gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

İzmir bir prensestir

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

izmir bir prensestir çok güzel şapkasıyla diye bir dize var arkadaşlar ya bunu kim söylemiş şarkı mı bu nedir ?

İzmir bir prensestir konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Prenses

Prenses

Aşırı derecede gururlu ve kibirli olmaktan vazgeçin. Özellikle de arkadaşlarınıza hava atmanız, ileride yalnız kalmanıza neden olabilir. Rüyada bir prensesle tanismak, sizi seven bir kimsenin iyiligini göreceginize, mevkiinizin yükselecegine, erkekseniz kadinlardan, kadin iseniz erkeklerden çok fayda görüp mutlu olacaginiza delalet eder.Rüyada prensesi gören erkekse; kısa sürecek bir...
  2. Sabahları Bir prenses gibi uyanmanız için

Sabahları Bir prenses gibi uyanmanız için

Sabahları şişmiş gözler, gerilmiş ve solgun bir cilt, karmakarışık saçlarla mı uyanıyorsunuz? Bir prenses gibi uyanmanız için önerilerimizi okuyun... Kadınların nefret ettikleri şeylerden biri de sabah uyandıklarında aynada gördükleri surettir. Önceki günün yorgunluğu yüzünden okunmaktadır.Cildi gerilmiş,saçları katılaşmış bir kadın nasıl güne iyi başlayabilir ki... İşte size sabah...
  3. prenseslere layık bir gelinlik modeli

prenseslere layık bir gelinlik modeli

prenseslere layık oyunlar
  4. Pamuk Prenses Masalını Birde Kraliçeden Dinleyelim

Pamuk Prenses Masalını Birde Kraliçeden Dinleyelim

Daha yeni evlenmiştim Kralla. Saraya ilk girdiğim anda sevdim orayı.Hele o güzeller güzeli Pamuk var ya. O kadar kanım kaynadı ki o güzel kıza. Iki yıl önce genç yaşında kaybettiğim kızıma o kadar benziyordu ki.Kizimin yerine koymustum onu. Nereden bilebilirdim ki o guzel yuzun ardinda neler yattigini. Ilk birkac gun cok guzel gecti. Derken yavasyavas gercek yuzunu gostermeye basladı Pamuk....
  5. Pamuk Prenses Masalını Birde Kraliceden Dinleyelim

Pamuk Prenses Masalını Birde Kraliceden Dinleyelim

Bu güne kadar hep Pamuk konuştu, o sustu. Bize cadı diye yutturulan kralicenin sözlerini okuyalım. Önce benide dinlediginiz için hepinise çok tesekkur ederim.Efendim musade ederseniz konuya en basindan baslayayım. Daha yeni evlenmiştim Kralla. Saraya ilk girdiğim anda sevdim orayı. Hele o güzeller güzeli Pamuk var ya. O kadar kanım kaynadı ki o güzel kıza. Iki yıl önce genç yaşında...

Sayfayı Paylaş