gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Jackie Chan sinemayı bırakıyor diye duydumm

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Merhaba. Jackie Chan sinemayı bırakıyor diye duydum.Artık film çekmeyecekmiş doğru mu ?Bayılırdım onun filmlerine ya...

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Kung Fu ustası ve beyaz perdenin en sevilen isimlerinden biri olan Jackie Chan, gelecek ay vizyona girecek olan Chinese Zodiac 2012'nin son aksiyon filmi olacağını ve zamanını hayır işlerine ayıracağını açıkladı.
    Chinese Zodiac 2012'nin aksiyon kariyerinin sonu olmayacağının altını çizen Jackie Chan, filmin son büyük aksiyon yapımı olması münasebetiyle kendisi için önemli olduğunu söyledi.

Chan, özel efekt teknolojisi ve dublörlerle fiziksel risk almadan çok şey yapılabileceğini belirterek "Dürüst olmak gerekise artık genç değilim" dedi. "Niçin hâlâ bu tür şeyleri yapmak için kendi hayatımı riske atayım ki" diye soran Chan sözlerine şöyle devam etti: "Elimden geldiğince çalışacağım. Fakat sırf tekerlekli sandalyede oturmak için hayatımı riske atmak istemiyorum. Hepsi bu."

HAYIR İŞİ İÇİN BENTLEY'İNİ SATTI

Chan, kısa süre önce Harpers Bazaar dergisi tarafından Yılın Yardımseveri Ödülü'ne değer görülmüştü. Hayır işlerine ayırdığı zamanı artırmak istediğini söyleyen Chan, Çinli zenginler liginin kendisini örnek alacağını söyledi. Ünlü oyuncu, hayır işleri için Bentley 666 marka otomobilini açık artırmayla 961 bin 837 dolara sattı.

Taraf gazetesinin Reuters'a dayandırdığı habere göre, 58 yaşındaki aktör "Yönetmenim, yazarım, yapımcıyım; neredeyse her şeyim. Bu gerçekten ama gerçekten benim bebeğim. Biliyorsunuz, yedi yıldır senaryo yazıyorum" şeklince konuştu ve filmin çekimlerinin bir buçuk yıl sürdüğünü söyledi.

Filmde Chan, Afyon Savaşları esnasında Fransa ve Britanya kuvvetleri tarafından Pekin'deki İmparatorluk Bahçesi'nden çalınan Çin takvimindeki 12 hayvan başını geri almak için uğraşan bir hazine avcısını oynuyor.

Chan'in yazarlığını, yönetmenliğini ve yapımcılığını üstlendiği son filmi Çin'de önümüzdeki ay vizyona girecek. Filmde aynı zamanda başrol oynayan ünlü aktör, Chinese Zodiac 2012'yi son 10 yıldaki en iyi filmi olarak gördüğünü söyledi.

Jackie Chan sinemayı bırakıyor diye duydumm konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sinemanın doğuşu

Sinemanın doğuşu

28 Aralık 1895’te Paris Grand Café’de Lumiére Kardeşler’in yaptığı film gösterimi, sinemanın doğuşu olarak kabul edilir. İlk yıllarında panayırlarda eğlencelik olarak gösterilen ve bu özelliği üzerinden ticerileştirilen sinema, hızlı teknik ve kuramsal ilerlemenin açtığı yolda bir eğlence sektörü olmaktan sıyrılarak görsel sanatlar arasındaki sarsılmaz yerine oturdu. Yaşamın her alanına içkin...
  2. Sinema

Sinema

Bakınız; Sahne.Rüyada sinema ile ilgili bir şey görmek, sevdiğiniz insanlarla güzel vakit geçireceğinize işaret eder. Rüyada sinema ile ilgili bir şey görmek, sevdiğiniz insanlarla güzel vakit geçireceğinize işaret eder. Kalabalık yerden gelecek haber, söz, konuşmadır.Rüyada bir sinemada filim seyrettiginizi görmek, son zamanlarda çok tembelce vakit geçirdiginize, islerinize ilgi duymadiginiz...
  3. Sinema Yatağı

Sinema Yatağı

Film izlemenin keyfini doyasıya çıkarabileceğiniz lüks komforlu yataklar hem şık ve rahat hem de modern görüntüsüyle vazgeçilmeziniz olacak.
  4. 'kuyruğumu sıkıştırdım bırakıyorum!'

'kuyruğumu sıkıştırdım bırakıyorum!'

Sayın seda sayan program tutmaz tabi insanlar bıktı artık hep aynı şeylerden yahu biz eğlenmek istiyoruz hep aynı konuları işleyip duruyosunuz olmaz canım:D siz biraz çekilin kocanızla ilgilenin sizin yerinizi başkaları alsın artık:D YILLARCA SUNDUĞU SABAH KADIN KUŞAĞI PROGRAMINI BİTİREN VE ÖĞLEN KUŞAĞINDA SOSYAL KONULARA EĞİLDİĞİ “YALNIZ DEĞİLSİNİZ” PROGRAMINA BAŞLAYAN SEDA SAYAN,...
  5. jackıe chan hayatı

jackıe chan hayatı

jackıe chan kimdir jackıe chan jackıe chanın hayatı en sevdiğim yabancı oyuncu ve dövüş ustasıdır.hemen hemen bütün filmlerini izlemişimdir.hayranları için onunla ilgili kısa bilgi. 7 Nisan 1954’te Hong Kong’lu çok fakir bir ailenin çocuğu olarak dünyaya geldi. 7 yaşında Çin Opera Araştırma Enstitüsü’ne başlayan Chan, 17 yaşına kadar bu operaya devam etti. Bu dönemde dövüş sanatları ve...

Sayfayı Paylaş