gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

İzmir'de Doğum İçin Hangi Hastaneleri Tavsiye Edersiniz Melekler ?

Konu, 'Gebelik' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

İzmir'de yaşayan ve anne olan meleklerimiz, doğu miçin hangi hastaneleri tavsiye edersiniz ? Hangi özelliğinden dolayı tavsiye edersiniz?

Fiyatlar ne durumda?

Bildiklerimizi paylaşalım, merak edenlere yardımcı olalım :D

2. smiley

smiley Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    925
    Ödül Puanları:
    113
    Ayni sekilde eskisehirdede cok merak ediyorum.. Hangi hastane güvenilir, hangisini asla tavsiye etmezsininiz.. ve neden... Ben yeniyim Eskisehirde ve hastlanacak olsam nereyse gidecegimi bilmiyorum. Yada hangi cocukdokturunu tavsiye edersiniz Eskisehirde?

İzmir'de Doğum İçin Hangi Hastaneleri Tavsiye Edersiniz Melekler ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. tavsiye ederim

tavsiye ederim

ben tavuk baget yaptım patlıcan biber kızarttım kızartılarak yapılan birçok şey yapılıyor kek bile...ben çok memnunum lezzet olarak harika
  2. Ankarada doğum için hangi hastaneyi önerirsiniz melekler?

Ankarada doğum için hangi hastaneyi önerirsiniz melekler?

Merhaba Melekler. Ne zaman aklıma birşey takılsa cevabını burada buluyorum.Bu kez soruyu bizzat sormak istiyorum.Yeni gebe olduğumu öğrendim ve Ankarada yapıyorum.Burda tavsiye edebileceğiniz doğum için hastaneler hangileri ve özellikleri ? Siz nerde doğum yaptınız Ankarada, hizmetler fiyatlar nasıldı ?
  3. termal otel tavsiye eder misiniz ? hangisine gitmeliyim ?

termal otel tavsiye eder misiniz ? hangisine gitmeliyim ?

selam hanımlar kış bitmeden eşimle birlikte termal bir otele gidip tatil yapmayı düşünüyoruz ama hangi kaplıca yada termal iyi bu konuda fikrim yok ilk kez bir termal otele gidecez. Bu konuda tavsiyeleriniz varmı en iyi termal oteller hangileri? Bu arada suyununda çok faydalı bir termal olursa daha iyi olur
  4. İstanbul'da Doğum İçin Nereyi Tavsiye Edersiniz Melekler ?

İstanbul'da Doğum İçin Nereyi Tavsiye Edersiniz Melekler ?

Doğum yapmış olan Melekler, İstanbulda yaşayan ve doğum yapacak olan meleklerimize hangi hastaneleri tavsiye edersiniz ? Hangi özelliklerinden dolayı tavsiye edersiniz? Fiyatlar nasıl? Bildiklerimizi aktaralım, merak edenler de faydalansın :)
  5. Ankara'da Doğum İçin Hangi Hastaneleri Tavsiye Ediyorsunuz Melekler ?

Ankara'da Doğum İçin Hangi Hastaneleri Tavsiye Ediyorsunuz Melekler ?

Anne olmayı heyecanla bekleyen meleklerimiz için, Ankara'da doğum yapmış olan meleklerimizde, hangi hastaneleri tavsiye ettikleri hakkında bilgi almak istiyoruz. Hangi hastaneleri doğum için tavsiye edersiniz? Neden? Fiyatları nasıl ? Tecrübelerimizi paylaşarak, etrafımıza faydalı olalım :tik:

Sayfayı Paylaş