gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

izmirin işgali ile ilgili gazete

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

İzmirin işgali ile ilgili gazete arıyorum izmirin işgal edildiğini gösteren gazede yada gazete haberleri var mı yayınlayın lütfen çok acil nolur

2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113
    Merhabalar Değerli Misafirimiz.
    İzmirin işgalini gösteren resimleri sizin için araştırarak bulduk. Umarız bu görseller işinize yarayacaktır.

Sevgiler.

İZMİRİN İŞGALİNİ GÖSTEREN GAZETE HABERLERİ

izmirin işgali ile ilgili gazete konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. işgal

işgal

rüyada bir yerin işgalini görmek o kişinin koşullarının zorlaşacağına dalalettir
  2. İzmir suyu ile ilgili şok suçlama

İzmir suyu ile ilgili şok suçlama

Bakan Eroğlu, İzmir'in sularında arsenik oranının yüksek olduğunu, Başkan Aziz Kocaoğlu'nun bunu bilmesine rağmen halktan gizlediğini savundu. TBMM Genel Kurulu, Başkanvekili Nevzat Pakdil'in başkanlığında toplandı. Şehir içi şebe suyundaki kirlilik sorunuyla ilgili gündemdışı söz alan CHP İzmir Milletvekili Selçuk Ayhan, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek'in, Kızılırmak...
  3. İzmir iliyle ilgili çok ilginç bilgiler

İzmir iliyle ilgili çok ilginç bilgiler

izmir ile ilgili yazılar izmirle ilgili yazılar izmir hakkında ile bilgiler hakkında ilginç bilgiler İzmir iliyle ilgili çok ilginç bilgileri sizlerle paylaşmak istiyorum arkadaşlar..Bazı bilgileri biliyor olabilirsiniz ama bazılarını da ilk defa öğrenip şaşırabilirsiniz de..Bakın İzmir'le ilgili ilginç bilgiler nelermiş İzmir’in en az 8000 yıllık bir tarihe sahip olduğunu, Dünya'nın en...
  4. Özet halında İzmirin işgali hakkında bilgiler verebilirmisiniz ?

Özet halında İzmirin işgali hakkında bilgiler verebilirmisiniz ?

Ödevim var ve İzmirin İşgali konusunun özet bilgilerini yazmam lazım. Herkese yardım ediyorsunuz bana da bir el atın lütfen :)
  5. İzmirin işgalini özet halde yazabilirmisiniz lütfen

İzmirin işgalini özet halde yazabilirmisiniz lütfen

Selamlar arkadaşlar, İzmirin işgali hakkında bir ödevim var ve özet bilgi arıyorum.Eğer bu sayfaya işgalin özetini yazabilirmisiniz?

Sayfayı Paylaş