gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

İzmir Atelier Michelle

Konu, 'Şehir Eğlence Mekanları' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

atelier michelle yavuz samancı Geçtiğimiz senelerde Port Marche ile adını duyuran ve bu sektöre yıllarını vermiş olan Abdullah Özmelek, İzmir'in harika bir mekana kavuşmasını sağladı. Türkiye'nin ve hatta Avrupa'nın en büyük mekanını açtığını belirten Özmelek, İzmirlinin gece hayatı anlayışının tamamen değişeceğini söylüyor..
    Port Marche, Cafe De Paris ve Granada Vue gibi gözde mekanlara imza atan işletmeci Abdullah Özmelek ile Yavuz Samancı İzmir'e yepyeni bir mekan kazandırdılar. Çankaya, Orkide Alışveriş Merkezi'nin hemen karşısında yer alan Atelier Michelle, 3000 metrekarelik bir alan üzerinde kuruldu. Aynı anda 500 kişinin yemek yiyip 3000 kişinin eğlenebileceği bir yer olan mekan, İzmirlilere eğlence ve yemek konusunda birbirinden çeşitli alternatifler sunuyor.

ABDULLAH ÖZMELEK & YAVUZ SAMANCI
    HALİT ZİYA BULVARI NO: 68 70 (ORKİDE ALIŞVERİŞ MERKEZİ YANI) ALSANCAK/İZMİR
    TEL: 0 232 446 41 40 - 0 232 446 92 96
    FAX: 0 232 446 41 29
    GSM: 0 532 661 04 82

İzmir Atelier Michelle konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İzmİr

İzmİr

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Atelier Aimée Gelinlik Modelleri

Atelier Aimée Gelinlik Modelleri

atelier gelinlik 11 yaş gelinlik modelleri alıntıdır
  3. Michelle Obama: Hamile değilim

Michelle Obama: Hamile değilim

Amerika'nın 45 yaşındaki first lady'si bir süredir internette dolaşan iddiaları esprili bir dille yalanladı. ABD'nin first lady'si Michelle Obama (45), bir süredir internette dolaşan karnıyla ilgili iddiayı yalanlayarak, hamile olmadığını söyledi. 'DAHA FAZLA EGZERSİZ YAPMALIYIM' Dergi için Oprah Winfrey’nin sorularını yanıtlayan Michelle Obama, karnıyla ilgili söylentilerin gündeme...
  4. Atelier Aimee 2011 gelinlikler

Atelier Aimee 2011 gelinlikler

atelier aimee italyan gelinlik modelleri 2011 atelier aime 2012 gelinlik modelleri italyan firma Atelier Aimee 2011 gelinleri için hazır birbirinden farklı modelleri bu yıl gelin olmayı düşünen kızlarımız için özenle hazırlanmış işte 2011 modellerr
  5. jilian Michel egzersizleri

jilian Michel egzersizleri

Slm kızlar aranıza yeni katıldım. Eskiden de vardım ama uzun süre oldu :) ben jilian Michel in egzersizleri ne başladım. 1 aylık bugün ikinci günüm ve kendime spor arkadaşı arıyorum :)) hem bilgi paylaşımı olur hemde motivasyonum artar die dusunuyorm :) cvplarinizi bekliyrm iyi geceler.

Sayfayı Paylaş