izmirin en güzel semtleri nereler

• Konbuyu başlatan umutluyumben
  • Başlangıç tarihi
U

umutluyumben

Forum Okuru
izmirin en güzel semtleri nereler
merhabalar benim sorum izmir de oturanlar yada izmiri çok iyi bilenlere olacak daha önce izmire bir iki defa gitmişliğim oldu ama öyle detaylı bir şekilde gezme fırsatım olmadı denizi olan başka bir şehirde yaşıyorum burada açıklayamıyacağım nedenlerden dolayı şehir değişikliği yapmak zorunda kalacaz eşim bana bıraktı istediğin bir şehri seç oraya taşınalım yeni bir hayata başlayalım dedi... izmire karşı zaten oldum olası bir sempatim vardı ve izmire taşınma olasılığı yüksek görünüyor.

izmir ilinin en güzel semtleri nereler acaba nerede oturulur çok sakin olsun istemiyorum yani yerleşim yerlerinden uzak falan oğlum liseye gidecek kızımda ilkokula başlayacak en azından okul hastane alışveriş merkezlerinin olduğu şöyle çıktınmı sıkılmadan gezebileceğin yerler olursa çok iyi olur

şimdilik ev kiralamayı düşünüyoruz eğer oturduğumuz semti beğenirsek oralardan ev de alabiliriz kiralar falan nasıl yüksek diye biliyorum ama sanırım semtine görede değişiyordur

Moderatör tarafında düzenlendi:
Merhaba,

Egenin incisidir izmir. Her bir semtinin ayrı bir güzelliği vardır. Karşıyaka , bornova ,bostanlı , güzel yalı , alsancak size tavsiye edebileceğim semtler. Bu saydığım yerler alışveriş merkezlerinin olduğu bir çok ihtiyacınızı karşılayabileceğiniz semtler . Bornova eğlence hayatının aktığı yerlerden biri . Sakinlik istemiyor kalabalığı seviyorsanız alsancak tam size göre. Barların eğlence yerlerinin olduğu bayağı hareketli bir semt. Bostanlı sakin ve huzurlu bir semt.Aynı zaman da harika bir deniz manzarası var.Karşıyaka İzmirin en hareketli semtlerinden biri. Ulaşım kolaylığı kendine has bir kültürü olan bu semt benim de ikamet ettiğim yer..Kiralar semtine göre değişiyor canım. Hakkınızda hayırlısı olsun .

bana göre denizi olan her şehir güzeldir ama izmir bir başka güzeldir daha önce benimde gitme fırsatlarım oldu izmire kordonda kahvaltı yaptık ordaki mekanlar hoşuma gitti karşıyaka gerçekten hareketli ve güzel bir yer mavişehir tarafında tanıdıklar vardı onlara gittik oralarda yeni yapılaşma olan elit yerler havuzlu siteler çok fazla var ama kiralık olsun satılık olsun mavişehir taraflarında ki evler oldukça uçuk rakamlar...

Geri