gebe
  1. İzmirella

İzmirella Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0

izmir'de acı olayyy ailelerr dikkatt !!!!

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında İzmirella tarafından paylaşıldı.

Minik İlker'in acı sonu İZMİR'in Aliağa İlçesi'nde, İlker Süme (3), su sanarak çamaşır suyunu içti. İddialara göre İzmir'e sevk edilen küçük çocuk için ambulans verilmedi. Aile, İlker'i kendi imkanlarıyla Menemen Devlet Hastanesi'ne götürdü ancak hayatta tutulamadı. Baba Hakan Süme, hastane hakkında dava açacağını söyledi. güneş

izmir'de acı olayyy ailelerr dikkatt !!!! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İzmir'in İLÇeleri..

İzmir'in İLÇeleri..

izmirin ilçeleri nelerdir izmirin ilçeleri izmir ilçe isimleri ilçelerinin isimleri izmir İzmir'in İLÇeleri.. İzmir ilinin ilçeleri; Balçova, Çiğli, Gaziemir, Karşıyaka, Konak, Aliağa, Bayındır, Bergama, Beydağ, Bornova, Buca, Çeşme, Dikili, Foça, Karaburun, Kemalpaşa, Kınık, Kiraz, Menderes, Menemen, Narlıbahçe, Ödemiş, Seferihisar, Selçuk, Tire, Torbalı ve Urla'dır. Aliağa : İzmir'in...
  2. İzmir'de yakalndılar

İzmir'de yakalndılar

Genç kızların sevgilisi olan Kıvanç Tatlıtuğ'u Meltem Cumbul'un kaptığını söylemiştik.......... GERGİN AŞIKLAR! TELEVİZYONN DİZİLERİNİN SEVİLEN İKİ İSMİ İZMİR'DE OBJEKTİFLERE YAKALANDI.. Fotoğraflarının çekildiğinin farkına varan sevgililer, muhabirlere sert tepki gösterdi. Bir süre önce birlikte olmaya başlayan ünlü iki oyuncu, Alsancak'taki bir kafede kahvaltı yaparken objektiflere...
  3. Güneş Gözlğü Seçerken Dİkkatt!

Güneş Gözlğü Seçerken Dİkkatt!

güneş gözlüğü, seçerken dikkat edilmesi gerekler, nelerdir, hakkında bilgi için yazımıza buyrun arkadaşlar. güneş gözlüğü seçimi çok önemlidir melekler :D:D yanlış güneş gözlüğü seçtiğimizde gözlerimizi hangi tehlikeler bekliyor, sağlık için hangi gözlüğü nasıl seçilmeliyiz buyrun yazımıza :D:D Güneş gözlüğü mevsimi geldi! Yazın cildimizi güneşten koruduğumuz gibi gözlerimizi de güneşin...
  4. İzmir'den sevgilerle :)

İzmir'den sevgilerle :)

Merhaba. Ben izmirden çisem sitenizi oldukça beğendim ve bugün aranıza katıldım.Herkese kucak dolusu sevgiler.

Sayfayı Paylaş