gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Jaluzi modelleri 2010

Konu, 'Tatlı Evim' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

jaluzi modelleri Açıkcası ben jaluzileri çok fazla kullanışlı bulmuyorum.Genelde işyerlerine daha fazla yakıştırırım bu tür modelleri ama sizler eğer ben çok seviyorum ve evimdede kullanıyorum diyorsanız sizler için seçmiş olduğum jaluzi modellerini paylaşıyorum [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

Jaluzi modelleri 2010 konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. jaluzi

jaluzi

Okunan Rüya Tabiri : Jaluzi Rüyada perdelik jaluzi görmek, çok yakında hayırlı bir haberin alınacağına ya da bir hastalıktan kurtuluş yolunun bulunacağına işaret olarak kabul edilir. Rüyada jaluzi görmek sirra delalet eder. Dikkat-le sakladiginiz bir sirrinizin baskalari tarafindan ögrenilecegine isarettir.
  2. Jaluzi Modelleri

Jaluzi Modelleri

Jaluzi kullanımı evinizde harika bir görünüm verecek buna emin olabilirsiniz.Fakat kullanımında temizleme kısmında sorunlar yaşamanız mümkün.Bununla ilgili kullanım içinde iyi bilgi şart.
  3. Ahşap Jaluziler

Ahşap Jaluziler

Ahşap Jaluziler evlerinizde ahşap esintisi :)
  4. 2010 Bebeklerine 2010 Model Bebekler

2010 Bebeklerine 2010 Model Bebekler

Bu nasıl bir başlık yahu dediğinizi duyar gibi oluyorum meleklerim ama konuma cuk oturan bir başka başlık bulamadım vallahi.Zaten birazdan görünce siz de anlayacaksınız :D 2010 yılında dünyaya gelecek olan minik meleklerimize ya da daha önceleri dünyaya gelmiş 0-7(hatta daha da çıkabilir bence)yaş grup çocukları ve bebeklerei için bu özel ve çok güzel oyuncak bebekleri tasarlamışlar.Bence...
  5. Ahşap jaluzi örnekleri

Ahşap jaluzi örnekleri

MUtfağımda ahşap jaluzi var. Mutfak camım yere kadar. Perdecimle mutfak için perde çeşidini belirlerken perdecim önerdi ahşap jauziyi. Metal olanlar kadar temizlenmesi zor değil hiç yapış yapış olmuyor. Ayda birkere nemli bez ile siliyorum. 10 dakikamı almıyor. istediğim açıda ayarlayabiliyorum. Biraz açılı açtığınızda siz dışarısını gördüğünüz halde dışarıdan gözükmüyorsunuz. 25 mm ve 50 mm...

Sayfayı Paylaş