gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

İzmir'de Servis Otobüsü Dere Yatağına Yuvarlandı

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

Öğrencileri taşıyan servis otobüsü dere yatağına yuvarlandı. Kazada çok sayıda ölü ve yaralı var. İzmir'in Aliağa ilçesinde Kapıkaya köyünden Yenişakran beldesindeki ilköğretim okullarına öğrenci taşıyan servis aracının dere yatağına yuvarlanması sonucu ilk belirlemelere göre 4 öğrenci öldü, çoğu öğrenci 20 kişi yaralandı.

Alınan bilgiye göre, Kapıkaya'dan öğrenci alan İsmail Tüylüoğlu yönetimindeki 35 NHF 62 plakalı servis aracı, Yenişakran beldesine giderken Köprü mevkisinde yoldan çıkarak dere yatağına uçtu.

Kazada, ilk belirlemelere göre 4 öğrenci hayatını kaybetti. Yaralı 20 kişinin ise Aliağa Devlet Hastanesinde yapılan ilk müdahalenin ardından İzmir'deki hastanelere sevkine başlandı.

Olay yerinde incelemelerde bulunduktan sonra Aliağa Devlet Hastanesine giden Kaymakam Emir Osman Bulgurlu, AA muhabirine yaptığı açıklamada, kazada 4 öğrencinin hayatını kaybettiğini, serviste bulunan diğer çocukların yaralı olduğunu bildirdi.

internethaber

İzmir'de Servis Otobüsü Dere Yatağına Yuvarlandı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Otobüs

Otobüs

Bir tanıdıkla karşılaşmaya yahut yolculuğa delalet eder.İçinde yolcularla dolu otobüsü görmek, rüya sahibinin çok gürültülü bir toplantıya gireceğine işarettir. Rüyada otobüs görmek, uzun zamandır görüşemediğiniz eski dostlarınızla görüşeceğinizi bildirir. Otobüste yolculuk yaparken görülmesi iftiraya uğrayacağınızı işaret eder. Arkadaşlarınız ve sizin aranızda birtakım yanlış anlaşmalar...
  2. Van'a giden yolcu otobüsü dereye yuvarlandı

Van'a giden yolcu otobüsü dereye yuvarlandı

vana giden otobüs firmaları Diyarbakır'dan Van'a giden yolcu otobüsü, Bitlis deresine yuvarlandı. Kazada 6 kişi öldü, 11 kişi yaralandı. Bitlis Valisi Nurettin Yılmaz, Diyarbakır'dan Van'a giden Best Van Turizm firmasına ait, Ebubekir Ertunç yönetimindeki yolcu otobüsünün, saat 02.00 sıralarında Bitlis girişi Batar kavşağında, zeminin kaygan olması nedeniyle Bitlis deresine yuvarlandığını...
  3. merdivenlerden yuvarlandım :D

merdivenlerden yuvarlandım :D

okulda elmde telefon diğer elimde deftr çıkıyodum medivenlerden nsajlaşıyodum arkdşla nerden kaldın diye herkez çıkıyo ama sınıflara bi an kendimi yerde buldm paldır küldür yuvarlandım :D:D yüzümde bi morluk vardı en son snra korkudan bayıldım rezillikti ya sınıfa grnce herkez güldü falan dayak yedği sandılr :( ::D
  4. Tencere yuvarlanmış kapağını bulmuş

Tencere yuvarlanmış kapağını bulmuş

tencere yuvarlanmış kapağını bulmuş hikayesi tencere yuvarlanmış kapağını bulmuş yuvarlandı buldu anlamı deyiminin anlamı Tencere yuvvarlanmış kapağını bulmuş... Nede güzel bir ata sözü demi... ???? Atasözü ama bu atasözünün birde hikayesi var... İşte merak edenlere bu atasözünün hikayesi ve bir kaç tanede resim... [/COLOR][/SIZE][/URL] TENCERE YUVARLANDI ,KAPAĞINI BULDU ATASÖZÜNÜN HİKAYESİ,...
  5. İzmir'den sevgilerle :)

İzmir'den sevgilerle :)

Merhaba. Ben izmirden çisem sitenizi oldukça beğendim ve bugün aranıza katıldım.Herkese kucak dolusu sevgiler.

Sayfayı Paylaş