gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

İzmirli 4 ay su faturası ödemeyecek

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

Suyun metreküp fiyatını 10 kuruşa düşüren Büyükşehi Belediyesi faturaları ocak ayının sonunda tahsis edecek. Şebeke suyundaki arsenik oranını düşürmek için kuyulara yapılacak arıtmalar tamamlanıncaya kadar İzmirlilerin bütçesini rahatlatmak amacıyla suyun metreküpünü 10 YKr'ye düşüren İzmir Büyükşehir Belediyesi, su faturaları için son ödeme günü belirledi. Buna göre 13 ton ve altında su tüketen 850 bin konut abonesi, tüketim bedellerini, su faturaları için belirlenen son ödeme günü olan 26 Ocak 2009 tarihinde, yani 4 ay sonra ödeyecek.

Yasal zorunluluk olarak su faturalarının her ay gönderileceği ifade edilen açıklamada, son ödeme tarihinin 26 Ocak 2009 olarak belirlendiğini, bu nedenle ödemelerin 4 ay öteleneceği kaydedildi.

internethaber

İzmirli 4 ay su faturası ödemeyecek konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 0-4 Ayda Beslenme

0-4 Ayda Beslenme

0-4 AYDA BESLENME İlk 4 ayda yalnızca anne sütü ile beslenen bebekler ishal, zatürree gibi bulaşıcı hastalıklara ve alerjik hastalıklara daha az yakalanırlar, daha sağlıklı büyürler. İlk 4 ayda bebeğinizi sadece anne sütü ile besleyiniz. Bu aylarda anne sütü ile birlikte verilen ek besinler bebeğin anne sütünden yararlanmasını engeller. Bu aylarda, hastalık durumu ve çok sıcak havalar dışında...
  2. Gebelikte 4. Ay

Gebelikte 4. Ay

gebelik haftası hesaplama gebelik haftasını hesaplama gebelikte 4ay hamilelik haftası tüp bebekte Sizdeki Değişiklikler: Gebeliğin erken belirtileri olan sabah bulantıları, yorgunluk şikayetleriniz ve düşük riski 2.trimestrde genellikle azalır. Aynı zamanda ilk kez bebeğin hareketlerini hissetmeye başlarsınız. Rahimdeki bu ilk kıpırtıları önce mide gurultusu sanabilirsiniz, kelebek...
  3. İzmİrlİyİm İzmİrlİ

İzmİrlİyİm İzmİrlİ

İzmİrlİyİm İzmİrlİ -Eger "Kordon" dendiginde akliniza elektrikli ev aletlerinin disinda bir yer ismi geliyorsa... -Kordon'da güneşin batışını izlemenin bir ayrıcalık olduğunu düşünüyorsanız.. -"Körfez Kokusu" nedir biliyorsaniz... -35 ve 35,5 kavramlari size bir sey ifade ediyorsa... -"Kalbim Ege'de Kaldı" şarkısını kendinizle...
  4. 4 ay tatile hayır!

4 ay tatile hayır!

Ben nasıl başlasam ne desem bilmez oldum, çok sıkıldım melekler napcağmı bilmez oldum, üstüme üstüme geliyor artık 4 duvar! mektepler açılsın ben tatile dayanamz olduuuuuuuuum! Rtfm yeter yahu yeter! bana bu kadar tatil yeter! ben okulumu özledim arkadaşlarımı özledim gelebek'imi özledim,itirazım var işte bu kadar tatil faz-la!

Sayfayı Paylaş