gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

İzmir Çetesi Mustafa Üstündağ Biyografi

Konu, 'Reytingli Diziler' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

mustafa üstündağ izmir çetesi izmir çetesi mustafa üstündağ biyografi nereli İzmir Çetesi oyuncularından Mustafa Üstündağ ile ilgili bilmek istediğiniz bilgileri sevenleri ve hayranları için aktarıyorum.Bu arada ben de bir Mersin'li olaraktan sanatçının Mersin'li olduğunu yeni öğrendim:D.Hemşerime başarılar dilerim:tik: [​IMG]
    Mustafa Üstündağ, 11 Şubat 1977 Mersin doğumlu olup hem tiyatro hem sinema hem de dizi oyunculuğu yapmaktadır. Müjdat Gezen Sanat Merkezi Tiyatro Bölümü’nde tiyatro eğitimi alan oyuncu Kocaeli Bölge Tiyatrosu, Kartal Sanat İşliği, MSM oyuncuları sahnelerinde görev aldı. Pervasız Tiyatro’da devam etti. Atv’de yayınlanan Yersiz Yurtsuz dizisinde Ferdi Tayfur’un oğlunu, Zincirbozan filminde Talat’ı oynadı. Zeynep’in Sekiz Günü’nde (2007) Ali rolüyle bir üçkâğıtçıyı canlandırdı. Kurtlar Vadisi Pusu adlı tv dizisinde Muro karakterini canlandırdı. Ancak 1 Ekim 2009 tarihinde yayınlanan 65. bölümle diziden ayrıldı. Yüzme ve futbol ile ilgilenmektedir.

Tiyatro Oyunları

Antigone
    Vişne Bahçesi
    Duvar
    Akad’ın Yayı
    Hakkari’de Bir Mevsim
    Bunu Yak
    Godoyu İzlerken
    Şirinler,
    Masal Duvar
    İnsanın Evreleri
    Üşümek
    Akadın Yağı

Sinema Filmleri

Kutsal Damacana – İtmen
    Abimm
    Muro: Nalet Olsun İçimdeki İnsan Sevgisine
    Zeynep’in Sekiz Günü
    Zincirbozan
    Metropol Kabusu
    Neredesin Firuze
    Köçek
    Yolculuk
    Gülizar
    Emret Komutanım Şah Mat
    Ali’nin Sekiz Günü
    Vicdan
    Deli Dumrul – Kurtlar Kuşlar Aleminde

Televizyon Dizileri

Cümbür Cemaat Aile
    Kurtlar Vadisi Pusu
    Keje
    Bedel
    Yarım Elma
    Yılan Hikayesi
    Bizim Aile
    Aşka Sürgün
    Dikkat Bebek Var
    Uy Başuma Gelenler – Cemal
    Emret Komutanım
    Zincir Bozan
    Hayalet
    Hayat Bilgisi
    Yedi Numara
    Yersiz Yurtsuz
    Cennet Mahallesi (bölüm oyuncusu)

İzmir Çetesi Mustafa Üstündağ Biyografi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İzmir Çetesi Dizi Oyuncuları

İzmir Çetesi Dizi Oyuncuları

izmir çetesi dizisi oyuncuları izmir çetesi dizi oyuncuları nerede çekiliyor konuk İzmir Çetesi isimli dizi çok yakında Star tv de başlıyor.Sizlere İzmir Çetesi dizisi hakkında dizi oyuncuları ve konusu ile ilgili bilgileri sunuyorum. Başrollerini Kadir İnanır, Mustafa Üstündağ ve Kenan Ece'nin paylaştığı, yönetmenliğini Murat Şeker'in yapacağı İzmir Çetesi yakında Star TV ekranlarında...
  2. İzmir Çetesi Dizi Konusu

İzmir Çetesi Dizi Konusu

izmir çetesi dizi oyuncuları Bana göre izleyiciden oldukça beğeni alacak ve zevkle izleyeceğimiz dizilerden birisi olacak olan İzmir Çetesi izleyiciyle buluşmak için gün sayıyor.Sizlere bu yepyeni dizinin konusu ile ilgili bilgilere geçiyorum. Uzun bir aradan sonra Kadir İnanır'ı ekranlara dönmeye razı eden dizinin konusu ise şöyle, Selami (Mustafa Üstündağ) ve Ateş (Kenan Ece) adlarındaki...
  3. İzmir Çetesi Oyuncusu Mustafa Üstündağ (Selami ) Resimleri

İzmir Çetesi Oyuncusu Mustafa Üstündağ (Selami ) Resimleri

izmir çetesi dizisi oyuncuları izmir çetesi dizi oyuncuları çekimleri isimleri Nihayet haftalardır süren fragmanlardan sonra İzmir Çetesi Star tv de start verdi.İlk bölümü ben ve ailem keyifle izledi.Güzel diziye benziyor ve ilgi göreceğinide inanıyorum.İzmir Çetesi oyuncularından Mustafa Üstündağ dizideki ismiyle Selami resimlerini sanatçının sevenleri için paylaşıyorum.
  4. Mustafa Üstündağ kimdir

Mustafa Üstündağ kimdir

mustafa üstündağ kimdir, hayatı, kısaca hayatı, biyografi, hakkında bilgiler, muro, lanet olsun "Kurtlar Vadisi"nde şöhreti yakalayan namı değer Muro yani Mustafa Üstündağ, "Lanet olsun" sözüyle milyonların diline ve kalbine taht kurmuş bir isimdir Melek'lerim:) 11 Şubat 1977’de Mersin’de doğan oyuncu Mustafa Üstündağ, Müjdat Gezen Sanat Merkezi Tiyatro Bölümü...
  5. İzmir Çetesi Bitiyor

İzmir Çetesi Bitiyor

izmir çetesi bitiyor mu izmir cetesi ne zaman oynuyor çetesi hangi gün oynuyor ne zaman bitecek sezon finali izmir çetesi, dizisi, bitiyor, finali nezaman hakkında detaylı bilgiler arkadaşlar Usta oyuncu Kadir İnanır'ın boşrolünde oynadığı İzmir Çetesi diziside reyting mağduru olmuş melekler Türk sinemasının jönlerinden bir ismin başrol oynadığı dizi cuma akşamı son kez ekrana...

Sayfayı Paylaş