gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

İzleyenler Behzat Ç.Sezon Finali Nasıl Bitti

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Behzat Ç. sevenler ve kaçırmadan izleyen tüm arkadaşlar hepinize selam olsun ben Behzat ç yi izleymeedim dışarı çıkmam lazımdı acaba aranızda izleyipte bana yazacak olanlar var mı ne oldu dizide Behzat Ç.Sezon Finali Nasıl Bitti ?

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

İzleyenler Behzat Ç.Sezon Finali Nasıl Bitti konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Issız Adam’ın Ada’sı Melis Birkan, izleyenleri ağlatan final sahnesini anlattı

Issız Adam’ın Ada’sı Melis Birkan, izleyenleri ağlatan final sahnesini anlattı

ıssız adam ayrılık sahnesi izle ıssız adam ayrılık sahnesi yatak sözleri ayrılma izle Melis Birkan FİNAL SAHNESİNDEKİ GÖZYAŞLARIM GERÇEKTİ Issız Adam’ın Ada’sı Melis Birkan, izleyenleri ağlatan final sahnesini anlattı: Kimi zaman böyle sahnelerde damla kullandığım oluyor. Ama Issız Adam’ın bu sahnesinde gerçekten ağladım. Sinemaseverler günlerdir “Issız Adam” ı ve onun “Ada” sını konuşuyor....
  2. Behzat Ç.'nin Sezon Finali Nefes Kesti

Behzat Ç.'nin Sezon Finali Nefes Kesti

behzat ç, dizisi, sezon finali, son bölümü, izleyici yorumları, hakkında detaylı bilgiler arkadaşlar Polisiye dizi Behzat Ç. sezon finali yaptı melekler... İzleyicilerden tam not alan sezon finali ile ilgili detaylı bilgilere geçiyorum... Star Tv'nin iddialı dizisi 'Behzat Ç.', dün akşam yayınlanan bölümüyle sezona veda etti.Dizinin dün akşam yayınlanan bölümünde;...
  3. İzlemeyenlere Behzat Ç. Sezon Finali Ayrıntıları

İzlemeyenlere Behzat Ç. Sezon Finali Ayrıntıları

Behzat Ç.Sezon Finali Nasıl Bitti Behzat Ç.Sezon Finali Sevgili melekler, sıkı bir hayran ve izleyici kitlesişne sahip olan dizilerin başında gelen Behzat Ç. sezon finali ila ekranlara veda etti. Tatilin ardından yeni sezonda kaldığı yerden devam edecek olan Behzat Ç. sezon finali konusunu izlemeyenler için paylaşıyoruz.. :) Sadık bir izleyici kitlesinin ilgiyle takip ettiği “Behzat Ç....
  4. Behzat Ç. Bu Gece Final Yapıyor

Behzat Ç. Bu Gece Final Yapıyor

behzat ç. son bölüm behzat ç. finali behzat ç. final tarihi Sevgili melekler, yayına girdiği günden bu yana izleyici tarafından büyük bir beğeniyle izlenen Behzat Ç., bu gece ekranlara veda ediyor. Tüm beğenilerin yanı sıra dizide kullanılan argo sebebiyle bir ksıım tarafından da eleştirilen dizi bu gece son bölümüyle ekranlarda olacak... Televizyonların en fazla tartışılan ve ceza...
  5. Doksanlar Dizisi Bitti mi Final Yaptı mı?

Doksanlar Dizisi Bitti mi Final Yaptı mı?

doksanlar dizisi bittimi, doksanlar dizisi neden oynamadı, doksanlar dizisi final yaptımı ATV Ekranlarının sevilen dizisi "Doksanlar" 4 Mayıs 2014 akşamı ekranlar da oynamadı. Dizinin izleyicilerinin ise merakla dizinin neden oynamadığı konusun da kafaların da soru işaretleri oluştu. Yoksa doksanlar dizisi bitti mi? Konu ile ilgili detay bilgiler ise şöyle; Peki Doksanlar neden...

Sayfayı Paylaş