gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

İzmir köfte nasıl pişirilir?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Arakdaşalr İzmir köfte nasıl pişirilir?Bana tarifi verecek olan arkadaşlarıma şimdiden tşkler

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

İzmir köfte nasıl pişirilir? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. izmir köfte

izmir köfte

izmir köfte yarım kg kıyma 2 dilim bayat ekmek içi 1 yumurta 1 soğan(rendelenmiş) 4 büyük patates 1 yemekkaşığı salça 2 su bardağı sıcak su kimyon, tuz, karabiber Kıyma,ekmek,yumurta,soğan ve baharatlarla köfteyi yoğurun.1 saat dinlendirin.Parmak şeklinde yuvarlayıp kızartın.Patatesleri yarım ay şeklinde kalınca doğrayıp kızartın.Salçayı yağ ile tencereye koyun ve orta ateşte biraz çevirip...
  2. İzmir Köfte

İzmir Köfte

Malzemeler 6-7 adet orta boy patates 3 adet domates 1 tatlı kaşığı domates salçası 1 tatlı kaşığı biber salçası Köftesi için; 300 gr kıyma 1 yumurta Ufalanmış ekmek içi 2 orta boy soğan(rendelenmiş) 2 diş sarımsak rendesi Yarım demet maydanoz Tuz, karabiber, kimyon, kekik Hazırlanışı Köfte malzemeleri yoğurulur, şekil verilir ve bir tarafta bekletilir. Patatesler diklemesine dörde...
  3. papağan balığı nasıl pişirilir

papağan balığı nasıl pişirilir

papağan balığı nasıl pişirilir merhaba kızlar sizden acil yardım bekliyorum bu papağan balığı nasıl pişirilir
  4. Mangalda Et Nasıl Pişirilir?

Mangalda Et Nasıl Pişirilir?

Mangalda Et Nasıl Pişirilir? Selam arkadaşlar sizden mangalda et pişimi hakkında püf noktalar rica ediyorum lezzetini arttırmak için.
  5. Kurban eti nasıl pişirilir ?

Kurban eti nasıl pişirilir ?

kurban eti nasıl pişirilmeli,kurban eti nasıl pişirilir,kurban eti nasıl yapılır, kurban eti nasıl pişirilmelidir,kurban eti nasıl pişirilir hakkında bilgiler Kurban Bayramı’nda kesilen kurbandan misafire ikram etmek bir gelenektir. Ancak bu ikramın, ev sahibini mahcup etmeyecek kadar lezzetli olması önemlidir. Et pişirmek kolay gibi görünse de etin lezzeti ve besin değeri pişirme...

Sayfayı Paylaş