gebe
  1. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.110
    Ödül Puanları:
    113

İzmirde Yaşamış Olan Evliyalar ve Türbeleri

Konu, 'Adım adım Türkiye' kısmında CeMoŞ tarafından paylaşıldı.

izmir yöresi yaşamış ola evliyaları türbeler hakkında genel bilgiler burda melekler egenin incisi izmirr kordonuylaa yemekleriylee kültürüyle çok güzel bir şehir izmir
    güzel izmirde yaşamış olan evliyaları ve türbelerini paylaşıcam sizlerle melekler

İzmir

Ahmed Eğribozî
    Bekr Sıdkı Visâlî
    Bergamalı Hacı İbrâhim Efendi
    Birgivî
    Es'ad Efendi
    Es'ad İleri Hoca
    İzmirli Osman Nûri Efendi

İzmirde Yaşamış Olan Evliyalar ve Türbeleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hakkaride Yaşamış Olan Evliyalar ve Türbeleri

Hakkaride Yaşamış Olan Evliyalar ve Türbeleri

hakkari şehri yöresi yaşamış ola evliyaları ve türbeleri hakkında genel bilgiler burda melekler hakkari denilince herkesin aklına terör geliyor ne yazıkki ama hakkari doğası kültürü gelenek ve görenekleriyle çok güzel bir şehir keşke terörle anılmasa şimdi hakkaride yaşamış olan evliyaları ve türbelerini paylaşıcam Hakkari Abdullah-ı Şemdînî Ebü'l-Berekât Emevî Hakkârî Seyyid Sâlih...
  2. Hatayda Yaşamış Olan Evliyalar ve Türbeleri

Hatayda Yaşamış Olan Evliyalar ve Türbeleri

hatay yöresi şehri orda yaşamış olan evliyalar türbeleri hakkında tüm bilgiler burda melekler sevgili melekelr hatay şehri kültürü doğasıı ve yemekleriyle meşhurdurr yöresel yemekleri çok güzeldir suriye ye yakın olduğundan oranın kültürünüde almıştır şimdi sizlere hatayda yaşamış olan evliyaları ve türbelerini yazacam Hatay Abdullah bin Hubeyk Ahmed bin Âsım Antâkî Ahmed Kuseyrî...
  3. İstanbulda Yaşamış Olan Evliyalar ve Türbeleri

İstanbulda Yaşamış Olan Evliyalar ve Türbeleri

istanbul dini yerler yaşamış evliyalar türbeler hakkında genel bilgiler burda melekler istanbul türkiyenin en güzel ve en büyük şehrii istanbula giden çoğu kişi ona aşık olur gitmek nasip olmadı ama tv den gördüğüm kadar büyüleyici bir şehir istanbul boğaz mazaralı 7 tepeli şehirr istanbul da okadar çok evliya zat yaşamışki melekler bir çok evliya istanbulda yaşamış ve ölmüş türbeleri de...
  4. Kahramanmaraşta Yaşamış Olan Evliyalar ve Türbeleri

Kahramanmaraşta Yaşamış Olan Evliyalar ve Türbeleri

kahramanmaraş yöresi yaşamış evliyaları türbeleri hakkında genel bilgiler burda melekler sevgili melekler kahramanmaraşa çok küçükken gitmiştim hayal meyal hatırlıyorum çok güzel bi yerdii dağlık ağaçlık çok sevmiştim orayıı her nekadar tarihi yerlerini gezemesem dondurmasından yiyemesemdee gördüklerim bana yetti:D:D şimdi bu güzel şehirde yaşamış olan evliyaları ve türbelerin adını yazacam...
  5. Karaman da Yaşamış Olan Evliyalar ve Türbeleri

Karaman da Yaşamış Olan Evliyalar ve Türbeleri

karaman yöresi kültürü yaşamış evliyaları türbeleri hakkında genel bilgiler burda melekler karaman deyince aklıma bir ata sözü geliyor karamanın koyunu sonra çıkar oyunu :D:D karaman şehri de türkiyemizdeki her şehir gibi güzel bir şehir ve burda da bazı zatı muhteremelr yaşamışlar şimdi sizlerle karaman da yaşamış olan evliyaları ve türbelerini paylaşıcam Karaman Alâeddîn Halvetî Şeyh...

Sayfayı Paylaş