gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Izmir 35

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Merhaba ben 1 buçuk yıllık evlıyım ve normalde geri çekme yöntemıyle korunuyoruz .en son aralık 2 de adet görmustum bu ay daha adet görmedım ve bız bu ay ayın 4unde bırlıkte olduk yanı adet gunumu 2 gun geçtıkten sonra ve korunmadan bırlıkte olduk bugun ayın 7 sı ben hala adet olmadım ve bırlıkte oldugumuzun ertesı gununden berı acayıp kasık agrılarım var sankı kasıklarımda kıpırdanmalar oluyo cok sık wc ye gıdıyorum sabahları hafıf mıde bulantısıyla kalkıyorum ama sıgaradandır dıe dusunuyorum daha test yapmadım sızce hamıle olma olasılıgım ne ve ne zaman test yapmalıyım .

Izmir 35 konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 35 yaş...

35 yaş...

35 yaş... Otuz beşime bastım geçen hafta... İlk yarı bitti : Hayat:1 Ben:0...!!!... Ama belliydi böyle olacağı Nicedir başlamıştı belirtiler: Yolda çocuklar "Amca su topu atıversene" diye seslendiklerinde kuşkulanmıştım ilkin... Sonra saçlarımdaki beyaz teller tescilledi yarı yolun ufukta göründüğünü, Baktım; lise fotoğraflarım sararmış, sınıf arkadaşlarım yaşlanmış. Eski dost...
  2. Izmir

Izmir

foça askeri kampı çeşme askeri kamp gümüldür kamp dönemleri özdere dönemleri İZMİR Türkiye’nin üçüncü büyük metropolü olan fuarlar ve kongreler merkezi İzmir, ticaret ve sanayi ile bütünleşmiş çağdaş bir liman kentidir. İzmir’in batısında renkli denizi, plajları ve termal merkezleriyle Çeşme Yarımadası uzanır. Antik çağların en ünlü kentleri arasında yer alan Efes, Roma İmparatorluk devrinde...
  3. Izmir Ulasim

Izmir Ulasim

izmir otobüs saatleri üçkuyular dolmuş saatleri izmir dolmuş gaziemir Izmir Ulasim Kert içinde toplu taşım olanakları son derece düzenli olup, tüm semtlere ulaşım kolaylıkla yapılabilmektedir. Şehir içinde ulaşım otobüs, metro ve feribot ile sağlanmaktadır. Bunun dışında Bornova-Karşıyaka,Bornova-Buca, Bornova-Gaziemir, Çiğli-Bornova, Balçova-İnciraltı gibi merkezi ilçeler arasında dolmuşlar...
  4. 2011 Izmir icin Imsakiye

2011 Izmir icin Imsakiye

izmir için imsakiye 2011, izmir, imsakiye, sahur, iftar konulari burada melekler 2011 yili Ramazan ayi, IZMIR icin imsakiye burada meleklerim...

Sayfayı Paylaş