İzmir'de ücretsiz konser rüzgarı esecek

Konu, 'Müzik Haberleri' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

izmirdeki konserler izmir ücretsiz konserler izmirde izmir konserleri 2009 izmirde 2009 izmirin gözde konser mekanlarından

bornova'daki OOZEN VENUE ünLü şarkıcı ve gruplar geliyor...

3 nisan = mazhar-fuat-özkan
    10 nisan = hayko cepkin
    16 nisan = Leman sam
    17 nisan = teoman
    24 nisan = nev
    1 mayıs = yaşar 8 mayıs = funda arar

sahne alacak ...arkadaşLar açık hava konseri oLduğu için ücretsiz..

gidicek olanlara bol eğlenceler

İzmir'de ücretsiz konser rüzgarı esecek konusuna benzer içeriklerimiz
  1. İzmir Princess Termal Hotel - İzmir

Otel Bilgileri Kapasite: 300 toplam oda, 572 toplam yatak, 2 kral dairesi, 10 suit oda, 288 standart oda. Deniz, dağ manzarası var. [IMG] Oda Detayları: Telefon, müzik yayını, minibar, kasa, televizyon, uydu tv, cine 5, merkezi klima, duş, küvet-banyo, saç kurutma makinası, banyoda telefon. Genel Özellikler: Merkezi klima, merkezi ısıtma, bahçe, kuaför salonu, çamaşırhane, kuru temizleme,...
  2. Modada kısa deri ceket rüzgarı esecek

kısa deri ceket kısa deri ceketler ceket modelleri mont modelleri mont
  3. Atatürk’e İzmir Suikastından Başka İzmir’de Bilinmeyen Bir Suikast Girişimi

izmir suikastinin nedenleri izmir suikastı girişiminin sebepleri atatürkün yaşlılık anıları suikasti nedenleri suikasti ve sonuçları İzmir Suikastından Başka İzmir’de Bilinmeyen Bir Suikast Girişimi Atatürk’e bildiğim kadar ufak veya büyük çaplı 14-15 defa suikast girişimi olmuştur. Bunların en ünlüsü veya diğer anlatımla bilineni İzmir suikastıdır. Zanlıların İstiklal Mahkemesinde...
  4. İzmir Coğrafyası, İzmir Coğrafi Konumu

izmir coğrafi özellikleri izmir in coğrafi konumu in yapısı konumu özellikleri İzmir nasıl bir coğrafi yapıya sahiptir eğer sizde merak ediyorsanız buyrun o zaman:) Akdeniz iklim kuşağında kalan İzmir'de yazları sıcak ve kurak kışları ılık ve yağışlı geçmektedir. Dağların denize dik uzanması ve ovaların İç Batı Anadolu eşiğine kadar sokulması, denizel etkilerin iç kesimlere kadar yayılmasına...
  5. Moda'da Fas Rüzgarı

Daha önce hiç dikkat etmemiştim ama Fas Tarzı kıyafetler takılar gerçekten çok şıkmış :) Bu zaman kadar bakmayarak çok şey kaçırmışım doğrusu.Bence şu saçma sapan Paris modası bunların eline su dökemez :)Bakınız sizce de öyle değil mi ? Owww bu çok havalı yahu :zonked:
  6. Behzat Ç Dizisinde Beyazıt Öztürk Rüzgarı Esecek!

behzat ç çekim mekanları behzat ç konuk oyuncu listesi Ekranların Bir Angara polisiyesi Behzat Ç de ünlü showmen rüzgarı esecek.Kim bu konuk oyuncu showmen diye merak ediyorsanız önümüzdeki Behzat Ç bölümlerinde konuk oyuncu olarak Beyaz'ı dizide görecez.Bakalım Beyaz nasıl bir karakter ve rolle karşımıza çıkacak şu an için bilinmiyor ama eminim ki diziye bir sürede olsa renk getireceğine...
  7. Evimister. com'da Satılan Novasolo Mobilyalar İle Evinizde Country Rüzgarı Esecek

novosola mobilyaları Country mobilyalar Bir gün kocaman bahçeli, doğayla iç içe, mis gibi bir hava soluduğumuz bir kır evimiz olursa counrty tarzı ile dekore edeceğim. Ortada ev yok hatta fikri bile gündemde değil ama ben kafamda kır evimizi dekore ettim bile:) Novasolo ürünleri tam isteğim country tarzı evi kafamda dekore etmem için bana çok yardımcı oldu. Bu hasır sepetli mobilyalara...
  8. 2013 Yılında Peplum Giyim Fırtınası Esecek

Bu konu peplum giyim modellerine yer vermektedir. Son zamanlar da hemen hemen tüm markaların yeni sezon koleksiyonlarında yer alan peplum giyim fırtınası aldı başını gidiyor. Peplum giyimin ne olduğunu merak edenler için hemen açıklama getireyim. Peplum giyim elbise,bluz,etek gibi giysilerin bel çevresine konulan fırfır görünümlü bir eklentidir. Ben de peplum giyim modasından geri kalmayıp...
  9. Muhteşem Yüzyıl'da Özge Ulusoy Rüzgarı Esecek!

muhteşem yüzyıl, özge ulusoy, muhteşem yüzyıl özge ulusoy Sevgili melekler, Muhteşem Yüzyıl kadrosuna dahil olan ünlüler kervanına Özge Ulusoy da katıldı. 15 Ocak çarşamba akşamı yayınlanacak olan bölümde ilk olarak izleyeceğimiz Özge Ulusoy dizide Lehistan Prensesi Anna rolüyle ekranlara gelecek. Dizide önümüzdeki haftalarda da konuk oyuncu olarak rol alacak Özge Ulusoy, güzelliğiyle...

Sayfayı Paylaş