gebe
  1. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38

İzmir'de araç kundaklama

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında KızılÖtesi tarafından paylaşıldı.

İzmir'de park halinde bulunan bir araç kundaklandı. Edinilen bilgiye göre olay saat 05.00 sıralarında Karşıyaka, Örnekköy, 7448/8 Sokak, numara 36'da meydana geldi. Görgü tanıkları, saldırının bir kişi tarafından gerçekleştirildiğini, zanlının özel otomobile molotof fırlattıktan sonra hızla olay yerinden kaçtığını söyledi.

Bu arada olay yerine gelen polis ekipleri, yangın söndürme tüpüyle alevlere müdahale etti. Daha sonra gelen itfaiye ekipleri ise yangını tamamen söndürdü. Bölgeye çok sayıda polis ekibi sevk edildi.
    Araç sahibi Ali Kılıç (50), "Uyuyorduk. Gürültüye, bağrışmalara uyandım. Baktığımda arabam yanıyordu. Hiç kimse ile husumetimiz yok. Kim yaptı bilemiyorum" dedi. Olayla ilgili soruşturma devam ediyor.

haber7.com

İzmir'de araç kundaklama konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İzmir'in Kavakları

İzmir'in Kavakları

izmirin kavakları şarkısının hikayesi izmirin kavakları oyunu halk oyunları şarkısının öyküsü Çakıcı Efe Ege Bölgesinde halkın dilinde dilden dile efsaneleşen bir kahramandır. Osmanlı’nın son zamanlarında devlet iradesinin iyiden kaybolduğu yıllarda (1800-1900) halk kendi kahramanlarını, kendi kurtarıcılarını çıkarmıştır. Kimileri bu boşluktan yararlanarak zalimlikler yapmışlar kimileri de...
  2. İzmir'in Bornova ilçesinde polis aracıyla bir minibüs çarpıştı

İzmir'in Bornova ilçesinde polis aracıyla bir minibüs çarpıştı

İzmir'in Bornova ilçesinde polis aracıyla bir minibüs çarpıştı. Kazada 7 kişi hafif şekilde yaralandı. Bornova 184. Sokak civarında polis memuru Özgür Yıldız yönetimindeki polis otomobili ile Hüseyin Birsöz yönetimindeki 35 AG 7943 plakalı minibüs çarpıştı. Kazada polis memurları Özgür Yıldız, Hasan Ülker ve minibüs sürücüsü Hüseyin Birsöz'ün yanı sıra minibüste bulunan Metin Arkan,...
  3. İstanbul'da dün gece 13 araç kundaklandı

İstanbul'da dün gece 13 araç kundaklandı

İstanbul'da dün gece Tuzla, Mecidiyeköy, Eyüp ve Kadıköy'de 13 araç ve işyeri kundaklandı. İstanbul'da gece boyunca Tuzla, Mecidiyeköy, Eyüp ve Kadıköy ilçelerinde yaşanan kundaklama olaylarında 13 araç ve bir işyeri hasar gördü. Saldırganlar olayların ardından kaçarak izlerini kaybettirirken polis olaylarla ilgili soruşturma başlattı. Tuzla İçmeler, Cumhuriyet Caddesi'nde park halindeki...
  4. İzmir'de yakalndılar

İzmir'de yakalndılar

Genç kızların sevgilisi olan Kıvanç Tatlıtuğ'u Meltem Cumbul'un kaptığını söylemiştik.......... GERGİN AŞIKLAR! TELEVİZYONN DİZİLERİNİN SEVİLEN İKİ İSMİ İZMİR'DE OBJEKTİFLERE YAKALANDI.. Fotoğraflarının çekildiğinin farkına varan sevgililer, muhabirlere sert tepki gösterdi. Bir süre önce birlikte olmaya başlayan ünlü iki oyuncu, Alsancak'taki bir kafede kahvaltı yaparken objektiflere...
  5. İzmir'den sevgilerle :)

İzmir'den sevgilerle :)

Merhaba. Ben izmirden çisem sitenizi oldukça beğendim ve bugün aranıza katıldım.Herkese kucak dolusu sevgiler.

Sayfayı Paylaş