gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

İzmirde bulunan tüp bebek merkezleri adres ve telefonları

Konu, 'Tüp Bebek Merkezleri' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

izmirde tüp bebek merkezleri izmirdeki tüp bebek merkezleri izmir izmir merkezi İzmir'de Bulunan Tüp Bebek Merkezleri ve Adresleri:
    Asagida bulunan listemizde İzmir ilimizde yeralan tüp bebek merkezleri ve adreslerini gorebilirsiniz.
    Ege Üniversitesi Aile Planlama
    Telefon: 0232 339 84 84
    Adres: Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Aile Planlaması ve Tüp Bebek Merkezi Bornova, Izmir
    Web sitesi : egetupbebek.com
    Özel Irenbe Tüp Bebek Merkezi
    Telefon: 0232 464 58 88
    Fax: 0232 464 58 89
    Adres: Talatpaşa Bulv. 1436 Sok No:6 35220 Alsancak, Izmir
    Web sitesi : irenbe.com
    Özel Ege Tüp Bebek Merkezi
    Telefon: 0232 445 31 45
    Fax: 0232 445 42 52
    Adres: 1418 Sok. No:10 Kahramanlar, Izmir
    Web sitesi : egetupbebek.com.tr

BEYZA21 bunu beğendi.
  2. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48
    smyrna art tüp bebek merkezi kadın sağlığı dal merkezi
    öneriyorum çok ilgililer şey konuyla asla yarı yolda bırakmıyorlar ve güven veriyorlar tel:02324619333 izzmirliler mutlak bir danışın kolaylık ta sağlıyorlar

3. pamucak

pamucak Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben aynı fikirde degilim mayıs ayında orada mikroenjeksiyon yaptırdım doktorla degil hemşirelerle muhatapsınız gebelik testi günündede resmen hastaneden kovalar gibi ısrarla evinize gidin size sonucu biz arayarak bildirecegiz dediler beklemek istedigmiziz söleyince tersce çok beklersiniz dediler açıklamada yapmıyolar bizden sonra gelenlerin kan tahlilleri veriliyodu evet çok bekledik sonunda dr huzuruna lutfedildik kalitesiz yumurta olamadı dendi ama beni transfere çagırırlarken kalitesiz falan demediler bilgi vermediler neyse ya ben hiç memnun kalmadım okadar parada boşa gitti.........

4. pamucak

pamucak Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ne kolaylıgı?para almadan adım atmıyorlaaaaaarr.

5. aykut

aykut Forum Okuru

pamucak haklısın işlerı guclerı para 2 kere denedık hersey cok guzel artı(+) yazıyoruz dıyorlar,negatıf cıkıncada neden olmadı dıye soruyoruz bunu bılen dr dunyanın en zengın ı olur dıyorlar boyle cewap olurmu sızce,ayrıca 1500 dolar a pgd yaptırdık o bıle yetmedı...

6. ersum

ersum Forum Okuru

bende smyrnaya gittim ama allahtan aklım başıma çabuk geldi.1 kez sperm testi yaptırdık orda.kendi yaptıklarına güvenmediler 2 tanede ayrı yerlerden yaptırın dediler.onuda yaptırdık.sonra 1 kez daha burdan yapıcaz dediler onada tamam dedik.5.kezde isteyince kızdık bizde siz kendi testlerinize bile güvenemiyorsunuz dedik ve çıktık.amaçları sırf para almak.ben kimseye tavsiye etmiyorum orayı giderseniz yanılırsınız.memnun kalan arkadaşımada soruyorum burdan sen gerçekten gittinmi oraya ben okadar insanla konuştum bir tek senden duydum oradan memnunum sözünü...ayrıca hiçbir güvende almadım kendilerinden..

7. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

katılıyorum naptıklarını bile bilmiyorlar sanki seri üretim yapar gibi herkese aynı tedavi uyguluyorlar tavsiye etmiyorum

8. melehatsu

melehatsu Forum Okuru

arkadaşlar ben smayraya gittim ve hic memnun kalmadm napolyon ne demiş smayrada aynısını söylüyor para para para bu kadar paracı bir hastane görmedim artı siz hastanede doktorla muatap olmuyorsunuz hemşirelerle muatapsızsınız ortaki turgay beye dikkat danolt amca gibi gözleri para bürünmüş..

9. melehatsu

melehatsu Forum Okuru

smayra

arkadaşlar ben smayraya gittim ve hic memnun kalmadm napolyon ne demiş smayrada aynısını söylüyor para para para bu kadar paracı bir hastane görmedim artı siz hastanede doktorla muatap olmuyorsunuz hemşirelerle muatapsızsınız ortaki turgay beye dikkat danolt amca gibi gözleri para bürünmüş..

