dünyaya aşırı derece çirkin ve yaşlı olarak gelir . Gelirken de annesinin canından olmasına sebep olur . Babası onun bir yaratık olduğunu düşünüp bir huzurevinin önüne bırakıp kaçar ve Benjamin ismi oradaki ikinci annesi koyar . O andan itibaren yaşamasına izin verilen Benjamin hayatın tersten yaşar . Çok yaşlı görünür ancak içinde bir bebek vardır . Bu yaşam ufacık bir bebek olup içinde yaşlı bir insan taşımaya kadar sürer . Oldukça ilginç olan bu konu çocukluğunda (aslında yaşlı göründüğü anda) tanıştığı bir genç bayanla ilişkileriyle daha da ilginçleşmekte . Sürekli gençleştiği için eşine ve çocuğuna veda eden Benjamin eşinin kollarında bir bebek olarak ölüyor !!! [/FONT]
    [FONT=comic sans ms,sans-serif] [/FONT]
    [FONT=comic sans ms,sans-serif]Sinema salonun en büyük olanında oynatılan bu film oldukça ilgi toplaması beklenildiğini düşündürttü . Aslında o ilgiyi de hak edecek kadar iyi bir film . Tarafımca tavsiye edilir =))[/FONT]
    [FONT=comic sans ms,sans-serif] [/FONT]
    [FONT=comic sans ms,sans-serif]Tek sorun film 3 saat beliniz ağrıyor bitince =))[/FONT]
    Oyuncular
    • Brad Pitt
    • Cate Blanchett
    • Julia Ormond
    • Jason Flemyng
    • Taraji Penda Henson
    • Tilda Swinton
    • Jared Harris
    • Mahershalalhashbaz Ali
    • Phyllis Somerville
    • Elias Koteas
    • Elle Fanning
    • Madisen Beaty
    • Josh Stewart
    • Faune Alecia Chambers
    • Ed Metzger

2. GreYfurT_DeLisi

GreYfurT_DeLisi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: izlenmeye değer bi filim Benjamin Button'ın İlginç Hikayesi
    Teşekkürler :)
    Gerçekten süper bir film düz izledim herkese tavsiye ederim :)

3. *GüMüŞ*

*GüMüŞ* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: izlenmeye değer bi filim Benjamin Button'ın İlginç Hikayesi

Hmm merak ettim şimdi fırsatını bulduğum an izliycem teşekkürler:)

izlenmeye değer bi filim Benjamin Button'ın İlginç Hikayesi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. çok ilginç bi hikaye

çok ilginç bi hikaye

Bu olay, Marmara Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı Bölümü'nü 1993 yılında bitiren Dilek isimli bi kızın başından geçmiş. (Böyle anlatılıyor, soyadı yok) Dilek bir gün okuldan çıkmış, durakta minibüs bekliyomuş. Yalnız korkunç da yağmur yağıyormuş bu arada. Kızın önüne bir araba yanaşmış. İyi giyimli, temiz yüzlü bi genç, "Yanlış anlamayın n'olur. Ben de yakın zamana kadar...
  2. Okunmaya DeĞer Bİ Yazi

Okunmaya DeĞer Bİ Yazi

okunmaya değer güzel yazılar okunmaya değer yazılar Bi sitede okudum çok hoşuma gitti yazayım dedim..... Hayatimda hiç yasamadigim bir olaydi ne oldugunu anlayamiyordum. Üzerimde bir örtü vardi. Ve etrafimda insanlar hiçkira hiçkira agliyordu. Ne oldugunu hala anlamis degildim. Neden üzerimde örtü vardi ve neler oluyordu. Ellerimi oynatamiyor kimildayamiyordum. Allah’im neler oluyordu, bana...
  3. Benjamin

Benjamin

Benjamin (Ficus Benjamina) Dutgillerdendir. Anavatanı Tropikal Asya'dır. 500 civarında türü bulunmaktadır. Hep yeşil olarak kalan benjaminin oval biçimli, ucu sivri, parlak yeşil veya alacalı, çok canlı görünüşlü yaprakları vardır. Dalları ince olduğundan aşağıya doğru sarkık dururlar. 1,5 metreye kadar uzayabilirler ve yeterince yer sağlanırsa...
  4. ilginç bir iş başvurusu hikayesi

ilginç bir iş başvurusu hikayesi

Tamamen gerçek bir olay!!Yaşanmış bir iş başvuru hikayesi Yeni Şafak Gazetesi yazarı Mustafa Özel'in köşesine taşıdığı, yaşanmış çok ilginç bir iş başvurusu hikayesi: Alttaki işbaşvuru formunu dolduran Mehmet Tartar'ın başvuru formuna yazdığı cevaplar: 1. Adınız Soyadınız: Mehmet Tartar 2.Yaşınız: Yirmi sekiz. 3.Şirketimizdeki hangi pozisyon için Başvuruyorsunuz? Mümkünse...
  5. ilginç bir başvurusu hikayesi

ilginç bir başvurusu hikayesi

Tamamen gerçek bir olay!Yaşanmış bir başvurusu hikayesi Yeni Şafak Gazetesi yazarı Mustafa Özel'in köşesine taşıdığı konuyu sizlerle paylaşmak istedim... İşte işbaşvuru formunu dolduran Mehmet Tatar'ın vermiş olduğu cevaplar: 1. Adınız Soyadınız: Mehmet Tartar 2.Yaşınız: Yirmi sekiz. 3.Şirketimizdeki hangi pozisyon için Başvuruyorsunuz? Mümkünse yatay bir pozisyon için. Eğer daha...

Sayfayı Paylaş