İzmir/Tire'den resimler

Konu, 'Ege Bölgesi' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.148
    Ödül Puanları:
    113
İzmir/Tire'den resimler konusuna benzer içeriklerimiz
  1. izmir gün batımı ..

gün batımı saatleri izmir gün batımı saati izmir saatleri izmirde gün batımı fotoğraflarını sizlere sunmak istiyorum değerli meleklerim. İzmirli olarak Canım şehrim izmir ile ilgili bulabildiğim bi kaç gün batımı resmini vermek istiyorum sizlere. Keşke orada olsam da kordonda gezsem beee canımm sehrimmm :)
  2. izmir resimleri

izmir nostalji resimleri izmir resimleri eski evleri karşıyaka vapur iskelesi eski izmir evleri sahil yolundan bir görünüş kaynak:forumtayfa.com
  3. İzmir - tarihi yerlerden resimler

Çok eski uygarlıklara ev sahipliği yapan İzmir'den tarihi güzel manzaralar
  4. İzmir Saat Kulesi Resimleri

izmir saat kulesi resimleri ege bölgesi saat kulesi resimleri izmir resmi çizimi İzmir'in en eski tarihi eserlerinden biridir İzmir saat kulesi.. Kimbilir tarihte nelere şahitlik yapmıştır:) Nice sevgilere nice sevgililere buluşma noktası olduğuna eminim mesela ben:D Saat kulesinden en güzel manzaraları sizlerle paylaşmak istiyorum arkadaşlar farklı açılardan buyrun İzmir saat kulesi:)
  5. İzmir Çetesi Oyuncusu Mustafa Üstündağ (Selami ) Resimleri

izmir çetesi dizisi oyuncuları izmir çetesi dizi oyuncuları çekimleri isimleri Nihayet haftalardır süren fragmanlardan sonra İzmir Çetesi Star tv de start verdi.İlk bölümü ben ve ailem keyifle izledi.Güzel diziye benziyor ve ilgi göreceğinide inanıyorum.İzmir Çetesi oyuncularından Mustafa Üstündağ dizideki ismiyle Selami resimlerini sanatçının sevenleri için paylaşıyorum.

Sayfayı Paylaş