gebe
  1. veysel

veysel Forum Okuru

izmir kadın sığınma yurdu irtibat telefon numarası

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında veysel tarafından paylaşıldı.

izmir kadın sıgınma yurduyla ırtıbata gecmem lazım kardesım oarada görüşmem için telefon numarasını ıstıyorum ??????

izmir kadın sığınma yurdu irtibat telefon numarası konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kadın sığınma evleri

Kadın sığınma evleri

Kadına yönelik şiddet konusunda devletin sunduğu hizmetler ve kadına ilişkin politikalar Sosyal Hizmetler ve Çocuk Esirgeme Kurumu Genel Müdürlüğü ile Kadının Statüsü ve Sorunları Genel Müdürlüğü tarafından planlanır. Başvurulabilecek Yerler: İstanbul Barosu Kadın Hakları Uygulama Merkezi 0212 292 77 39 İstanbul Üniversitesi Çapa Erişkin Psikiyatri 0212 414 24 10 İstanbul Üniversitesi...
  2. Telefon numarası kime ait

Telefon numarası kime ait

numara kime ait sorgulama telefon numarası kime ait telefon numarası sorgulama numara bilinmeyen numaralar, gizli no sorgulama, gizli numaralar, numara sorgulamak, Telefon, Telefon numarası, telefon numarası sorgulama Evet sizi durmadan biri rahatsız ediyorsa,durmadan mesaj atıp,çağrı bırakıyorsa bu site tam sizler için.Türk telekom un sunduğu bu hizmetten bedava...
  3. Amasya Adliyesi Telefon Numarası

Amasya Adliyesi Telefon Numarası

Arkadaşlarım amasya adliyesinin telefon numarası tam olarak kaç yani bilen bir kişinin insaniyet namına yazmasını rica ediyorum 118 li numaralar acayip kazık haber bekliyorum tşklr. :
  4. Morpa Kampüsün Telefon Numarası

Morpa Kampüsün Telefon Numarası

Kızlar bana Morpa Kampüsün Telefon Numarası lazım bilen var mı
  5. telefon numarası

telefon numarası

işte sürekli konuştuğum biri var sürekli konuşuyoruz ama bir türlü telefon numaramı istemedi. ben onunla her dakika konuşmak istiyorum ne yapmam lazım lafı nasıl telefona getirip onu şüphelendirmeden bunu yapmalıyım.

Sayfayı Paylaş