gebe
  1. KriSTaL

KriSTaL Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

izmirde gece

Konu, 'İzmir Melekleri' kısmında KriSTaL tarafından paylaşıldı.

izmirde abiyeler izmirde gece kıyafetleri gece mekanları izmir mekanları [​IMG]izmirde gece Havası da İnsanı da Kendi Kadar Güzel Bir Şehir
    Her dem yüzünde Ege'nin imbatıyla gülümseyen İzmir'i anlamak öyle kolay değil. Hani derler ya 'yaşamak lazım'; bu da yetmez, onunla koklaşmak, söyleşmek, belki de dertleşmek, ama sonunda aşık olmak lazım...

2. İzmirella

İzmirella Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: izmirde gece
    paylaşım için teşekkürler canım

3. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48
    Cevap: izmirde gece

teşekkür ederim canım paylaşımın içinnnn

4. ..αѕi_мєℓєk..

..αѕi_мєℓєk.. Banned

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    paylaşım için saol canım

5. nira

nira Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ellerine sağlık cnm kızlarını unutmamak lazım demii ama

izmirde gece konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. gece

gece

Ağlıyordum hergün gündoğumandan önce yoksa doğumlarda mı acıydı benim için ölümler kadar.Neyin karanlığının içine hapsedilmiştim buaralar bilmiyorum, yoksa bir karanlığa hapsedilmeyi yeğleyecek kadar boşluktamıydım. Ağlıyordum sevdiğim için ama bundan ne sevdiğimin haberi vardı nede sevmediğimin.Gözyaşlarım herakşam yastığımın dokularına yavaş yavaş işliyordu acımın kalbime işlediği gibi...
  2. İzmİr

İzmİr

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. İzmir Cafe

İzmir Cafe

izmir asansör cafe Asansör Ceneviz Meyhanesi Mithatpaşa Caddesi Dario Moreno Sokak 2555420 Asansör Sedir Bar Mithatpaşa Caddesi Dario Moreno Sokak 2555420 Saloon Bar 10 Sokak No:49/1 İnciraltı - Ağaçlıyol / Balçova
  4. izmirin meleği

izmirin meleği

merhaba melekler:)ben sayfaya yeni katıldım.annelerle karşılıklı güzel paylaşımlar için geldim.

Sayfayı Paylaş