gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

İzmir Çetesi Dizi Oyuncuları

Konu, 'Reytingli Diziler' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

izmir çetesi dizisi oyuncuları izmir çetesi dizi oyuncuları nerede çekiliyor konuk İzmir Çetesi isimli dizi çok yakında Star tv de başlıyor.Sizlere İzmir Çetesi dizisi hakkında dizi oyuncuları ve konusu ile ilgili bilgileri sunuyorum. [​IMG]

Başrollerini Kadir İnanır, Mustafa Üstündağ ve Kenan Ece'nin paylaştığı, yönetmenliğini Murat Şeker'in yapacağı İzmir Çetesi yakında Star TV ekranlarında olacak. Uzun bir aradan sonra Kadir İnanır'ı ekranlara dönmeye razı eden dizinin konusu ise şöyle, Selami (Mustafa Üstündağ) ve Ateş (Kenan Ece) adlarındaki iki dolandırıcı, bir kavga sonucu nezarethanede tanışırlar. O günden sonra beraber çalışmaya başlarlar. Onları bir arada tutan ve her geçen gün dostluklarının pekişmesine sebep olan şey meslek edindikleri dolandırıcılığa bakış açılarıdır. Zaman içinde muhteşem bir ikili olurlar. Kendilerine İzmir Çetesi adını koyarlar. Ve ufak ufak işleri büyütmeye başlarlar. Cemal (Kadir İnanır) ise, son derece sakin, huzurlu hayatı olan, yirmi yıldır aynı mahallede esnaflık yapan bir adamdır. İzmir'in eski mahallelerinden birinde üniversite çağındaki genç kızı Duru ile birlikte yaşar. En büyük hayali, yirmi yıldır biriktirdiği parayla kızına bir ev alabilmektir. Cemal'in ev alabilme isteği, yolunun İzmir Çetesi ile kesişmesine neden olur. Pastel Film'in yapımcılığında çekimleri İzmir'de gerçekleşecek olan dizide, Cemal, Selami ve Ateş'in hikayeleri ekran başındakileri çok güldürecek.

İzmir Çetesi Dizi Oyuncuları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İzmir Çetesi Dizi Konusu

İzmir Çetesi Dizi Konusu

izmir çetesi dizi oyuncuları Bana göre izleyiciden oldukça beğeni alacak ve zevkle izleyeceğimiz dizilerden birisi olacak olan İzmir Çetesi izleyiciyle buluşmak için gün sayıyor.Sizlere bu yepyeni dizinin konusu ile ilgili bilgilere geçiyorum. Uzun bir aradan sonra Kadir İnanır'ı ekranlara dönmeye razı eden dizinin konusu ise şöyle, Selami (Mustafa Üstündağ) ve Ateş (Kenan Ece) adlarındaki...
  2. İzmir Çetesi Mustafa Üstündağ Biyografi

İzmir Çetesi Mustafa Üstündağ Biyografi

mustafa üstündağ izmir çetesi izmir çetesi mustafa üstündağ biyografi nereli İzmir Çetesi oyuncularından Mustafa Üstündağ ile ilgili bilmek istediğiniz bilgileri sevenleri ve hayranları için aktarıyorum.Bu arada ben de bir Mersin'li olaraktan sanatçının Mersin'li olduğunu yeni öğrendim:D.Hemşerime başarılar dilerim:tik: Mustafa Üstündağ, 11 Şubat 1977 Mersin doğumlu olup hem tiyatro hem...
  3. İzmir Çetesi Kenan Ece ( Ateş ) Kimdir?

İzmir Çetesi Kenan Ece ( Ateş ) Kimdir?

izmir çetesi ateş kenan ece nereli kenan ece izmir çetesi ateş İzmir Çetesi dizisinde sabıkalı bir hırsızı canlandıran ve yakışıklılığıyla birçok genç kızın kalbini çalanKenan Ece hakkında bilgi sahibi olmak isteyenler için sanatçının biyografi bilgilerini sunuyorum.Kenan Ece dizide Ateş (Altaylı)rolünde.Sanatçıya yeni dizisiyle birlikte başarılar dilerim. 1980 yılında doğdu. Avusturya...
  4. "İzmir Çetesi" dizisinde büyük protesto

"İzmir Çetesi" dizisinde büyük protesto

izmir çetesi devam edecek mi izmir çetesi dizis, ekibi, oyuncuları, mesai saatleri, İzmir Çetesi dizisi ekibi "dünyanın hiç bir yerinde 20 saatlik bir mesai yoktur" diyerek protesto kararı aldı ve nihayetinde protesto da ettiler Melek'ler. İşte o haberin devamı:) İzmir'de çekimleri yapılan "İzmir Çetesi" adlı TV dizisinin bazı oyuncu ve teknik elemanları çalışma...
  5. İzmir Çetesi Bitiyor

İzmir Çetesi Bitiyor

izmir çetesi bitiyor mu izmir cetesi ne zaman oynuyor çetesi hangi gün oynuyor ne zaman bitecek sezon finali izmir çetesi, dizisi, bitiyor, finali nezaman hakkında detaylı bilgiler arkadaşlar Usta oyuncu Kadir İnanır'ın boşrolünde oynadığı İzmir Çetesi diziside reyting mağduru olmuş melekler Türk sinemasının jönlerinden bir ismin başrol oynadığı dizi cuma akşamı son kez ekrana...

Sayfayı Paylaş