gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

İzmir Saat Kulesi Resimleri

Konu, 'Ege Bölgesi' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

izmir saat kulesi resimleri ege bölgesi saat kulesi resimleri izmir resmi çizimi İzmir'in en eski tarihi eserlerinden biridir İzmir saat kulesi..
    Kimbilir tarihte nelere şahitlik yapmıştır:)
    Nice sevgilere nice sevgililere buluşma noktası olduğuna eminim mesela ben:D

Saat kulesinden en güzel manzaraları sizlerle paylaşmak istiyorum arkadaşlar farklı açılardan buyrun İzmir saat kulesi:)

[​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

[​IMG][​IMG][​IMG]
    [​IMG][​IMG][​IMG]

2. yasemin asu

yasemin asu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    24
    Ödül Puanları:
    0
    çok güzel grçkten ya

İzmir Saat Kulesi Resimleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Meksikada bulunan bir asirlik Osmanli saat kulesi

Meksikada bulunan bir asirlik Osmanli saat kulesi

meksikanın tarihi yerleri meksikanın kıyafetleri ünlü yerleri turistik meksika nın ünlü "La Colona Otomana a Mexico. Septembre de 1910." (Osmanli Devleti'nden Meksika'ya. Eylül 1910)
  2. tarihi saat kulesi

tarihi saat kulesi

izmir saat kulesi tarihi saat kulesi efes Yapılışından günümüze İzmir'lilerin buluşma noktalarından birisi olan saat kulesi Konak Meydanındadır. 25 metre yüksekliğindedir. Sadrazam Mehmet Said Paşa tarafından yaptırılmıştır. Kulenin saatini Alman İmparatoru II. Wilhelm hediye etmiştir.
  3. izmir gün batımı ..

izmir gün batımı ..

gün batımı saatleri izmir gün batımı saati izmir saatleri izmirde gün batımı fotoğraflarını sizlere sunmak istiyorum değerli meleklerim. İzmirli olarak Canım şehrim izmir ile ilgili bulabildiğim bi kaç gün batımı resmini vermek istiyorum sizlere. Keşke orada olsam da kordonda gezsem beee canımm sehrimmm :)
  4. izmir resimleri

izmir resimleri

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  5. Burdur Saat Kulesi

Burdur Saat Kulesi

burdur saat kulesi Burdur merkez Pazar Mahallesindedir.1936 yılında yapılmıştır. Ulu camiinin 10 m. kuzeyindedir. Kesme taşlarla inşa edilmiştir. Kare plana sahiptir. Yaklaşık 30 m yüksekliktedir. Merdivenlerle çıkılır. Zeminden aleme kadar altı boğum halinde daralarak çıkan kulede dördüncü katta her biri şehrin dört yanına bakan dört büyük saat yerleştirilmiş ve bu mekana şerefe görüntüsü...

Sayfayı Paylaş