gebe
  1. zaga

zaga Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    18

İzmit'te yangın

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında zaga tarafından paylaşıldı.

[​IMG] İzmit'te merkeze bağlı Akpınar köyü yakınlarında ormanlık alanda yangın çıktı.
    Alınan bilgiye göre, Akpınar köyü yakınlarında ormanlık alanda henüz belirlenemeyen nedenle başlayan, rüzgarın da etkisiyle büyüyen yangın, yaklaşık 15 dönüm alanda etkili oluyor.

Yangına Kocaeli Büyükşehir Belediyesi itfaiye ekipleri ile söndürme helikopteri müdahale ediyor.

Akpınar köyündeki evlere yaklaşık 200 metre uzaklıkta etkili olan yangın, rüzgarın ters yönde esmesine rağmen evlere doğru yavaş yavaş ilerliyor.

Söndürme çalışmalarına köylüler de destek veriyor

İzmit'te yangın konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yangın var

Yangın var

yangın var notaları yangın notaları Yangın Var Bir gemi kazası sonrası 4 kişi okyanusun ortasındaki küçük bir adada mahsur kalır. Ada tamamen kurumuş otlarla kaplıdır. Bir gün sabah kalktıklarında, adanın diğer tarafında yangın çıktığını ve üzerlerine doğru ilerlediğini görürler. Belli bir süre sonra yangın tüm adayı yakıp kül etmiştir ama 4 adam hala hayattadırlar. Bu nasıl olmuştur?...
  2. mezarlıkta yangın

mezarlıkta yangın

3 eylül 1997 mersin mezarligi orman tarafinda onlarca mezar yanmistir tarih 3 eylül 1997 mersin mezarligi orman tarafinda onlarca mezar yanmistir mezarlığı ALINTIDIR ...=> Mezarliktaki Yangin Su an 17 yasindayim ve olay bundan 3-4 sene evvel YASANMISTIR. O yaz en büyük zevkimiz arkadaslarla gece asagi inmek idi ve hemen hemen indigimiz her gece birbirimize korku hikayeleri...
  3. Yangın Var

Yangın Var

yangın var 3 Bir gemi kazası sonrası 4 kişi okyanusun ortasındaki küçük bir adada mahsur kalır. Ada tamamen kurumuş otlarla kaplıdır. Bir gün sabah kalktıklarında, adanın diğer tarafında yangın çıktığını ve üzerlerine doğru ilerlediğini görürler. Belli bir süre sonra yangın tüm adayı yakıp kül etmiştir ama 4 adam hala hayattadırlar. Bu nasıl olmuştur? (Yangın esnasında kesinlikle suya...
  4. yürek yangınım...

yürek yangınım...

Yürek yangınlarını bırakıp bir kenara,sana geldim... İşte o ben,bendim senin sevdiğin... Kalburüstü gece karanlıklarında duygularımdan sıyrılıp... Göz yaşlarımı sakin sulara buırakıp geldim... Koşa koşa geldim sana hemde,delicesine severek... Canımı,ruhumu ve kalbimi yolusa sererek... Gönül kapımı herkese kapayıp sadece seni bilerek... Yürekte,kalpte,gönülde seni görerek... Sen yanımda...
  5. Haydarpaşada yangın...

Haydarpaşada yangın...

Dün başıma neler geldi.Dibimde kocca haydarpaşa garı yandı oda yetmedi yolda arabanın teki.... tek benim sorunummuş gibi dursada hepimizin sorunu tek bir gar gibi düşünmemeli tarihi eserde aynı zamanda... dün yaşadığım olayı brde sizlerin okumasını istedim...:( Haydarpaşa Garı'nda yangın: Tarihi çatı tamamen yandı Haydarpaşa Tren Garı’nda çıkan yangın, yaklaşık bir saat süren...

Sayfayı Paylaş