gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

İzmir Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde 11 saatte 13 bebek öldü

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

tepecik tüp bebek merkezi izmir tepecik tüp bebek merkezi İzmir Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde tedavi gören 13 bebeğin, yaşamlarını yitirdi. Bebek ölümleriyle ilgili Sağlık Bakanlığı harekete geçti.
    İzmir İl Sağlık Müdürlüğü'nden yapılan açıklamada, dün saat 20.00 ile bugün saat 07.00 arasında Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi Çocuk Hastalıkları Kliniği'nde tedavi gören immatür ve prematüre (ağırlıkları 800-1200 gr arasında) 13 bebeğin yaşamlarını yitirdikleri belirtildi.

Konuyla ilgili incelemelerin sürdürüldüğü bildirilen açıklamada, şunlar kaydedildi:

''Hem hastalarımızdan hem de yeni doğan birimimizden örnekler alınmış olup laboratuvar sonuçları beklenmektedir. Sabah saat 07.00'den bu yana yeni bir bebek kaybımız olmamıştır. Konuyla ilgili bakanlığımızca 1 müfettiş ve bilimsel inceleme heyeti oluşturulmuş olup çalışmalarına yarın başlayacaktır.''

Açıklamada, yarın Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde konuyla ilgili ayrıntılı açıklama yapılacağı duyuruldu.

internethaber

İzmir Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde 11 saatte 13 bebek öldü konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bursa'da 12 saatte 4 bebek öldü

Bursa'da 12 saatte 4 bebek öldü

Bursa'daki Şevket Yılmaz Devlet Hastanesi Yenidoğan Yoğun Bakım Ünitesi'nde yaşanan ölümler üzerine araştırma başlatıldı. Güvenlik amacıyla yapılan araştırmada salgın hastalık bulunmadığı bildirildi.. Bursa'da, Şevket Yılmaz Devlet Hastanesi Yenidoğan Yoğun Bakım Ünitesi'nde 12 saatte art arda 4 bebeğin öldüğü bildirildi. İl Sağlık Müdürlüğünden yapılan yazılı açıklamaya göre, Şevket Yılmaz...
  2. Ankara Fizik Tedavi Rehabilitasyon Eğitim Ve Araştırma Hastanesi iletişim bilgileri

Ankara Fizik Tedavi Rehabilitasyon Eğitim Ve Araştırma Hastanesi iletişim bilgileri

Ankara Fizik Tedavi Rehabilitasyon Eğitim Ve Araştırma Hastanesi hastane randevu iptal Ankara Fizik Tedavi Rehabilitasyon Eğitim Ve Araştırma Hastanesi iletişim bilgileri Ankara Fizik Tedavi Rehabilitasyon Eğitim Ve Araştırma Hastanesi irtibat bilgileri Ankara Fizik Tedavi Rehabilitasyon Eğitim Ve Araştırma Hastanesi online randevu almak Ankara Fizik Tedavi Rehabilitasyon Eğitim Ve Araştırma...
  3. Ankara Eğitim Ve Araştırma Hastanesi iletişim bilgileri

Ankara Eğitim Ve Araştırma Hastanesi iletişim bilgileri

Ankara Eğitim Ve Araştırma Hastanesi hastane randevu iptal Ankara Eğitim Ve Araştırma Hastanesi iletişim bilgileri Ankara Eğitim Ve Araştırma Hastanesi irtibat bilgileri Ankara Eğitim Ve Araştırma Hastanesi online randevu almak Ankara Eğitim Ve Araştırma Hastanesi randevu alma Ankara Eğitim Ve Araştırma Hastanesi randevu iptal etme Ankara Eğitim Ve Araştırma Hastanesi telefon numarası Ankara...
  4. Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Hastanesi Randevu Alma

Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Hastanesi Randevu Alma

Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Hastanesi İnternet Randevu Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Hastanesi Online randevu Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Hastanesi Web Randevu Nasıl Alınır Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Hastanesi Randevu telefonları Telefon ile randevu sistemini kullanmak isterseniz 0 242 249 92 00 -29 hat Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi...
  5. Dr. Lütfi Kırdar Kartal Eğitim ve Araştırma Hastanesi Randevu Alma

Dr. Lütfi Kırdar Kartal Eğitim ve Araştırma Hastanesi Randevu Alma

Dr. Lütfi Kırdar Kartal Eğitim ve Araştırma Hastanesi İnternet Randevu Alma Dr. Lütfi Kırdar Kartal Eğitim ve Araştırma Hastanesi Online Randevu Dr. Lütfi Kırdar Kartal Eğitim ve Araştırma Hastanesi Randevu Telefonları Merkez Randevu Telefonu : 0216 458 44 00 Adatepe Randevu Telefonu : 0216 457 44 00 Hastane polikliniklerinde muayene olmak isteyen hastalar telefonla randevu alarak...

Sayfayı Paylaş