10. selingundogu

selingundogu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    3
    Arkadaşlar merhaba, yardımınıza ihtiacım var,
    Ben gelecek ay İzmire taşınıyorum eşimin işi sebebi ile, bi yaptırmayı düşünüyorduk istanbulda, burada eurofertil adında ünlü bir merkezine gitmeyi düşünüyrduk referansları iyi olduğu için, şimdi izmir için bir araştırma yaptık ve eurofertil izmir şubesini de açmış, oraya gitmeyi düşünüyoruz ama sizin de fikirlerinizi almak istiyorum, siz ne dersiniz önerir misiniz yoksa farklı bir öneriniz olur mu? Teşekkür ederim şimdiden

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 16 Eylül 2013
  11. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.524
    Ödül Puanları:
    113

Selin hanım lütfen konularınızda + mesajlarınızda başka siteye ait link bırakmayın !

İzmirde bulunan tüp bebek merkezleri adres ve telefonları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İstanbulda Bulunan Tüp Bebek Merkezleri adres ve telefonları

İstanbulda Bulunan Tüp Bebek Merkezleri adres ve telefonları

istanbul tüp bebek merkezi tüp bebek merkezleri istanbul istanbulda merkezleri istanbuldaki İstanbul'da Bulunan Tüp Bebek Merkezleri ve Adresleri: Asagida bulunan listemizde İstanbul ilimizde yeralan tüp bebek merkezleri ve adreslerini gorebilirsiniz. Acıbadem Hastanesi Üreme Sağlığı Merkezi Telefon: 0216 544 44 00 - 0216 544 43 00 Fax : 0 216 326 71 67 Adres:...
  2. Ankarada bulunan Tüp Bebek merkezleri adres ve telefonları

Ankarada bulunan Tüp Bebek merkezleri adres ve telefonları

tüp bebek merkezleri ankara ankaradaki tüp bebek merkezleri ankarada Ankara'da Bulunan Tüp Bebek Merkezleri ve Adresleri: Asagida bulunan listemizde Ankara ilimizde yeralan tüp bebek merkezleri ve adreslerini gorebilirsiniz. Ankara Güven Hastanesi Telefon: 0312 457 25 25 Fax: 0312 467 89 18 Adres: Şimşek Sokak No:29 06540 Kavaklıdere, Ankara Web sitesi :...
  3. Antalyada bulunan tüp bebek merkezleri adres ve telefonları

Antalyada bulunan tüp bebek merkezleri adres ve telefonları

antalya tüp bebek merkezi antalyadaki tüp bebek merkezleri antalya merkezleri merkezi Asagida bulunan listemizde Antalya ilimizde yeralan tüp bebek merkezleri ve adreslerini gorebilirsiniz. Antalya Tüp Bebek Merkezi Telefon: 0242 345 47 00 (pbx) Fax: 0242 345 47 47 Adres: Kanal Mh. Halide Edip Cad. No:7 07080, Antalya Web sitesi : antalyatupbebek.com...
  4. Antalya'da Bulunan Tüp Bebek Merkezlerinin Adresleri ve Telefonları

Antalya'da Bulunan Tüp Bebek Merkezlerinin Adresleri ve Telefonları

tüp bebek merkezleri, antalya, adresleri, telefon numaraları, ile ilgili bilgiler burada melekler Sevgili melekler, Antalya'da bulunana tüp bebek merkezlerinin adresleri ve telefon numaraları şöyle; Antalya Tüp Bebek Merkezi Telefon: 0242 345 47 00 (pbx) Fax: 0242 345 47 47 Adres: Kanal Mh. Halide Edip Cad. No:7 07080, Antalya Web sitesi : antalyatupbebek.com Anadolu Hastanesi Tüp...
  5. Bursa'da Bulunan Tüp Bebek Merkezlerinin Adresleri ve Telefonları

Bursa'da Bulunan Tüp Bebek Merkezlerinin Adresleri ve Telefonları

tüp bebek merkezleri, bursa, adresleri, telefonları, ile ilgili bilgiler burada melekler Sevgili melekler, Bursa'da bulunan tüp bebek merkezlerinin adresleri ve telefon numaraları şöyle; Jinemed Bursa Tüp Bebek Merkezi Telefon: 0224 273 19 81 Fax: 0224 273 19 91 Adres: Kıbrıs Şehitleri Cad.No:179 Osmangazi Metro İstasyonu Yanı, Bursa Web sitesi : jinemedbursa.com Bursa Tüp Bebek...

Sayfayı Paylaş