gebe
  1. BelmaE

BelmaE Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1

İzmir'de dikiş kursu?

Konu, 'Örgü, Dikiş & Nakış' kısmında BelmaE tarafından paylaşıldı.

Merhaba ben İzmir Karşıyaka da oturuyorum ve Makine dikişi öğrenmek istiyorum bana bu konuda yardımcı olurmusunuz ?

2. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.524
    Ödül Puanları:
    113
    Mehaba ;Karşıyaka belediyesinin düzenlediği 60 dan fazla kurs var.Bu kurslar dan biri de dikiş nakış kursu.Gerekli bilgileri verdiğim telefonlar dan alabilirsiniz.
    AHMET PİRİŞTİNA KÜLTÜR MERKEZİ
    (0232) 336 1741
    BÜLENT ECEVİT KÜLTÜR MERKEZİ
    (0232) 361 4793
    İSMAİL CEM KÜLTÜR MERKEZİ
    (0232) 361 6019
    KURSLAR ŞEFLİĞİ - BAHÇELİEVLER KATLI PAZARYERİ
    (0232) 369 2790

İzmir'de dikiş kursu? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Dikiş

Dikiş

Rüyada dikiş dikmek ya da diken başka birini görmek, üzüntülerin ve ağır sorumlulukların işaretidir. Gayret ve çalışmadır. Kişinin yaptıklarının karşılığını alacağına işaret eder.Dikiş rüyaları insanın dünyadaki gayretlerini, çalışmalarını açıklarlar. Temiz bir kumaş, giysi vb diktiğini gören insan gerçekten hayırlı işler yapmış demektir ve bunların karşılığını görecektir. Fakat diktiği şey...
  2. Yönetici Kursu

Yönetici Kursu

aradığınız kişi şu anda bir başkasıyla görüşüyor nasıl yapılır İşinize yaramasa bile astlarınızdan hazırlaması zor raporlar isteyin. *Size sunulan rapor ne kadar özenle hazırlanmış olursa olsun eksik tespit edin ve beğenmediğiniz kısımlarına çizik atın. *Asla astlarınıza özel hayatınızdan bahsetmeyin,Onların yanında sürekli işten bahsedin. *Günaydın,iyi akşamlar derken bile ses tonunuz...
  3. kpss kursu

kpss kursu

eşim eylülde sınava girecek bende yardımcı olması açısından eşimi hafta sonları gidebileceği bir kursa yazdırdım kurstaki bir bayanın dikkatini çekmiş eşim bayan eşime devamlı msjlar atıyor olmadık saatlerde arıyor eşim fazla önemsemiyor nasılsa vazgeçer diyor ama vazgeçecek gibide görünmüyor gittim güzelce konuştum anlamadı hatta daha fazla rahatsız etmeye başladı numarasını değiştirmesini...
  4. Bilgisayar kursu

Bilgisayar kursu

Bilgisayar Kursu... Son 5 yıldır gitmek istediğim bir kurstu bu bilgisayar kursu.. Kısmet bugüneymiş.. Gittim kayıt oldumve ilk dersimede girdim.. Hemde bire bir aldım ilk dersimi... İlk günden kimse teşrif etmemiş kursa :D Tabi bu bir yönden iyi bir yöndende kötüydü.. Tek oldugum için dersi anlamam dahaa kolaydı fakat arkadaslarda gelmiş olsaydı daha rahat ederdim en azdından tanışma faslı...
  5. Diksiyon Kursu :)

Diksiyon Kursu :)

Kursa başladım yeni değil aslında 1 kadar oluyo ama sadece hafta sonları olduğu için fazla ilerleyemedik tabi... Zevkli oluyo dersler... Sıkılıyorum yapıcak bişey yok duyenlere tavsiye ederim... Diksiyon bitiminde devamına da hızlı okuma koymuşlar bunu bilmiyodum ama benim için çok ii olcak... Bi taşla iki kuş gibi bişey xD Tavsiye ederim herkese :)

Sayfayı Paylaş