gebe
  1. çisem ceren

çisem ceren Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

İzmir'den sevgilerle :)

Konu, 'İlk Merhaba' kısmında çisem ceren tarafından paylaşıldı.

Merhaba. Ben izmirden çisem sitenizi oldukça beğendim ve bugün aranıza katıldım.Herkese kucak dolusu sevgiler.

İzmir'den sevgilerle :) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İzmir'in Kavakları

İzmir'in Kavakları

izmirin kavakları şarkısının hikayesi izmirin kavakları oyunu halk oyunları şarkısının öyküsü Çakıcı Efe Ege Bölgesinde halkın dilinde dilden dile efsaneleşen bir kahramandır. Osmanlı’nın son zamanlarında devlet iradesinin iyiden kaybolduğu yıllarda (1800-1900) halk kendi kahramanlarını, kendi kurtarıcılarını çıkarmıştır. Kimileri bu boşluktan yararlanarak zalimlikler yapmışlar kimileri de...
  2. İzmir'in İLÇeleri..

İzmir'in İLÇeleri..

izmirin ilçeleri nelerdir izmirin ilçeleri izmir ilçe isimleri ilçelerinin isimleri izmir İzmir'in İLÇeleri.. İzmir ilinin ilçeleri; Balçova, Çiğli, Gaziemir, Karşıyaka, Konak, Aliağa, Bayındır, Bergama, Beydağ, Bornova, Buca, Çeşme, Dikili, Foça, Karaburun, Kemalpaşa, Kınık, Kiraz, Menderes, Menemen, Narlıbahçe, Ödemiş, Seferihisar, Selçuk, Tire, Torbalı ve Urla'dır. Aliağa : İzmir'in...
  3. İzmir'de yakalndılar

İzmir'de yakalndılar

Genç kızların sevgilisi olan Kıvanç Tatlıtuğ'u Meltem Cumbul'un kaptığını söylemiştik.......... GERGİN AŞIKLAR! TELEVİZYONN DİZİLERİNİN SEVİLEN İKİ İSMİ İZMİR'DE OBJEKTİFLERE YAKALANDI.. Fotoğraflarının çekildiğinin farkına varan sevgililer, muhabirlere sert tepki gösterdi. Bir süre önce birlikte olmaya başlayan ünlü iki oyuncu, Alsancak'taki bir kafede kahvaltı yaparken objektiflere...
  4. Sevgi....

Sevgi....

Çiçeklerin büyümesini izlemektir Mektup yazmaktır Hep O'nu düşünmektir Birlikte vakit geçirmektir Dalgaların sesidir SEVGİ Kuşların kırıntıları yiyişini izlemektir Birlikte AYNI yöne bakmaktır Eşit olmaktır Vahşi dalgalara yelken açmaktır Yağmura aldırmadan yürümektir Uçurmaktır sevdiğini Piknik yapmaktır Yanağını okşamaktır Ve...

Sayfayı Paylaş