gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

İzmir Çetesi Kenan Ece ( Ateş ) Kimdir?

Konu, 'Reytingli Diziler' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

izmir çetesi ateş kenan ece nereli kenan ece izmir çetesi ateş İzmir Çetesi dizisinde sabıkalı bir hırsızı canlandıran ve yakışıklılığıyla birçok genç kızın kalbini çalanKenan Ece hakkında bilgi sahibi olmak isteyenler için sanatçının biyografi bilgilerini sunuyorum.Kenan Ece dizide Ateş (Altaylı)rolünde.Sanatçıya yeni dizisiyle birlikte başarılar dilerim. [​IMG]
    1980 yılında doğdu. Avusturya Lisesi’ni bitirdikten sonra 2004 yılında Amerika’da Davidson College’de tiyatro ve ekonomi eğitimini tamamladı.

Üniversitede bir çok oyunda rol alan Kenan Ece mezun olduktan sonra İrlanda – Dublin’de yaşamaya başladı. İki yıl boyunca Gaeity School of Acting ‘de oyunculuk derslerine devam edip İrlanda’nın en köklü televizyon dizisi ”Fair City” ‘de 13 bölüm rol aldı. Ardından İrlanda Devlet Tiyatrosu “The Abbey” ‘de çalıştı. Irish Film Academy ‘de kamera önü oyunculuğu üzerine dersler aldı. İrlanda’nın sevilen komedyenlerinden Katherine Lynch’in televizyon şovunda İspanyol bir matadoru oynadı.

Kenan Ece’nin ilk sinema projesi yönetmenliğini Yusuf Kurçenli’nin yaptığı, başrollerini Tuba Büyüküstün ve Hakan Eratik’le paylaştığı “Yüreğine Sor” filmi oldu. Ay Yapım’ın “Samanyolu” adlı dizisinde “Namık” karakterini canlandırdı. Şu sıralar başrollerini Perran Kutman, Çetin Tekindor, Melis Birkan, Özge Özpirinçci ve Öner Erkan’la paylaştığı “Deli Saraylı” adlı dizide ” Emir Zahir” karakterini canlandırmaktadır.

Sosyal beceriler

Akıcı almanca ve türkçe konuşmacı, temeli fransız, tenis, golf, futbol ve at sürme.

Aksan

Karadeniz sivesi (Cayeli), genel dogu, amerikali-ingiliz

Eğitimleri

2008 Eric Morris Workshop, Anthony Vincent Bova, Istanbul
    2007 – 2008 Film Oyunculugu, Irlanda Film Akademisi, Dublin
    2005 – 2006 Oyunculukta Performans, Gaiety Oyunculuk Okulu, Dublin
    2005 Kamera Oyunculugu, Gaiety Oyunculuk Okulu, Dublin
    2004 Tiyatro (Lisans), Davidson College, Davidson, North Carolina
    2003 Blueprint Series Festival, Ontological-Hysteric Theatre, New York

TV Dizileri ve Filmler

DeliSaraylı

Samanyolu

Yuregine Sor

Masumlar

Wonder Women

The Encounter

The War Room

I Stole Spielberg’s Brain

3 Crosses

Fair City

The Failure to Act

Oynadığı Tiyatrolar

Drinking in America

Shades of Shakespeare Hamlet

Julius Caesar

Antigone Interactive

Merge

Desire, Desire, Desire

The Diary of Ann Frank

Picasso at Lapin Agile

Boy Gets Girl

Misanthrope

27th Rue de Fleuris

Gul Satardi Melek Hanim

Solen

Gise

İzmir Çetesi Kenan Ece ( Ateş ) Kimdir? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İzmir Çetesi Dizi Oyuncuları

İzmir Çetesi Dizi Oyuncuları

izmir çetesi dizisi oyuncuları izmir çetesi dizi oyuncuları nerede çekiliyor konuk İzmir Çetesi isimli dizi çok yakında Star tv de başlıyor.Sizlere İzmir Çetesi dizisi hakkında dizi oyuncuları ve konusu ile ilgili bilgileri sunuyorum. Başrollerini Kadir İnanır, Mustafa Üstündağ ve Kenan Ece'nin paylaştığı, yönetmenliğini Murat Şeker'in yapacağı İzmir Çetesi yakında Star TV ekranlarında...
  2. İzmir Çetesi Dizi Konusu

İzmir Çetesi Dizi Konusu

izmir çetesi dizi oyuncuları Bana göre izleyiciden oldukça beğeni alacak ve zevkle izleyeceğimiz dizilerden birisi olacak olan İzmir Çetesi izleyiciyle buluşmak için gün sayıyor.Sizlere bu yepyeni dizinin konusu ile ilgili bilgilere geçiyorum. Uzun bir aradan sonra Kadir İnanır'ı ekranlara dönmeye razı eden dizinin konusu ise şöyle, Selami (Mustafa Üstündağ) ve Ateş (Kenan Ece) adlarındaki...
  3. İzmir Çetesi Mustafa Üstündağ Biyografi

İzmir Çetesi Mustafa Üstündağ Biyografi

mustafa üstündağ izmir çetesi izmir çetesi mustafa üstündağ biyografi nereli İzmir Çetesi oyuncularından Mustafa Üstündağ ile ilgili bilmek istediğiniz bilgileri sevenleri ve hayranları için aktarıyorum.Bu arada ben de bir Mersin'li olaraktan sanatçının Mersin'li olduğunu yeni öğrendim:D.Hemşerime başarılar dilerim:tik: Mustafa Üstündağ, 11 Şubat 1977 Mersin doğumlu olup hem tiyatro hem...
  4. "İzmir Çetesi" dizisinde büyük protesto

"İzmir Çetesi" dizisinde büyük protesto

izmir çetesi devam edecek mi izmir çetesi dizis, ekibi, oyuncuları, mesai saatleri, İzmir Çetesi dizisi ekibi "dünyanın hiç bir yerinde 20 saatlik bir mesai yoktur" diyerek protesto kararı aldı ve nihayetinde protesto da ettiler Melek'ler. İşte o haberin devamı:) İzmir'de çekimleri yapılan "İzmir Çetesi" adlı TV dizisinin bazı oyuncu ve teknik elemanları çalışma...
  5. İzmir Çetesi Bitiyor

İzmir Çetesi Bitiyor

izmir çetesi bitiyor mu izmir cetesi ne zaman oynuyor çetesi hangi gün oynuyor ne zaman bitecek sezon finali izmir çetesi, dizisi, bitiyor, finali nezaman hakkında detaylı bilgiler arkadaşlar Usta oyuncu Kadir İnanır'ın boşrolünde oynadığı İzmir Çetesi diziside reyting mağduru olmuş melekler Türk sinemasının jönlerinden bir ismin başrol oynadığı dizi cuma akşamı son kez ekrana...

Sayfayı Paylaş